Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

04 mar 2009, 21:09

asiula_o, ja nie mam polsatu, to niczego co tam leci nie oglądam, czasami coś u rodzicow, ale rzadko..

U nas dzisiaj witrznie było, ale na termometrze z 7-8 stopni, więc ciepło.. Jaś był z nami na ćwiczonkach, a później dobre półtorej godziny z ciocią na spacerku:-)

wiola85, trójprepływowy smoczek to dla mnie rewelacja, te kreseczki muszą być ustawione tak na nosek dziecka, tzn żeby dana kreseczka była na wprost noska, jak jest na I to płynie wolno tak jak na normalnym smoczku z "1", jak na II to jak smoczek z "2" a jak na III to do naprawde gęstych rzeczy, Jasiek piej przez to mleko z kaszką i świetnie sobie radzi. Ja polecam bardzo. Po za tym smoczek świetnie mi się sprawdził w nocy jak karmiłam to tylko wymacałam kreseczki i już :-))

Ja tam kocham m jak miłość, chociaż ostatnio faktycznie ciągnie się jak flaki z olejem, a Kinga jak na moje oko to jest dobrze w ciąży, przecież serial miał przerwe wakacyjną, to prawie 3 m-ce wypadły, a przecież my całe lato byłyśmy w ciąży :-)

Wiolka Ty się szybko dowiedziałaś, my miejwięcej 6 -8 marca zrobiliśmy Jasia :-) pojechaliśmy wtedy na urlop (ostatnie chwile we dwoje przed operacją P i tak się oboje rozluźniliśmy, że nam Bąbel wyskoczył. A test zrobiłam w dniu operacji P 28 marca. Całe szczęście, że wszystko dobrze poszło, bo teraz to albo miałabym dwoje dzieci, albo synka i nażeczonego roślinke, albo byłabym samotną matką, a Jaś nigdy nie zobaczył by taty. Dlatego bogu dziękuje, że jest jak jest :-))

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

04 mar 2009, 22:32

#ania#, o dobrze wiedziec z tym smokiem, to musze go wyprobowac :-) normalnie zawsze czegos madrego mozna sie tu dowiedziec :ico_brawa_01:

A my babla zmajstrowalismy w lutym, bo w styczniu miałam ostatnia miesiaczke :-D

Zmykam na you can dance mały juz spi. Dobranoc laseczki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

04 mar 2009, 22:56

wiola85, :-) to fakt sporo ciekawych rzeczy można sie fdowiedzieć:)

ja oglądam i próbuje maila napisać, ale jakoś mi nie idzie..

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

05 mar 2009, 11:40

#ania#, no i dzisiaj probowalm małemu dac mleko w tym nuplu, ustawiłam sobie na jedynke i pił pił a potem zaczał sie krztusic i juz mu sie nie podobało bo jednak toszke mocniej z tego leci niz z tego co miałam na poczatku. No nic bedziemy probowac dalej :-)

Stawiam dzisiaj :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: z okazju 4 miesiecy Filipka :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :564: :564: :509:

A you can dance fajne wczoraj było, nie powiem ze jakies swiry tam chodza np, ten koles z krzesłem :ico_olaboga: a ta dziewczyna co spadła ze sceny była z Rybnika to miejscowosc zaraz kolo mojej na Slasku :-D
Ale powiem szczerze, ze ja tez pewnie bym tam wpadla bo nie było widac ze to koniec sceny i dziwie sie ze dopiero teraz taki wypadek sie przydazyl;

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

05 mar 2009, 11:53

wiola85, :-)

Mi się pabrdzo podobał ten chłopak, który był górnikiem, nie tańczył rewelacyjnie, ale taki "swojski" i ten, który pracuje w firmie która produkuje kontenety, też ciekawy.. A że ta dziewczyna spadła.. myśle że pewnie była w takim szoku, że się dostała, że zwyczajnie niezauważyła.

U nas dzisiaj pobódka o 5.30 normalnie oczy mam na zapałkach.. Mały zjadł, pośmiał się pogadał i o 7 poszedl spać:-) a ja wstałam, poukładałam sobie w szafie, bo nie zaglądałam tam od połowy ciąży mniej wiecej i tylko dokładałam, a dzisiaj to porządki z prawdziwego zdarzenia, bo czego nie nosze to powynosiłam na poddasze :-) no i obiad mam gotowy od 9 rano, wstawiłam zupke kalafiorowo-brokułową :-D

a teraz to szukam na allegro jakiejś ciekawej dekoracji na auto i chyba znalazłam stroik do włosów, czekam tylko na maila, czy zrobią mi kremowy..

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

05 mar 2009, 11:58

hejka u nas też śliczna dziś pogoda.... ugotuję psią zupkę i zmykam na spacerek...

a co do raczkowania i siedzenia... dziecko siada samo z pozycji raczek. ponieważ leżąc na brzuchu ćwiczy windowanie się na rączkach... potem dochodzi pupka i maluch przenosząc ciężar ciała na boczek siada. stąd to nieporozumienie.... jednocześnie z tej pozycji uczy się poruszać.... no chyba że zostanie ten proces zaburzony przez nadgorliwego rodzica który posadzi lub postawi za wcześnie... tak wiec pozycja do raczkowania służy też do siadania... stąd dzieci sadzane potrafią siedzieć ale nie siadać. Polecam publikacje Pawła Zawitkowskiego.
ale się wymądrzyłam... mam nadzieję ze mnie nie zakraczecie

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

05 mar 2009, 11:58

#ania#, no a u mnie to spanie nie bardzo było w nocy, mały budził sie dosłownie co dwie godzinki z płaczem :ico_olaboga: poporstu zaczynal plakac, pierwsza pobudka byla o 23 wiec mysle sobie ze głodny na pewno nie jest i sucho tez ma, wiec wsadziłam mu nupla i zasnał.
Tak sie powtarzało co dwie godzinki, potem ok 3 dałam mu mleko zasnał na dwie godzinki i znowu to samo, nie mam pojecia co mu było i tak przed siodma juz na nogach, bo nie chciał spac.
a teraz to szukam na allegro jakiejś ciekawej dekoracji na auto i chyba znalazłam stroik do włosów, czekam tylko na maila, czy zrobią mi kremowy..
jak znajdziesz ten stroik to sie pochwal, ja jakos nie mogłam sie zdecydowac na welon i stroik, wiec mialam we włosach tylko 3 rozyczki takie jak w bukiecie slubnym herbaciane-najpiekniejsze :-D

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

05 mar 2009, 12:17

JustynaiGabi, dlaczego miałybyśmy krakać, co Ty fajnie sie czegoś dowiedzieć :-))

wiola85, http://www.allegro.pl/show_item.php?item=563850633 nr 3 doszłam do wniosku, że najładniejszy no i najmniejszy:-) a o to mi chodziło, ja mam krótkie włosy, tak do ucha, do ślubu to może jeszcze ze 2 cm urosną więc związac sie ich nie da. ale rozmawiałam wczoraj z moją fryzjerką i mówiła, że coś wymyśli ciekawego:-D

Junio się obudził, ale lezy grzecznie w łóżeczku to go nie ruszam.

Cały czas oglądam allegro, musze znaleźć jszcze kokardki na butelki od wódki, coś na auto i mase innych pierdółek:-)

[ Dodano: 2009-03-05, 12:28 ]
http://www.allegro.pl/item563428820_kot ... sylka.html

zastanawiam się nad takim kotylionami dla gości.. Co myślicie??

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

05 mar 2009, 14:02

wiola cZas leci jak szalony :-D Gratulacje!!

Ja wczoraj powinnam stawiac :ico_tort: bo Mela wczoraj skonczyła 4 miesiące, ale w ferworze walki zapomniałam.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

05 mar 2009, 14:38

#ania#, łądne to do włosow, nie za duze, a jak twierdzisz wlosy tez masz raczej krotsze to powinno pasowac :-D
zastanawiam się nad takim kotylionami dla gości.. Co myślicie??
_________________
no fajne tez sa, ale moim zdanie to juz jak dla mnie za duzo bajerow z tymi kotylionami,, raczej kojarza mi sie z zabawa karnawalowa niz z weselem. Ale to tylko moje zdanie :-D

antynorma, to sto lat dla towjej wczorajszej solenizantki :ico_prezent:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości