Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 mar 2008, 14:10

miszka pisze:walcze ze swoim profilem
no widze ze juz sobie poradzilas.A zobacz ty masz 14 tydz ciazy a ja 13 i 3 dni i ja mam termin na 1.10????
miszka pisze:Ja mialam wizyte u poloznej wczoraj i przezylam horror,bo chyba z 10 minut szukala serduszka,poplakalam sie ze szczescia jak je w koncu uslyszalam
ja mam wizyte 8.04 wiec juz sie niemoge doczekac mam nadzieje ze serduszko ok ale jakby bylo cos nie tak to by chyba sie na usg tak nie wiercilo??

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

29 mar 2008, 14:24

A termin masz wyznaczony z USG czy z terminu ostatniej @ ?
U mnie wstepnie byl 29.09 ale po ostatnim USG zostal zmieniony na 27.09.
Mialam scan tydzien temu,ale przed wczoraj zauwazylam niepokojaco brazowa wydzieline....sama wiesz -panika :ico_szoking: Zadzwonilam od razu do poloznej ,zeby sprawdzila co sie dzieje.Kazala sie natychmiast zjawic.
Podobno to sie zdarza bo lozysko przejmuje funkcje po cialku zoltym, akurat w tym tygodniu i drastycznie spada poziom hormonu.Troche sie uspokoilam,tym bardziej ,ze objawy ustapily.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 mar 2008, 14:30

najpierw mialam z ostaniej miasiaczki a teraz z usg i sie zgadza :-D
miszka pisze:Mialam scan tydzien temu,ale przed wczoraj zauwazylam niepokojaco brazowa wydzieline....sama wiesz -panika Zadzwonilam od razu do poloznej ,zeby sprawdzila co sie dzieje.Kazala sie natychmiast zjawic.
oj tez bym sie bardzo wystraszyla znajac mnie to juz bym do szpitala pojechala :ico_olaboga: bom panikara
miszka pisze:Troche sie uspokoilam,tym bardziej ,ze objawy ustapily
no to bardzo dobzr ze juz jest ok :ico_brawa_01: a gdzie mieszkasz?i ile masz lat?

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

29 mar 2008, 15:51

Jej wygasla mi strona chyba na godzine :ico_placzek:
Mieszkam w Southampton,poludnie Anglii i mam 30 lat.Teraz Twoja kolej :ico_haha_01:
Ja panikowalam na maksa,teraz co chwile sobie urajam ,ze albo mi odchodza wody,albo tysiac inny historii.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 mar 2008, 15:56

miszka pisze:Mieszkam w Southampton,poludnie Anglii i mam 30 lat.Teraz Twoja kolej
nan na imie Marta mam 27 lat i mieszkam od 3 lat w Bristol UK.
miszka pisze:Jej wygasla mi strona chyba na godzine
no mi tez :ico_olaboga:
miszka pisze:Ja panikowalam na maksa,teraz co chwile sobie urajam ,ze albo mi odchodza wody,albo tysiac inny historii.
no wlasnie ja ostatni stwierdzilam ze jak te niby najgorsze tygodnie za mna te teraz napewno przedwczesnie urodze :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-03-29, 15:00 ]
pisze w temacie termin na wrzesien i pazdziernik no bo 1.10 to rownie dobrze moge we wrzesniu urodic co tak naprawde by mnie bardzo ucieszylo :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

29 mar 2008, 16:01

No popatrz! Ja tez jestem w Anglii troche ponad 3 lata.
Pracujesz ?Bo ja juz nie mam sily a tu jeszcze 3 miesiace musze dawac rade,planuje tak do konca czerwca.
Jak czesto masz scany wyznaczone,i czy juz Ci robili ten na Down Syndrom?

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 mar 2008, 16:10

miszka pisze:Pracujesz ?
nie pracuje juz od poczatku lutego bo mialam wypedek z reka-szyba mi ja pociela i mialam operacje-zszywanie sciegien :ico_placzek: ale juz wszystko jest ok -jednak do pracy nie wracam juz :ico_brawa_01: ja mialam pierwsze usg 6.04 i babka stwierdzila ze bobo jest zamale zeby je zbadac wiec kolejne mialam 26.04 no i tam ogladala to dziecko z wszystkich stron ale czy to bylo to badanie na Downe syndrom to ja nie wiem :ico_olaboga: cos mi sie wydaje ze to jest w 20 tyg ciazy.Polozna mi dala liste gdzie prywatnie to robia-za 200F ale wiesz co ja sie chyba nie zdecyduje bo nawet jesli sie dowiem ze cos jest nie tak to nie usunelabym juz dzieckaObrazek-to nasze malenstwo Iga lub Borysek :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

29 mar 2008, 16:28

Jakie piekne malenstwo jaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
Jezeli na wyniku masz wartosc NT to oznacza,ze scan byl genetyczny,ta wartosc maksymalnie powinna byc 3.5 mm.A to w 20 tygodniu to tzw pozny syndrom.
Mialam to USG 20.03 i wszystko wyglada ok.
Mi robia rutynowo wszystkie mozliwe badania i scany,bo w sierpniu poronilam i teraz jestem egzemplarz specjalnej troski :ico_oczko:
Tak bym Ci chciala pokazac swoje malenstwo ale cos sie dzieje z moim Nero i nie moge przerobic zdjecia z TIFU na JPG,moze innym razem.W kazdym razie bedzie Kubus albo Laura.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 mar 2008, 17:34

miszka pisze:Jezeli na wyniku masz wartosc NT to oznacza,ze scan byl genetyczny,ta wartosc maksymalnie powinna byc 3.5 mm.A to w 20 tygodniu to tzw pozny syndrom.
ja szukam jak debil i nie moge tedo NT odszukac :ico_placzek:
miszka pisze:Mialam to USG 20.03 i wszystko wyglada ok.
:ico_brawa_01:
miszka pisze: teraz jestem egzemplarz specjalnej troski
no to uwazaj na siebie i duzo wypoczywaj :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

29 mar 2008, 17:41

Nie szukaj kochana!Chyba niepotrzebnie Ci tym zabilam glowke :-D Na oko widac,ze masz zdrowa piekna dzidzie !!!
Ty tez o siebie dbaj ,postaram sie zajrzec jutro!
Buziaki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość