Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

01 mar 2009, 09:25

Hej dziewczyny

dora gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

co do porodu, to też tak slyszalam, ale nie wiem co ma do tego pora dnia :) sama jestem ciekawa jak to będzie :):):)

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

01 mar 2009, 14:17

Adka - Ona mieszka z nią z mężem i dzieckiem , o niej nie gadamy bo aż tak blisko nie jestesmy , ale czasem widze ze i ją doprowadza do szału bo nie raz byłam swiadkiem kłutni, babsko lubi sie wpieprzac w nie swoje sprawy taki typ..

Ja sie wczoraj nasprzątałam gotowałam i dzisiaj ledwo żyje pojedziemy odwiedzic moją mame ale nic robic nie bede wszystko mnie boli :ico_noniewiem:

Miłego dnia :-D

[ Dodano: 2009-03-01, 13:19 ]
Aniu - dostała globulki antybakteryjne Pimafucin + krem Pimafucin, globulek jest 6 na noc po jednej - a krem mam stowsowac łącznie nawet jak skoncze globulki nie wiesz może? pytam bo kiedys pisałas chyba ze tez dostałaś takie leki???

[ Dodano: 2009-03-01, 13:21 ]
Rety Ty zaczełaś 36 tydzień już :ico_tort: już tuz tuż i mozesz rodzić Ją / Jego :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

01 mar 2009, 15:12

Dorotko ja też kiedyś miałam ale tylko globulki więc nie wiem co z tym kremem i jak go stosować :ico_noniewiem:

A co do porodu to mam jeszcze miesiąc, choć wszystko może się zdarzyć. W tym tygodniu sporo się wyjaśni mam nadzieję. Bo jutro usg a w czwartek gin. Ale dziś taki ładny dzień a leżę w łóżku, nic mi sie nie chce i jest fajnie :-D

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

01 mar 2009, 17:26

witam ponownie :-D
ale jestem padnieta :ico_olaboga: bylam z mama na zakupach dostalam 2 paki papmersow i 6 paczek chusteczek pampers :ico_sorki: :ico_sorki: sama tez sobie kupilam 1 pake i sudokrem i atk powolutku zbieram rozne rzeczy
ale to pieniedzy idzie :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

wiecie ze za 30 dni zaczyna sie NASZ misiac :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: tak jak my podczytujemy biezace miesiace ( przynajmniej ja podczytuje :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ) tak beda nas czytac :-D
jakos nie moge w to uwierzyc :ico_szoking: :ico_szoking:

mam pytanie
czy posiew z pochwy same robicie czy gin Wam kazal? i czy to sie robi standardowo u kazdej ciezarnej czy jak gin przy badaniu na wizycie stwierdza jakies nieprawidlowosci?
aha i czy macie jakies objawy tych bakterii np swedzenie , pieczenei i takie tam?

czytalam ze w 8 miesiacu robi sie badania na jakas bakterie nie pamietam nazwy bakteria sama w sobie nie jest niebezpieczna dla kobiety ale dla dziecka podczas porodu jest bardzo grozna :ico_olaboga: robilysicie juz te badanie?

[ Dodano: 2009-03-01, 16:30 ]
te bakterie to PACIORKOWCE GRUPY B

[ Dodano: 2009-03-01, 17:11 ]
a to moj dzisiejszy brzuch :-D
Obrazek

[ Dodano: 2009-03-01, 17:12 ]
i siostrzeniec :-D Tomek bedzie pewnie modelem :-D uwielbia zdjecia i wcina sie na kazde :-D

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

01 mar 2009, 20:55

Dora trzymam kciuki za posiew.A z porodem różnie bywa.U jednych zaczyna się w dzień u innych w nocy.Ciekawe jak to u nas będzie
FioletowaAnia no u ciebie jeszcze ok 4 tygodnie :ico_szoking:
adka wiesz u mnie ta bakteria wyszła na badaniach w szpitalu.No i mam właśnie tą z rodziny paciorkowców.Ja uważam ze lepiej zrobić badania przed porodem.a brzuszek masz śliczny :ico_brawa_01:
ja siedzę i piję mleko jak zwykle zgaga mnie męczy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

01 mar 2009, 22:34

ja siedzę i piję mleko jak zwykle zgaga mnie męczy
wpolczuje , ja jakos mialam spokoj az do teraz :ico_olaboga: teraz to nawet w nocy sie budze ze zgaga :ico_zly: :ico_zly: naszczescie jak wypije mleko to mi lepiej :ico_sorki: :ico_sorki:
jescze 40 dni ciekawe jakie jescze dolegliwosci ciazowe mnie dopadna :ico_olaboga:
narazie rzygam, mam zgage , sikam co chwile i zaczelam puchnac :ico_zly: :ico_zly: zaraz pewnie przestane trzymac mocz :ico_zly: o tak do pelni szczescia :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2009-03-01, 21:35 ]
a i zapomnilam napisac ze bezsennosc mnie meczy :ico_zly:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

02 mar 2009, 09:19

cześć dziewczyny, oj adka wspólczuje, ale te 40 dni to minie szybciej niz może sie wydawać :) dla pocieszenia dodam Ci, że ja też co 5 miniutek latam na kropelke sisi, zgaga budzi mnie w nocy a jest tak straszne, że hejno i bezsenność a mi zostalo jeszcze 59 dni więc bede sie dlużej męczyć ( no i te 4 rozstępy :-D ) więc nie martw sie i tak nie masz tak najgorzej :)

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

02 mar 2009, 10:21

Hej!

Na gzage [pomaga mi odrazu mocna miętowa guma lun Rennie.

Adka - Extra brzusio model też :-D
Co do badania na posiew z pochwy, robi sie go faktycznie na wykrycie paciorkowców z grupy B które sa bardzo niebezpieczne dla dziecka. Mój gin twierdzi że każda kobieta powinna je zrobic pod koniec ciąży bo wiele kobiet ma paciorkowce i nie są one szkodliwe dla płodu lecz dla dzidziusia który sie urodzi mogą być tak groźne ze moze sie skończyc bardzo źle :ico_noniewiem: Dlatego robi sie to teraz i w razie czego podaje antybiotyk przed porodem i po porodzie kolejną dawke dziecku i wtedy nic mu nie groźi.
Moja rada - zrób to badania kosztuje u mnie 40 zł a będziesz pewna że nic wam nie grozi.

Śniło mi sie dzisiaj ze wody mi odeszły, hehe nakręciłam sie :ico_szoking: :-D

Nie mam dzis siły sprzątac i nic wogule robic - leżec będe i koniec! :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

02 mar 2009, 10:30

dorcia niedlugo to już nie tylko Ci sie bedą śnić te wody, ale i faktycznie ci odejdą hiii, a jak Ci sie nie chce nc robić to nie rób, masz prawo , za pare dni już nie bedziesz miala wyboru kochana :))

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

02 mar 2009, 10:39

oj to prawda :-D ale juz sie doczekac nie moge!

poczytam dzisiaj chyba sobie o noworodkach kąpanie itd.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość