Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

10 mar 2009, 21:31

Magdalena_82, ładne mieszkanko? podoba wam sie?

Jadzia, mnie tez dół dopada przez ta pogodę

Elzunia
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 430
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:27

10 mar 2009, 22:40

Hej, czesc i czolem....
My nie czekalismy na cud narodzin z Jeremim, normalnie zaklepalismy odpowiednia date w szpitalu i pojechalismy urodzic malego drania. Ten wybrany magiczny dzien to 07.04 a to dlatego,ze wychodzil w piatek , chcialam urodzic by Jarek byl w domu ,by specjalnie wolnego nie bral :-D :-D Dlatego mialbyc to weeend No i 2 dni bylismy razem bez wolnego-czyli kaski nie stracilismy buahha.No Ja nie wiem czy ja taka lakoma czy oszczedna :-D :-D :-D

Moi chlopcy juz spia, Pawel jedynie cos u siebie na kompie robi,ale o 22 tez idzie spac, wiec chata wolna hehhe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 mar 2009, 22:53

Izunia pisze:Magdalena_82, ładne mieszkanko? podoba wam sie?

ano fajne, przestrinne, ładne i zadbane...duzy przedpokój i klatka schodowa co mnie ciesz y bo będe mogła tam trzymać wózek bezproblemowo :ico_oczko:
A no i na osiedlu plac zabaw :ico_brawa_01:

Ella ładne zdjęcie Pawła :ico_brawa_01:

Elzunia
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 430
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:27

10 mar 2009, 23:15

Magdalena_82 pisze:ano fajne, przestrinne, ładne i zadbane...duzy przedpokój i klatka schodowa co mnie ciesz y bo będe mogła tam trzymać wózek bezproblemowo :ico_oczko:
A no i na osiedlu plac zabaw :ico_brawa_01:

Ella ładne zdjęcie Pawła :ico_brawa_01:
Ja sie ciesze z tego mieszkanka jakby dla mnie ono bylo...super,ze problem rozwiazany i to w ciagu jednego dnia-to sie nazywa miec szczescie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pawel sie wyrobil hehhe teraz ma duuuzo dluzsze wlosy-prawie jak ja. Gdyby sie dal to bym Mu warkocze zaplatala ale cos nie chce :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
buuba
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 428
Rejestracja: 07 mar 2009, 19:12

10 mar 2009, 23:36

Mam doła, zrobiłam sobie nadzieje, ze kupie perfumy za 150 zł a tu wprowadzili mnie w błąd i teraz tak mogę kupić ale za 360 :/

Elzunia
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 430
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:27

10 mar 2009, 23:38

buuba pisze:Mam doła, zrobiłam sobie nadzieje, ze kupie perfumy za 150 zł a tu wprowadzili mnie w błąd i teraz tak mogę kupić ale za 360 :/
no faktycznie powod by zlapac dola :ico_noniewiem: ...wez pomysl w inny sposob,ze zaoszczedzilas 360 zl...to spora kasa, wydaj na cos innego,co poprawi Ci humor :-D :-D

Awatar użytkownika
buuba
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 428
Rejestracja: 07 mar 2009, 19:12

11 mar 2009, 01:04

Elzunia pisze:
buuba pisze:Mam doła, zrobiłam sobie nadzieje, ze kupie perfumy za 150 zł a tu wprowadzili mnie w błąd i teraz tak mogę kupić ale za 360 :/
no faktycznie powod by zlapac dola :ico_noniewiem: ...wez pomysl w inny sposob,ze zaoszczedzilas 360 zl...to spora kasa, wydaj na cos innego,co poprawi Ci humor :-D :-D


w tym jest problem, że "musze" je mieć ;). strasznie mi się podoba ten zapach i jak na złość żadna firma nie produkuje takiego zapachu :P.

Co prawda mam "lewe" 340 zł, ale wiadomo jak to z lewymi - zawsze lepiej je mieć, no ale cóż czekam jeszcze do końca tygodnia i może tak wykombinuje ze zjedzie do 250 zł.

Ech, tak wszystko dla mnie przeobraża sie w problem na skale swiatowa - w końcu ejstem przed ;)

Elzunia
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 430
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:27

11 mar 2009, 01:09

buuba pisze:Co prawda mam "lewe" 340 zł, ale wiadomo jak to z lewymi - zawsze lepiej je mieć, no ale cóż czekam jeszcze do końca tygodnia i może tak wykombinuje ze zjedzie do 250 zł.
mam nadzieje,ze Ci sie uda...jeny a co to za fantastyczne perfumy,ze az tak na nie jestes "napalona" :-D

Awatar użytkownika
buuba
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 428
Rejestracja: 07 mar 2009, 19:12

11 mar 2009, 01:17

o zapachu frezji i lawendy - wywąchana próbka u mojej koleżanki.
Niestety pojawiły się one na potrzeby filmu "Zmierzch" i chociaż byłam już w Sephorze i Douglasie i próbowałam znaleść jakiś "nasz" odpowiednik, to nie udało mi się :/.

Buteleczka jest myląda bo wygląda jak buteleczka Niny Ricci - ale nina to cytrusowy zapach :/, bo już gotowa byłam ją zakupić u nas w Pl.

Obrazek

Obrazek

co prawda wziełam troche mojego pod włos - by jego siostra mieszkajaca w USA zakupiła je na ebay - licytacja się kończy za 9 dni i na razie bardzo niska cena, ale kto wie czy będzie warto (bo wiadomo przesyłka i ile wyjdzie cena końcowa).

Do tej pory używałam: pink Lacosta i amor amor Cacharela i waniliowych :D

Chociaż jeszcze choruje na jedne perfumy to nie mam jak je "wywąchać" a boje się w ciemno kupować, ale moze i te sobie kupie, ale kto to wie :P.
Bo jakiś czas temu napaliłam się na te:
Obrazek ale jak sobie psiknęłam je na nadgarstek to myślałam, ze zwariuje - za cięzkie dla mnie. więc teraz się boje w ciemno kupowac.

[ Dodano: 2009-03-11, 00:24 ]
Te, których nie mam jeszcze odwagi zakupić:

Obrazek

[ Dodano: 2009-03-11, 00:26 ]
Dobra już nie smece ;) lecę spać :D
ZDiękuje za uwagę i że wytrzymujecie ze mną ;)

Elzunia
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 430
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:27

11 mar 2009, 08:56

Gabi pisze:Witam o poranku :ico_oczko:
Elzunia, ale Ty masz dużego i przystojnego syna :ico_brawa_01: :ico_oczko:
buuba, nie znam tego zapachu, ale ponad 300 zł za perfumy bym nie wydała na pewno :ico_oczko: Zawsze w 100 zł mieszcze sie maksymalnie :ico_oczko:
Ale moze na Allegro popatrz, moze tam bedzie troche taniej :ico_noniewiem:

A my niedługo idziemy do przedszkola, na kolejne zajecia adaptacyjne :-)

Dzieki Gabi za komplemencik. No Ja bym tez nie wydala,choc zarabiam sama sporo-jakos zaluje na TE sprawy-wole sobie porzadnego ciucha kupic-no to nie zaluje kasy :-D :-D Ale rozumiem Buube ,bo kazdy ma swoje-Ja ciuchy markowe kilogramami kupuje, inna moja kolezanka buty i torebki a Buuba perfumy :-D :-D :-D
Jak mialam dostep do Avonu to kupowalam perfumy ale sie skonczyl dostep i uzywam dezodorantow najczesciej Nivea Bouble Effect-mogliby w tym zapachu perfumy zrobic :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość