Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

28 mar 2008, 09:04

ojojjj ile czytania :ico_olaboga: jak by mnie z tydzień nie było :ico_oczko:
co do jedzenia to jak juz pisałam ja daję już chlebek małemu z masełkiem bo już jestem pewna ze nie ma uczulenia na gluten a co do deserków to ja daję owoce i czasem cos kombinuję np jagody miksuję z jabłkiem albo gotuję ryż (lub kleik ryżowy) dodaję jakiś owoc jogurt i odrobineczkę cynamonu Łukaszek to wcina jak szalony wiekszy problem mam z obiadkami bo ostatnio woli te kupne ale mieszam mu kupne z moimi i w sumie wychodzi dobrze wogóle to staram się jak najwięcej wprowadzać "dorosłych' pokarmów tylko powoli i trzeba dokladnie obserwować czy nie uczula

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

28 mar 2008, 11:14

Dziendoberek :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Dziewczyny juz nie moge sie doczekac kiedy Patryk zacznie raczkowac, to tak smiesznie wygląda na początku :-D :-D :-D nie zapeszając jestem bardzo z niego teraz zadowolona :ico_brawa_01: ma wspaniale dni i noce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no i nauczyl sie nas budzic klepaniem :ico_haha_01: wczesniej to byl przypadek, ale teraz widzi, ze t dziala. Po ostatnim karmieniu nad ranem Patryk juz zostaje z nami w łóżku i dzis obudzil sie przed nami zaczął tate klepac po plecach i z uporem czekal az sie do niego odwróci :ico_haha_01: . Mężus musial sie oblozyc poduszkami zeby jeszcze pospac. jak nie dal rady z t :ico_haha_02: :ico_haha_02: ą to zaczął klepac mnie no i sie doczekal i tak sie cieszyl jak otworzylaqm oczy ze hej!!

co do spania na boczku, to Patryk przez pierwszy miesiąc spal na boczku, bo wogole sie mu nie odbijalo po jedzeniu :ico_szoking: i balismy sie zeby sie nie zakrztusil.

Czas na zmiane pieluszki :ico_olaboga:
Milego dzionka mamuski :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

28 mar 2008, 12:35

a my niedawo wstalysmy, Amelusia wstaje zawsze kolo 7-8 a potem ja klade no i dzis dala mi jeszcze troche pospac :ico_haha_01:
z tymi deserkami to musze pomyslec zeby jej owocki z ryzem robic, bo ja daje jej same owocki, no nie wiem,
u nas dzis bedzie taka mala dzampa, przychodzi do nas taka bardzo zaprzyjazniona para, bedziemy opijac te dwa zabki :ico_haha_01: oni zawsze sie wybawia z amelka a ona potem to minuta osiem i juz spi, wiec ja zrobie cos dobrego do jedzonka a potem sobie posiedzimy :-) powinno byc fajnie :-)
Amelka moja zaczela robic tez sama kosi kosi wprawdzie nie tak czesto ale zrobila kilka razy i patrzala na mnie czy widze, teraz sobie cos tam tak slicznie jeczy i trylko dadada, :ico_brawa_01: dzis po raz pierwszy jak z nia szlam na dol rano zlapala mnie tak mocno za wlosy jak zawsze i pierwszy raz jednak puscila i spojrzala na mnie taka usmiechnieta, moze wie ze mnie to BOLI :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
lece zrobic sobie jakies jedzonko i ogarnac chalupke :ico_haha_02: milego dzionka :ico_haha_02:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

28 mar 2008, 12:52

Witajcie :064:

a my już po spacerku- dzisiaj musieliśmy wyjść rano do przychodni- po tych chorobach postanowiliśmy dzieciakom porobić wyniki- i jest cudownie, trochę jeszcze ziąb ale czuć już wiosnę i oczywiście jest przecudne słoneczko.... odpoczniemy zjemy obiadek i dalej śmigamy. :-)

niestety u nas jest straszne zamieszanie, mnóstwo policji i latają helikoptery- zaginął 11 letni chłopiec- ponoć wczoraj czy przedwczoraj nie wrócił ze szkoły :ico_olaboga: :ico_placzek: ciarki mnie przechodzą, oby się odnalazł......

ivkaJ, a to mądrala z Twojego malucha :ico_haha_01: teraz to już Wam pospać nie da..... :-D
a tak swoją drogą- najlepsza antykoncepcja to.............. DZIECKO pośrodku :-D

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

28 mar 2008, 13:13

Aga78 pisze:a tak swoją drogą- najlepsza antykoncepcja to.............. DZIECKO pośrodku
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: zebys wiedziala,cale szczęście,ze spi z nami tylko nad ranem a nie calą noc :ico_sorki: :ico_sorki:

zazdroszcze Ci pogody, ja sie boje z domu wyjsc tak wieje :ico_olaboga:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

28 mar 2008, 15:03

Yvone, Powodzenia ze chrzcinami.
Moja mała w łużeczku potrafi tak się rzucać i wrzeszczeć, że raz rozcieła sobie głowe paznokciem i kre się lała, dopiero był płacz, ale może uda się coś takiego wprowadzić jak nie będe karmić piersią. Oby :ico_oczko:
kasia1983, twój łukaszek zaskakuje nas bardzo, opowiadam o nim znajommym i rodzinie i nie wierzą, że ona tak do przodu zasuwa. Masz super z tym jedzeniem ciekawe kiedy Zosaik zacznie zasówać.
karolina-ch, musi wyglądać komicznie kiedy twoja mała tak szaleje.
Aga78 pisze:najlepsza antykoncepcja to.............. DZIECKO pośrodku
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: udał ci się żarcik!!!
ivkaJ, twój mąż jak mój, nic nie zrobi bo on śpi, a ja zawsze musze być trzeżwa i wyspana bo ja jestem mama !!!

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

28 mar 2008, 15:11

Kasia3, u mnie też zawsze ja wstaję i zawsze jestem w pogotowiu, ale czasem się wzburzę :ico_nienie: i okazuje się, że mąż też potrafi to i owo :-D a ja mogę się wtulić w poduchę .... a co też mi się należy :-D

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

28 mar 2008, 15:15

witajcie:( ale mam dzien tylko sie zabic...
bylam z Kacprem u lekarza bo cos ku... czulam ze jest nie tak...
ma zapalenie oskrzeli zastrzyki 2 x dziennie itd...
a te szmacisko z szpitala to by mi wykonczylo dziecko...
okazalo sie ze wszystko nie tak przez biegunke ten antybiotyk co mu dawalam to zmarnowane pieniadze i zdrowie mojego dziecka....
Mucosolwan dziewczyny nie jest dla takich malych dzieci... zle dawalam bo mi nikt nie wytlumaczyl ( a ja nie musze tego wiedziec) antybiotyk. dobrze ze poszlam bo by moglo sie skonczyc jeszcze gorzej ...
dodam jeszcze ze nic mnie tak nie wk... jak robienie wszystkiego na odp... jesli cos robisz to rób to dobrze a przynajmiej sie staraj i nie szkodz skoro nie pomagasz...
pozatym nasza sluzba zdrowia wykancza.. wczoraj prubowalam zarejestrowac Kacpra to nie moglam bo nie rejestruja dzien wczesniej ( ABSURD!!!!) dzisiaj od 7 rano albo zajete albo pindzie nie odbieraly... zarejestrowaly mnie na 8.30 przyjezdzamy a tu kupa ludzi pani doktor tak sobie spuznila sie 30 min. dzieci porejestrowaniych po dwie co 10 min. to nawet ja wiem ze sie nie da wyrobic bo 15-20 min to minimum na wizyte... wten oto sposob siedzialam z marudnym chorum dzieckiem 1.5 godz. po czym musielismy zrobic dziecku zastrzyk i jak uslyszalam ze musze ubrac dziecko przejsc innym wejsciem to juz mnie szlak trafil ale jak przeszlam a tam znowy mialam czekac bo pigula pseudo zajeta to ku... nie wytrzymalam a wierzcie mi ciezko mnie doprowadzic do takiej furii ... wydarlam sie na panny ze maja mojemu dziecku w tej chwili zrobic zastrzyk i zmienic wyraz twarzy i podejscie do pacjeta bo ja tu nie dla przyjemnosci przyszlam a dzieki takim jak my maja prace... gdzie inndziej jakby panna pracowala to by musiala sie usmiechac i byc mila bo jest dla nas a tu wszystkim sie wydaje ze robia laske... a jaka tu ku... laska jak my za to placimy... i to nie malo bo gdyby te pieniazki odkladac a nie marnowac na zus to by bylo nas stac na to zeby pani doktor przyjechaa do domu bez lachy...
ale sie naszczekalam ale jestem tak wsciekla zamias po prawie tyg miec juz zaleczone dziecko to ja mam szpital w domu... Kacprew jest tak nieznosny ze mam mometani chec wyskoczyc przez okno... do tego mnie tez juz polamalo i czuje sie fatalnie...

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

28 mar 2008, 15:15

mieliśmy na spacer iść.... atu Julka śpi....

a ja z nudów spotkanko zorganizowałam :ico_brawa_01: idziemy dzisiaj ze znajomymi do kina na Nie kłam Kochanie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-28, 14:19 ]
79anita, :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

współczuje Wam bardzo :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 2008-03-28, 14:21 ]
79anita pisze:Mucosolwan dziewczyny nie jest dla takich malych dzieci
:ico_szoking: :ico_szoking: taki w areozolu do noska czy syrop????

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

28 mar 2008, 15:22

syrop...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości