chaton_ania
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1342
Rejestracja: 31 sty 2009, 20:10

01 mar 2009, 13:22

Slonko karmie butelka. Nie mialam pokarmu. A wlasciwie musialam caly dzien zbierac, zeby sie chociaz 60 ml uzbieralo. A ze mala byla pokaznych rozmiarów jak sie urodzila 4200 no to przeszla na sztuczne i jest ok.

My chrzciny mialysmy juz w listopadzie i mala cala msze plakala jakby ja szatan opetal :) masakra jakas.

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

01 mar 2009, 13:38

wszystkie filmy rewelacyjne!!!!! :ico_brawa_01:
a mnie się nawet nie chce pisac, sądna noc za mną.....to przez te zęby.....poza tym Ala swędzi ta szyjka podrażniona przez slinę i szału dostaje, chce sie drapać, rzuca sie na wszystkie strony.....i przez to nie może zasnąć, ciagle sie wybudza..... :ico_olaboga:

Adia, daj znać nawet na mój numer kom kiedy będziecie w Dublinie, to choć pod ambasadą Was dorwę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

01 mar 2009, 13:53

witajcie dziewczyny!!! :-)
długo coś sie zbierałam żeby cos naskrobać,nie mam ostatnio weny,a dziś to w ogóle łeb mi od rana pękał!!! :ico_placzek:
dziewczyny yoanna i adia filmiki super,słodkie dzieciaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

aaa witam nową koleżanke na naszym forum :-) :ico_brawa_01:

u nas jak na razie ok,wczoraj byłam w pracy,a mój jak nakarmił małego tak ten spał 4 godziny :ico_brawa_01: pięknie zjadł kaszke i popił herbatką
slonko fajnie że macie już chrzciny za sobą,my szykujemy na lipiec,a to dlatego że odrazu będziemy brali ślub kościelny :ico_brawa_01: :-)
pusto jakoś na tym naszym forum :ico_noniewiem: :ico_olaboga:
pozdrawiam dzieczynki serdecznie, miłej niedzielki życzę :-)

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

01 mar 2009, 20:36

My chrzciny mialysmy juz w listopadzie i mala cala msze plakala jakby ja szatan opetal :) masakra jakas.
_________________
:ico_placzek: no to witaj w rodzinie Antek tez był jak mały diaełek :ico_szoking: :ico_szoking:
slonko fajnie że macie już chrzciny za sobą,my szykujemy na lipiec,a to dlatego że odrazu będziemy brali ślub kościelny
my tez myslelismy zeby zobic i slub i chrzest ale ze wzgledu na pradziadków zrobilismy to teraz .fajnie ze biezecie w lipcu koscielny :-D my w sierpniu 26 :-D :-D o ile mój chłop mnie bedzie jeszcze chiał :ico_oczko:
Slonko karmie butelka. Nie mialam pokarmu. A wlasciwie musialam caly dzien zbierac, zeby sie chociaz 60 ml uzbieralo. A ze mala byla pokaznych rozmiarów jak sie urodzila 4200 no to przeszla na sztuczne i jest ok.
nie ma zle butla tez jet super , my dalej cycujemy :ico_noniewiem: ale nie wiem czy nie przejśc na butle ostatnio mysle nad tym :ico_noniewiem:
impreza się udała Antek dostał piękne prezenty ale był bardzo zmęczony tyloma osobami :ico_noniewiem: i dalej nie lubi teściowej :ico_szoking: płacze jak tylko sie do niego zbliży Mały poszed dziś spac wczeniej i ju z spi

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

01 mar 2009, 21:36

Witajcie!!!
Ale super filmy :ico_brawa_01: Nina slini sie zupelnie jak Natalia i tez wydaje przy tym jakis taki dzwiek :ico_noniewiem: A Kacperek przeslodziutki,potrafi sie sam soba ladnie zajac,tylko ta moja wredota 5 minut sama nie polezy.normalnie zazdroszcze Ci adia ze masz takie kochane dziecko :ico_sorki:
impreza się udała Antek dostał piękne prezenty
No to super,ciesze sie,ze wszystko sie udalo :ico_brawa_01:
u nas jak na razie ok,wczoraj byłam w pracy,a mój jak nakarmił małego tak ten spał 4 godziny
ja sie obawiamze jak pojde do pracy to Natalia sie bedzie cale 7 godzin mojej nieobecnosci darla Arturowi,a to juz za miesiac :ico_olaboga:
a mnie się nawet nie chce pisac, sądna noc za mną.....
Ja mam takie noce kochana od miesiaca mniej wiecej,w zasadzie nie sypiam,ta co 10 minut jeczy,placze,steka....a zebow ani troche :ico_placzek:
A ze mala byla pokaznych rozmiarów jak sie urodzila 4200 no to przeszla na sztuczne i jest ok.
No,no to faktycznie spora,ten moj niejadek miala 3 miesiace jak wazyla 4500 :ico_noniewiem: Wlasnie musze ja znow zwazyc w czwartek,bo mam wrazeni ze znow spadla bo nic nie chce jesc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

01 mar 2009, 22:26

normalnie zazdroszcze Ci adia ze masz takie kochane dziecko
oj taki jest na filmach :-D bo jak sie na niego patrze to potrafi sie bawic ale jak nie zwracam na nigo uwagi to juz sie nadziera :ico_szoking: a tam jak ponarzekamy to wydaje mi sie ze tym naszym maluchom to na dobre wyjdzie :ico_sorki:
mam takie noce kochana od miesiaca mniej wiecej,w zasadzie nie sypiam,ta co 10 minut jeczy,placze,steka....a zebow ani troche
przybij piatke bo moj to samo co godzine sie budzi i steka i jeczy :ico_noniewiem:
buziaki mamusie :-)

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

01 mar 2009, 22:38

:)) dobry wieczor. Ja wlasnie walcze sama ze soba, bo moj M mnie wkurw* i poki nie przeprosi nie rozmawiam z nim ale ciezko bo mam ochote sie na niego wydrzec :[ ale wiem, ze jak to zrobie to tym bardziej nie przeprosi tylko bedzie sie darl i juz w ogole nie pomysli i nie zrozumie. Jesoo czemu mezczyzni nie wpadaja na pomysl, ze jak zrobia cos przykrego to poszliby chociaz raz do sklepu, kupili kwiatki i przepraszali nie??? Marzenia scietej glowy!! !

A poza tym ja juz dokarmiam ale cyckiem. Nie wiem jak to sie stalo, ale mala dostaje 3 razy dziennie butle + raz dziennie kaszke, a w miedzy czasie cycka, i przez noc cycka... no wiec pomalu koncze z karmieniem piersia...

A co do spania to ja ostatnio w ogole nie spie. Ostatnio musze pracowac, wiec robie to jak mala chodzi spac, i przez to ze ona od godziny 24 budzi sie co chwile, a wstaje o 4 rano,, na godzine, pozniej juz o 7 budzi sie i nie pospi.. to ja chyba niedlugo bede chodzacym zombi. Jeszcze te glupie studia. Zostaly mi 2 egzaminy ale chyba z jednego juz mialam poprawki ze 3 :P a nie bylam na zadnej. Boje sie, ze mi sie oberwie za to i coraz bardziej wszystko mnie zaczyna stresowac!! Chce juz koniec!!
Alez dzis narzekam :/ nawet nie mam z kim porozmawiac ;((( bo do tego nonono nie powiem nic chocia mialoby to trwac latami! Oby! Trzymajcie kciuki bo zazwyczaj wymiekam ;(((((

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

02 mar 2009, 02:55

ja wpadam z info że lecę jutro do pediatry....ta wysypka zaczęła Alusia strasznie swędzieć, od dwóch dni właśnie to wybudza go ze snu.... :ico_olaboga: a w kąpieli podrapał sie do krwi :ico_placzek:
jestem załamana, wszystko wskazuje na AZS :ico_placzek:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

02 mar 2009, 08:57

jestem załamana, wszystko wskazuje na AZS
Obysmy nie musialy przywitac Alusia w klubie :ico_olaboga: AZS przerabane,my regularnie walczymy,z roznum skutkiem,ale juz sie przyzwyczailismy,co zrobic :ico_noniewiem: Niestety te noce czasami tez przez swedzenie,ale ja przed snem tona Topialyse i mniej drapie wtedy :ico_noniewiem:
dobry wieczor. Ja wlasnie walcze sama ze soba, bo moj M mnie wkurw
A mnie moj w***** juz pol roku :ico_zly:
przybij piatke bo moj to samo co godzine sie budzi i steka i jeczy
No to dawaj piec adia ja juz oczy na zapalki :ico_noniewiem:
ale jak nie zwracam na nigo uwagi to juz sie nadziera
No dokladnie-mam byc i juz ,najlepiej tak z 5 cm przed jej nosem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

02 mar 2009, 10:48

hej
u mnie maly wczoraj zasnol o 19.45 i o 22 juz sie obudzil no masakra :ico_zly:
miszka mi juz zapalki nie pomagaja chyba zrobil mi sie wytrzeszcz oczu juz :ico_haha_01: :ico_haha_01:
jestem załamana, wszystko wskazuje na AZS
nie lam sie moze to tylko uczulenie od zmiany no niewiem proszku wody pomysl moze jakis inny kosmetyk :ico_noniewiem: mam nadzieje ze Al bedzie zdrowy :ico_sorki: :ico_sorki:
A mnie moj w***** juz pol roku
moj mnie juz od 4 miechow i nic sie na poprawe nie zanosi :ico_placzek: :ico_zly:

lece bo wyjec wzywa :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości