Awatar użytkownika
buuba
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 428
Rejestracja: 07 mar 2009, 19:12

11 mar 2009, 10:37

U nas rok temu się pojawił Fashion ouse - wbrew plotką nie oferujacy odzież z poprzednich sezonów ale z aktualnego i np krtka kupionaw Diversie kosztowała 130 zł a tam kupiłam taką samą w tym samym czasie w jakim była w firmowym sklepie dostępna za 90 zł.
Lubie Rappera i Reportera - zaprzysłowiowy grosz mozna tam wyhaczyc fajne ciuszki, ale tez jest tam masa "szmatek"
najlepiej tam zakupy robic w wakacje - bo fajne sa, a tak zima i jesienia takie beznadizejne...

Elzunia
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 430
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:27

11 mar 2009, 10:43

Hejka ...
Kiedys jak siedzialam w domu to tez kupowalam tanie ciuchy, znaczy sie to co mi sie podobalo ,takie zwykle ,nie markowe-nie zwaracalam na to uwagi. Zalowalam kasy ,bo wolalam cos dzieciom kupic albo do domku. Od 2 lat pracuje i po roku doszlam do wniosku,ze mi sie nalezy :-D :-D I calkowicie wymienilam garderobe , uwielbiam markowe ciuchu np. esprit, mexx ,cecil ,bo powiem Wam szczerze,ze ile bym nie prala koszulke z np. esprita ona wciaz jest jak nowa...czyli kasa nie zmarnowana bo ciuchy dobrej jakosci sluza mi dluzej.
No mam takiego zajoba i juz :-D :-D nie naloze taniego ciucha-nie to zebym byla jakas madame ze spalonego teatru,co sie stroi i glowe wyzej nosi-nic z tych rzeczy-poprostu tak juz mam...buty moga byc z tych tanszych, o torebki nie dbam ale ciuch ma byc drogi z mojej ulubionej marki

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

11 mar 2009, 10:49

Każda kobieta ma na jakims punkcie fioła hihi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

11 mar 2009, 10:51

Szczerze to u mnie tylko mój M ubiera sie w oryginalnych sklepach. Najbardziej pasuje mu Cross. Ja lubie ciuchy z Kappa ale nie koniecznie, ważne żeby w d... bylo cieplo :-D

Elzunia
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 430
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:27

11 mar 2009, 10:54

Izunia pisze:Każda kobieta ma na jakims punkcie fioła hihi :ico_oczko:
to prawda. Mam kolezanke ktora kremy do twarzy kolekcjonuje i naprawde wydaje na to sporo kasy-nie uzywa ich...porostu lubi je miec :ico_olaboga: :ico_olaboga: To juz jest cos nie tak cooo :-D :-D
Ale wiesz Ja mam cos podobnego z plynami do plukania, musze kupic i juz...Nie uzywam wszystkich bo mi szkoda ,tak ladnie pachna buahhaha. Niektore stoja i stoja a Ja wciaz kupuje inne :ico_puknij: :ico_puknij:
A Wy jakie macie wariacje?

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

11 mar 2009, 10:58

Elzunia Nie orientujesz sie czy w Hol. są gdzies sklepy z odzieża ciążową?? ostatnio szukalam i lipa :ico_olaboga: a na jutro planuje zakup ciuszkow bo juz sie w zadne portki nie mieszcze.

Co do wariacji to ja mam na punkcie torebek, :-D

Elzunia
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 430
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:27

11 mar 2009, 11:03

AsiaNL pisze:Elzunia Nie orientujesz sie czy w Hol. są gdzies sklepy z odzieża ciążową?? ostatnio szukalam i lipa :ico_olaboga: a na jutro planuje zakup ciuszkow bo juz sie w zadne portki nie mieszcze.
wybierz sie do tego sklepu http://www.prenatal.nl/ tu sa ciuchy ciazowe. Mozesztez cos kupic na www.marktplaats.nl jest to strona cos w rodzaju polskiego allegro, dziewczyny sprzedaja swoje cizowe ciuchy, sa w dobrym stanie,bo wiadomo krotko uzywane...po co masz przeplacac i placic za spodnie ciazowe w sklepie 100 euro jak mozesz je kupic za 20

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

11 mar 2009, 11:06

:ico_sorki: Dzieki :-D zaraz zaczne szperanie na tych stronkach :-D

Elzunia
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 430
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:27

11 mar 2009, 12:29

Gabi pisze:No a my po zajeciach adaptacyjnych w przedszkolu. Dzisiaj były w grupie 5-latków, ale Emilka sobie pięknie radziła, rysowała sobie razem z dziećmi, bawiła się. A ja sie wszystkiego dopytałam, co chciałam wiedziec.
A jutro idziemy pierwszy raz na takie muzyczne zajecia dla maluchow w domu kultury :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: brawa dla odwaznej Emilci...az sie serce mamusi raduje cooo?? :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

11 mar 2009, 12:30

Gabi, fajnie że mała dobrze się czuje w przedszkolu :) Mój do września do zerówki ciekae jak bedzie już się nie może doczekac ale zobaczymy ;)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość