basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

29 mar 2008, 21:57

Joasiu gratulacje dla Juli!! Tym bardziej, ze to, co dla odmiany Jaś robi, ciężko nazwać siedzeniem :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: A tu już rowerek :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

29 mar 2008, 21:59

Basiu tylko my ja musimy pchac a nie to ze ona pedaluje :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

[ Dodano: 2008-03-29, 21:01 ]
Basiu przyjdzie czas i na Jasia zobaczysz.No a wtedy do Ci popalic. :ico_oczko: Slyszalam ze chlopczyki sa bardziej leniwi.
Moja to juz wszedzie a ja po szufladacz rozne rzeczy znajduje.A siniakow ze ho,ho chyba jej kask na 24h zalozymy :ico_haha_01:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

29 mar 2008, 22:24

No to znaczy ze wszytsko jest w normie! Co by to było za dzieciństwo bez siniaków!

A Jaś sobie pełza szybko jak perszing! siedzenie by go tylko ograniczało ruchowo, więc mu nie zależy... A mamusia sie niecierpliwi. Jak go tylko posadzę, siedzi nieruchomo chwilkę i... BACH! na brzuch i już go nie ma! Pełzak malutki :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

29 mar 2008, 23:18

No witam wieczorkiem :-D

Basiu witamy spowrotem u nas, nie wiem czy doczytałąs ale juz planujemy nasze spotkano wiec moze sie zdeklaruj czy ci pasuje :-D
o to najnowsze dane :-D

SPOTKANIE LIPCÓWEK - KRAKÓW

PROPONOWANY TERMIN SPOTKANIA 3 MAJ:

ULA_TOMEK(3 osoby); VIOLA(6 osób); MAŁOLATA(3 osoby); BARBAPUPPA(4 osoby); ABEGANO(3 osoby); MALHYN(3 osoby) (nam pasuje)

w sumie 22 osoby

MONIW; BASIK334;

najnowsza aktualizacja


jeśli znasz jakies fajne miejsce gdzie mogłybysmy sie wszytskei spotkać to dawaj, bo Basia dała juz kilka propozycji ale jeszcze nic nie wybrane, a moze ty znasz cos interesujacego w Krakowie :-D
a o Jasia sie nie martw tylko ciesz sie ze mozesz na razie sobie troszke spokojnie posiedziec, bo u nas juz nie ma takiej mozliwosci :-D i pisac z wami tez moge tylko jak maluch spi bo jakos taki talent ma mój maluch ze zawsze mi laptopka wyłączy :-D

Joasiu to widze ze nasze maluchy by sobie mogły łapki podac bo mój identyczny, tez go wszedzie pełno i juz sie piernik zaczyna puszczac jak wstanie :-D wiec pewnie niedługo zacznie mi biegac i wtedy to dopiero bede miała wesoło :-D

[ Dodano: 2008-03-29, 22:29 ]
nie ma nikogo wiec ja sie żegnam bo godzinke nam ucinaja wiec lece do łozeczka, pa kobitki :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

29 mar 2008, 23:49

Witam was wieczorową porą....
byłam na spotkaniu klasowym i było suuuuuper!!!!
do domku wróciłam przed 22....to i tak bardzo długo zabawiłam..
mąz zawiózł mnie na 18 na imprezkę...było extra...i ok 21.30 przyjechał po mnie z Mileną....
Milena dzis pierwszy raz nie kąpana...( od urodzeia kąpalismy ją codziennie) :-D
oczywiście ja pierwsza pożegnałam się z imprezy , ale było bardzo fajnie..super atmosfera..pomimo, że było dziewczyn tylko pięć...a chłopaków 15 :-D

no to pa pa.... do jutra kochane lipcóweczki :ico_papa:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 mar 2008, 01:55

czesc
wlasnie imprezke zakonczylismy hehe
obzarlam sie. piwka popilam hehe
lelek padl po kapieli przy stole z nami hehe zupelnie jak tata
no ale tata dzisiaj twardo siedzi jeszcze
choc flaszke z kuzynka obalil hihi
co to dla niego co? hihi

viola super ze imprezka sie udala. i co mala wytrzymala bez cyca?
my tez kapiemy codzienne ale z racji ze czasem wracamy pozno od znajomych to kilk razy juz lelka nie kapalismy
teraz jak mamy zamair wrocic pozniej to kapiemy go u znajomych i on juz spi w foteliku gotowy do domu hihi
no ale to nie jest konieczne hihi

basik witaj . jeszcze cie tutaj nie widzialam hihi nie zaniedbuj nas

malolata fryzurka swietna. ja tez pamietam czasy gdy taka krotka nosilam

dobra adas ucieka bo bidak musi wczesniej wstac hehe do lelka no i jeszcze godzinke mu utna..
bo ja to spie do bolu :-D

czlapie za nim na gore

papa

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

30 mar 2008, 11:53

Witajcie!!!

u nas dzis cuuuudnie na dworku....słonecznie, ciepło....aż się w domku nie chce siedzieć....
dopiero wrócilismy z kościółka....a zaraz po obiadku obowiązkowy spacer...
a to nasze wczorajsze fotki :)))
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-03-30, 11:56 ]
madziorka hihi pisze:piwka popilam hehe


ja też sobie wczoraj pozwoliłam na piweczko hehehehehe :))) i MIluska całą nockę spała... hahahhahahha :)))

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

30 mar 2008, 12:07

Ojejku, ale mialam czytania! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Dzieki Basiu za mile slowa, a do mnie to zapraszam! :ico_oczko: ATadzik, to urwisek! A co do cyca to moj syn wlasnie w 9miesiacu juz nie chcial i bardzo sie smial jak mu cyca pokazywalam :-D i na mietnie mi go gryzl! :-D Mozna powiedziec, ze jak zaczal chodzic (wlasnie w 9miesiacu zupelnie sam zaczal biegac! :ico_oczko: szalony chlopak) to cyc go zupelnie przestal interesowac, butli tez nie chcial, wiec jogurty wcinal i juz :-D
Super fotki powklejalyscie! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A ja ptasiego tez chce! :ico_placzek: tutaj nie ma a moje to ukochane slodkie szalenstwo :-D
Co do forum, to ja tez bez nie moge :-D to chyba jakis narkotyk :-D
Ula, ale super zakup :ico_brawa_01: tylko faktycznie chyba mame to najbardziej bawi :ico_brawa_01:
Violu, super, ze imprezka ci sie udala :ico_brawa_01: a co do butli, to moja tez nie lubi, ale z dziobka to tak :ico_brawa_01: Wiec chyba te moje nowe butle to sprzedam, a takie fajne z rysunkami puchatka i zyrafkami i z uchwytami :ico_placzek: az mi zal :ico_placzek:
A u mnie wczoraj byli sasiedzi na obiadku i Amalka z kumplem sobie pogadala! bardzo usmialismy sie z nich! :-D

malhyn
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 23 lip 2007, 12:17

30 mar 2008, 12:34

witajcie wten piekny dzionek. Moj maluch spi i pochrapuje. Rano nie chcial mleka jak zawsze zjadł kaszke manne z rosołkiem. Violu super ze imprezka sie udała. Ja wczoraj wieczorem zawioałam z bratem bratowa do szpitala o 22:30 i jeszcze do tej pory nie urodziła. Wody jej w domu odeszły. Ale mami juz rozmawiała z polozna kaske jej obiecała i powiedziała ze na jej zmianie na pewno urodzi. Juz tyle sie dziewczyna meczy. I tak czekamy na jakies wiadomosci. ide konczyc obiadek. Damianek jak sie obudzi to wybywamy na dworek. Trzymajcie sie miłej niedzieli wszystkim zycze.

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

30 mar 2008, 14:48

Hej ja tez witam
Moj od rana dzis na basenikuz juli .Jak co niedziele.Juli to odpowiada :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja w tym czasie obiadek zrobilam.Teraz spia oboje i czekam az mala wstanie to spacerek zaliczymy :-D
Super ze impreski sie Wam udaly Violu i Madziorka.
Ja to wczoraj nie wiem po czym bylam padnieta wieczorem jak meserszmit :ico_noniewiem:
Basiu no tak jak mowisz Jasiowi przypadlo do gustu pelzanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Malhyn to daj znac jak urodzi i co :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość