Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

02 mar 2009, 10:57

nom super wyglada i na dluzszy czas

nom ananke wracaj do nas bo cos pustawo sie robi bez ciebie :-)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

02 mar 2009, 11:07

a ciekawe co u [/b]Sandrusi wogołe juz do nas nie zagląda :(

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

02 mar 2009, 12:20

witam u nas druga nocka w miare, jedzonko co 2godziny ale przynajmniej nie trzeba nosic i mozna sie wyspac :ico_sorki: :-D
a my dzis kupujemy lezaczko bujaczek, tzn tesciowa kupuje. ja sobie upatrzylam taki z wibracja i zabaweczkami za 139 zl, tylko zastanawiam sie czy bedzie dobry, bo to w drogim sklepie a taki tani i to jest troche podejrzane. a wy macie te lezaczki? przydaja sie wogole?
wypłata na koncie jest wiec ja tez dzisiaj chyba zamówie taki http://www.allegro.pl/item558612060_fis ... _18kg.html

A my mamy dzisiaj 2 tygodnie i dzisiaj odpadł pepuszek (tzn połozna mu troszke pomogła bo juz wisiał na koniuszku skórki) wiec stawiamy :-D
Obrazek

p.s. sorki za braki niektórych polskich liter ale pisze jedna reka bo na drugiej czuwa moja malutka
Wasze maluszki kiedy zaczeły czuwać?

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

02 mar 2009, 12:49

witam :)
u nas też nocka w miarę, synuś zasnął o 21 obudził się ok 4 po potem już tylko drzemał i się kręcil aż do 7, no i teraz zasnął
A my mamy dzisiaj 2 tygodnie i dzisiaj odpadł pepuszek (tzn połozna mu troszke pomogła bo juz wisiał na koniuszku skórki) wiec stawiamy
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-03-02, 11:53 ]
a ciekawe co u [/b]Sandrusi wogołe juz do nas nie zagląda :(
no właśnie :ico_noniewiem:

ja mam taki leżaczek bujaczek jak ananke :-) , synuś długo w min nie siedzi, bo mu się szybko nudzi :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

02 mar 2009, 13:22

cześć dziewczyny

my dziś wcześnie bo o 10 wstaliśmy :ico_oczko:
tyle , że mały porozglądał się godzinę i znowu śpi :-D
u nas nocka też super :ico_brawa_01:

ananke :ico_olaboga: jak ja ci współczuje teściów
moi przyjadą tu na Wielkanoc i to na 10 :ico_zly:
jakby nie mogli na 5 dni tylko to nie na 10 , toż ja oszaleję , do psychiatry po ich wizycie będę musiała iść :ico_olaboga:

donatka26, no to się wyspałaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ragazza555, widzę, że humorek dopisuje po wyspanej nocce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wszystkiego naj za 2 tygodnie :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

co do pępuszka to mojemu odpadł równo na tydzień :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jedwabna, kupuj kupuj to bardzo przydana rzecz
ja nie mam :ico_oczko:
ale jak byłam nianią to bujaczek bardzo się przydawał :-D

[ Dodano: 2009-03-02, 12:22 ]
Marcia77, udanych zakupów :-)

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

02 mar 2009, 13:46

super i jaki kolorowy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A my mamy dzisiaj 2 tygodnie
:ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u nas nocka też super
ale ci dobrze!!
moj od 18 do polnocy nie chcial wogole spac, a potem zwymiotowal cale mleczko :ico_olaboga: a dzisiaj od rana budzi sie co godzine i je po 10 ml mleczka i znowu zasypia i tak w kolko. nie mam pojecia co mu jest...
co do pępuszka to mojemu odpadł równo na tydzień
to tylko moj jeszcze go nosi...moze za rzadko go przemywam :ico_noniewiem:

ja od dzisiaj rezygnuje calkowicie z karmienia piersia. bo zeby karmic to trzeba miec mleko a ja go mam coraz mniej. tylko 2 razy dziennie sobie odciagam po 40 ml no i jest jak woda. trudno. mnustwo dzieci od samego poczatku jest karmionych butla i sa zdrowe. mam nadzieje ze moj tez bedzie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

02 mar 2009, 14:05

Ragazza555, widzę, że humorek dopisuje po wyspanej nocce
i to bardzo :-)
a dzisiaj od rana budzi sie co godzine i je po 10 ml mleczka i znowu zasypia i tak w kolko. nie mam pojecia co mu jest...
to ja tak miałam z piersią co chwile cyc, no wiec dawałam a teraz jest lepiej coraz dłuzsze przewy sobie na spanie robi, chociaż jak je to na 2 lub 3 razy
to tylko moj jeszcze go nosi...moze za rzadko go przemywam
moja pewnie tez by jeszcze miala bo ja bym go nie oderwała od tej malenkiej skórki tylko bym czekała az odpadnie
A przemywasz 2 razy dziennie?
Ja na początku przemywałam gazikiem ale jak u nas była pierwszy raz położna to przemyła jej patyczkiem do uszu i teraz tak robiłam, lepiej sie tak tą ropkę zbiera
naokoło pepuszka
tylko 2 razy dziennie sobie odciagam po 40 ml no i jest jak woda
to moze spróbuj jeszcze kupic sobie herbate laktacyjną, ja pije taką
Obrazek ale sa tez z hippa i pije ja 4 razy dziennie, oprócz tego trzeba pic duzo płynów ok 2-3 litry na dobę, i oczywiscie talerz zupy obowiązkowo codziennie, noi za rada Marci robie ciepłe prysznice cycuszkom (smieje sie do P ze ide mleko podgrzać :-) )
A moze dasz rade czesciej odciągąc zeby tez pobudzić laktacje, moja kolezanka karmila; dziecko tylko odciaganym mleczkiem to wiem ze do 5 miesiąca to odciagała 4 razy dziennie teraz mały ma 7 miesiecy to mi mowiła ze odciaga juz 2 razy dziennie

upss ale sie rozpisałam, moze ci to pomoze i skorzystasz ale jezeli nie i postanowiłas przejsc na sam sztuczny pokarm to ok :-D

[ Dodano: 2009-03-02, 14:06 ]
ide pobuszować na allegro bo mojemu P wyszły wszystkie skarpetki, same dziurawce zostały :-D

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

02 mar 2009, 14:28

jedwabna, wczoraj Beatris mi pisała, że położna jej powiedziała , że to od grubości pępowiny zależy kiedy pępuszek odpadnie, jak jest gruba to później odpada a jak cienka to szybciej, widocznie ja miałam cienką :ico_noniewiem:

już na prawdę się zdecydowałaś , że nie będziesz karmić??
może powalcz jeszcze troszkę tymi sposobami co Ragazz ci napisała, może się uda :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

mój synuś to rzadko kiedy na razie się budzi , a jak się obudzi to zje cyca i od razu śpi, a tak to może z 2 razy dziennie po godzince lub 1,5 nie śpi i leży i się patrzy :-)

Ragazza555, ja tez przemywałam tylko gazą bo po patyczku do uszu zostawały mi ślady waty przyczepionej do krwi, dlatego tylko gazikiem przemywałam :-)

[ Dodano: 2009-03-02, 13:29 ]
ide pobuszować na allegro bo mojemu P wyszły wszystkie skarpetki, same dziurawce zostały :-D
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
to chyba wszystkim facetom tak się palą na nogach te skarpetki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

02 mar 2009, 15:02

dziewczyny! wlasnie i mojemu odpadl w koncu ten pempuszek :-D przy przewijaniu patrze a tu cos czarnego wysuszonego w ubranko sie zaplatalo :-D :-D :-D
Ragazza ja przemywalam pempuszek za kazdym przewinieciem pampersa. wpuszczalam jedna kropelke spirytusu bo tak mnie uczyla polozna.
slyszalam o tych wszystkich specyfikach, ale u mnie w rodzinie to chyba dziedziczne bo moja mama, babcia i ciotka mialy tak samo malo pokarmu i malo odzywczego. a u mnie wczoraj byla kolezanka ktora ma synka 5letniego i widziala moje odciagniete mleko i tez powiedziala ze faktycznie sama woda. wiec wole zeby dziecko bylo najedzone i przybieralo na wadze dlatego karmie juz tylko butelka.
to chyba wszystkim facetom tak się palą na nogach te skarpetki
_________________
na pewno wszystkim bo ja z moim mam taki sam problem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

02 mar 2009, 15:08

jedwabna, no to pijemy pępkowe :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość