Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

13 mar 2009, 15:43

wrrrrr nie moge sie dodzwonic do pracowni mojego kardiologa ana prywatna komorke nie lubie dzwonic :ico_zly: mam nadzieje ze mi sie to wkoncu uda bo sie zdenerwuje :ico_olaboga:

teraz czekam na mezusia z obiadkiem a pozniej jedziemy kupic lozeczko dla synka i pewnie jeszcze kilka drobiazgow :ico_haha_01:

sluchajcie czy u was tez jest taka piekna wiosenna pogoda???? U mnie jest cudownie az chce sie zyc :ico_sorki:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

13 mar 2009, 16:33

U nas te piękna pogoda więc później pewnie z mężem pójdziemy na spacerek. Już z mamą te byłam obejrzeć leżaczki ale jakoś nie mogę się zmobilizować żeby kupić bo chce taki bardzo prosty a w większości sklepów są takie co śpiewają , tanczą i recytują. A my łóżeczko odbieramy w niedzielę i od razu mężuś będzie ustawiał.

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

13 mar 2009, 20:23

fortunata_fofa, to fajnie ze juz łózeczko bedziecie mieli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
my zakupilismy coś takiego
http://www.allegro.pl/item570053095_fis ... l0537.html

super sprawa :ico_oczko:

a jesli chodzi o łóżeczko to my sie tak zastanawiamy nad kołyska są takie fajne choc mojemu T z początku sie nie podobały to teraz jest gotów kupic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
cos takieg onam sie podoba
http://www.allegro.pl/item580476987_kol ... entow.html


my juz po małej kolacji :-)
Magda ogląda dobranocke :ico_oczko:

a Wy Kochane gdzie się podziewacie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

13 mar 2009, 20:27

:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: a u nas prawdziwy piątek 13 :ico_zly: :ico_zly: to co mąż zrobil dzis w domku to sie do dupki nadaje, coś źle zrobili i teraz jutro beda to ściągac ze ścian - więc 2 dni w plecki a przeciez już tydzien temu ieliśmy sie wprowadzić :ico_zly: :ico_zly: malo tego nie zamknęlam lazienki i pracownik nasz "nakryl" mnie na robieniu siusiu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: normalnie piątek 13, caly dzień placze i wszystko mnie denerwuje, Wiktor też coś woli sie nie ruszać . Od czasu do czasu cos skrobnie w brzusiu i dalej śpi, a jak wstawalam z lóżka to mnie tak coś zabolalo z prawej strony brzuszka, że jak zaczelam krzyczec i jeszcze za brzuch sie zlapalam to mąż zbladl i sie pta co ma wziąć do szpitala bo myslal, że rodze :-D :-D :-D mi przyslali mustelle intensywnie dzialającą na powstale rozstepy więc zaczynam dzialać :)

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

13 mar 2009, 20:29

ejustysia, to widzę ze nie masz dziś udanego dnia :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ale jutro bedzie lepiej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
mi przyslali mustelle intensywnie dzialającą na powstale rozstepy więc zaczynam dzialać :)
to fajnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

13 mar 2009, 20:34

monisia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: śliczny leżaczek, ja też chyba kupie, patrzylam na podobny tyle, że niebieski, narazie kupiliśmy mate edukacyjną, welurową, jest w kształcie misia i ma piszczalki, lustereczka itp. itd. no a kolyseczka super, wlaśnie Wiktorek mnie kopnąl , nie wiem tylko czy to mialo znaczyć, że on też by wolal taką od lóżeczka hmmm... :-D

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

13 mar 2009, 20:37

ejustysia, my maty jeszcze nie mamy kupimy pewnie dopiero po urodzeniu małej :ico_oczko:
wlaśnie Wiktorek mnie kopnąl , nie wiem tylko czy to mialo znaczyć, że on też by wolal taką od lóżeczka hmmm...
kto wie moze i by chciał :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

13 mar 2009, 20:38

monisia no, ale mamy piątek 13 to już do jutra jakoś przeżyje :-D mam nadzieje, że ta mustella podziala, czytalam na forach, że jest świetna na takie nowe rozstępy, a u mnie tragedia z nimi jest :ico_olaboga: dobrze, że w takich malo widocznych miejscach np jak są na udach to od wewnątrz , no ale ja widze :ico_placzek: choć przy mojej obecnej wadze i ponad 16 kg na plusie to czego sie spodziewać :-D

[ Dodano: 2009-03-13, 19:42 ]
kto wie moze i by chciał
za późno mógł mówić wcześniej a nie jak mama kupowała to cicho siedział, mam nadzieje, że jednak będzie zadowolony.

dziś przyjechal ten kolega co mu sie synek urodził, niby wrócil do domu wczoraj, ale twierdzi, że sie nie zejdą . Synek jego był pierwszą noc w domku - mówi, że nie zmrużył oczu i strasznie niewyspany jest bo wogóle nie zasnął ten dzieciaczek :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

13 mar 2009, 20:47

ejustysia, dobry kremik a rozstępy świeże wiec napewno pomoze :-)
za późno mógł mówić wcześniej a nie jak mama kupowała to cicho siedział, mam nadzieje, że jednak będzie zadowolony
napewno bedzie zadowolony bo łózeczko prześliczne kupiłaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dziś przyjechal ten kolega co mu sie synek urodził, niby wrócil do domu wczoraj, ale twierdzi, że sie nie zejdą . Synek jego był pierwszą noc w domku - mówi, że nie zmrużył oczu i strasznie niewyspany jest bo wogóle nie zasnął ten dzieciaczek
a co oni w jakies separacji bo cos przeoczyłam :ico_noniewiem:
róznie z dziećmi małymi bywa u nas wcale tak nie musi byc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

13 mar 2009, 21:51

22540MONIKA leżaczek super kupiłaś a co do kołyski to raczej nie posłuży Wam chyba zbyt długo. Tak mi się wydaje, widziałam taką w sklepie jest taka "malusia" aczkolwiek bardzo ładna. Szczerze mówiąc ja też na taką "zachorowałam" ale mąż wybił mi z głowy ten pomysł tłumacząc, że za jakiś czas będziemy musieli i tak mieć większe łóżeczko bo dzidziuś szybko wyrośnie z takiej kołyski. No cóż po zastanowieniu się przyznałam mu rację. Ja gdybym miała kupować kołyskę to kupiłabym łóżeczko -kołyskę. Jest to łóżeczko normalnych rozmiarów a na dole ma "płozy" na sprężynach" z blokadą kołysania. Ja dostałam łóżeczko od szwagierki, mąż ze szwagrem juz zamontowali "płozy" i blokadę kołysania samodzielnie wykonane.
Mam do Was kochane jeszcze pytanie: co sądzicie o wózkach wielofunkcyjnych czy jest to rzecz warta zakupu. Właśnie z mężem zastanawiamy się jaki wózek wybrać, jakiej firmy. Będę wdzięczna za wasze opinie. :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość