Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

12 mar 2009, 11:44

my dziś uziemieni bo Gabrysię coś rozkłada.....i została w domu

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

12 mar 2009, 11:58

WIOLA: wpisz w google hasło: prawidłowa waga dziecka i powinny wyskoczys te siatki.

JustynaiGabi, no to klops.

U nas slonko. Lecimy na spacerek,

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

12 mar 2009, 12:09

blumek, no znowu sie pojawiło, a rano nie było tego :-)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

12 mar 2009, 15:03

po pierwsze witam :ico_haha_01:

najpierw do blumka bo zapomne co do tych centylow.
dziecko moze byc cale zycie na 25 centylu - wazne jest tylko zeby raptownie nie wskoczyla na 50 centyl albo wyzej.
wiem ze dzieci ponizej 3 centyla albo powyzej 97 powinny byc konsultowane. moj Junior wg tej stroni tez jest okolo 25centyla. ale w sumie to w ksiazeczce zdrowia wychodzi wyzej - okolo 50.

u nas nocki super. Junior ciagle wstaje raz max 2 razy. ale sa tez wyjatki tak jak dzis i obudzil sie 3 razy (choc trzeci ra o 7.30 - ale ja zaliczam to do nocki)

zaczyna sie buntowac i kaprysic :ico_nienie: ale usmiechem nadrabia te swoje psoty. :-D zaczyna sie recholic juz jak dziecko. :ico_brawa_01: poportsu bomabastycznie to wyglada :-D

wiola - ale duzy chlopak z Filipka.

wlasnie cos motylek sie nie odzywa :ico_noniewiem:

Aniu ja pytam jak przygotowznia - czytalam troche skaczac po postach ale nie zauwazylam nic o slubie.

My z nowosci smakowych to narazie tylko calcium mamy banankowe. a wprowadze cos nie wiem kiedy. slucham sie pediatry. Idzimey na poczatku kwietnia wiec moze cos podpowie.

dzis przyjezdza robic meble... :-) ale jeszcze nie dojechal :ico_zly: jejku - jaka jestem zla na niego. muis nam opuscic przynajmniej z 500zl. bo juz 3 tydzien jedzie do nas. :ico_zly:

caluje was. dzis jeszcze zajrze do was (do nas) hehe

[ Dodano: 2009-03-12, 14:04 ]
aha Junior sie przekreca na bok juz. i trzeba go pilnowac. strach zostawic na kanapie samego. ale odchyla przy tym glowe tak do tylu. :ico_noniewiem: i ostatnio przesunal sie tak z pionu w poziom (moze zrozumialyscie) :-)

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

12 mar 2009, 15:20

aha Junior sie przekreca na bok juz. i trzeba go pilnowac. strach zostawic na kanapie samego. ale odchyla przy tym glowe tak do tylu. :ico_noniewiem: i ostatnio przesunal sie tak z pionu w poziom (moze zrozumialyscie) :-)
gratuluje, mój też tak robi :-D
nie wiem ile moj gigant wązy,ja nie mała kobieta, nasiłowniechodze a JAK MA M GO KRAMIĆ TO MI ( sory za kapsa) to mi ręka mdleje... hm... pewnie wazy 7,5...
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 22:51 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

12 mar 2009, 15:35

przesunal sie tak z pionu w poziom
ja zrozumiałam....
Mała ma dużą temperaturę... czekam na 16 kiedy będzie nasza pani doktór a jeśli ona nie będzie mogła przyjść do po 18 jeździ falck.....
Mała właśnie rozwaliła sobie nos... gruszką

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

12 mar 2009, 16:07

Mała właśnie rozwaliła sobie nos... gruszką
matko... dzieci tonaprawde potrafia sie uszkodzic czyms co wg nas jest bezpieczne... i to jeszcze w taki sposob ze nie wiadomo jak to mozliwe... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

12 mar 2009, 16:31

nosek sobie dmuchała.. a gruszka super miękka....

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

12 mar 2009, 16:51

ha Junior sie przekreca na bok juz. i trzeba go pilnowac. strach zostawic na kanapie samego. ale odchyla przy tym glowe tak do tylu. :ico_noniewiem: i ostatnio przesunal sie tak z pionu w poziom (moze zrozumialyscie) :-)
_________________
hihi cos o tym wiemy :-D a moj maluch raz tylko na brzuszek sie przekrecił i koniec, moze ma za duzo tłuszczyku :-D

JustynaiGabi, zdrowka dla dzieciakow :-)

Kurde bylismy na zakupach :ico_olaboga: jakie to wszystko drogie, normalnie brak słow. Dobra zmykam do małego bo jakos zaczyna marudzic.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

12 mar 2009, 17:13

jakie to wszystko drogie,
ja przed chwila poszlam do sklepu kupic cos na jutro bo post.kupilam sledzie kaszubskie ser jogurt kilka bulek twarozek i 2 drozdzowki i co 30zl. a to wlasciwie tylko sniadanie i kolacja... :ico_szoking: a obiad?? a gdzie jakies owoce, sorowka... szok... norlamnie brak slow!!! i tak dzien w dzien.
nawet jak sie chce na czyms zaoszczedzic to nie da sie poprostu...
u nas kipeskie czasu nastaly (w naszym budzecie domowym), ja nie pracuje, kredyty, rachunki... Junior rosnie... :ico_noniewiem: ale damy rade.

Aha zapomnialam wam napisac ze ostatnio pojechalam do skpeu kupic pieluszki i kupilam za male :ico_puknij: ale jak jestem wsklepie to tak sie spiesze zawsze i tak wyszlo... ale w sumie w dzien mu zakladalam te male i jakos jeszcze dawaly rade. na noc zakladam wieksze. na szczecie juz sie koncza :-)

wlasnie Olik sie tak kloci z ciocia swoja ze :ico_szoking: :ico_brawa_01:

przyjechal facet z meblami :ico_brawa_01: nareszcie... :ico_zly:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość