Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

29 mar 2008, 23:46

Oficjalnie mogę już wkroczyć na ten wątek,hi,hi
Właśnie nie dawno tyle co wyszli ostatni goście :ico_sorki: :ico_sorki: jestem tak padnięta ze ledwo piszę :ico_noniewiem: Więc tak w skrucie napiszę,że imprezka sie udała(widać po żarciu) :ico_haha_01: Nie no spoko,tylko solenizant pozegnał sie z gośćmi o 19,zaniemógł już był tak zmęczony a do tego jeszcze męczył go ten katarek,bohe tak smutny był czasami :ico_placzek: A chwycił......jako pierwsze---kieliszek,a później różaniec :ico_olaboga: żeby było śmieszniej to Maks chwycił to samo na swoj roczek :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Przaszam,ze więcej nie napiszę ale męzuś zmywa,to idę mu pomuc i będziemy nynać!
Do jutyrka!Aaa i dziękuję wam kochane za wspaniałe życzonka jesteście boskie :532: :532: :532:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

30 mar 2008, 09:01

witajcie.

Po pierwsze spóźnione ale szczere życzenia dla naszego ostatniego marcowego maluszka.
[size=200]Michałku STO LAT !!!!![/size] :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent:

A u nas ok. Maja czasem budzi się w nocy, ale wystarczy wziąć ją do naszego łóżka i już jest ok.
Wczorajsze urodzinki mojego mężą się udały. Teraz jakiś czas mamy spokój z imprezowaniem.

Dziś jest piękna pogoda, więc spędzimy dzień na spacerowaniu.

A , że ja dziś pierwsza to dla wszystkich :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

30 mar 2008, 09:12

Hej wszystkim w porana niedziele zegarki przestawione??? zapraszam na kawke wszystkie mamuski
Przepraszam z spoznione zyczonka ale szczere i z serduszka
Życzenia już Ci na pewno wszyscy Michałku składali
twarz twoja była uśmiechnięta
ale jest jeszcze jedna osoba,
która o Tobie pamięta
Ona właśnie Tobie życzy
wiele szczęścia i słodyczy
wiele wspomnień, miłych wrażeń
i spełnienia wszystkich marzeń
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek




My dziś jedziemy do mojej mam na obiadek a pozniej do parku na spacerek teraz maz pojechal na dzierzno mamy tam domek letniskowy trzeba zobaczyc co i jak za tydz na weekend tam jedziemy z tesciami wysprzątać juz zeby mozna było jeździć jest tam piekne duze jezioro weekend majowy jesli będzie ciepły będziemy tam spędzać>> życze wam milej cieplutkiej niedzieli>>

[ Dodano: 2008-03-30, 09:13 ]
oo urmajo ubiegłaś mnie z kawka to ja wpraszam sie na twoja hehe :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

30 mar 2008, 11:40

Witajcie u nas nocka spokojna Jula obudziła sie 0 5 na cycusia i potem spałysmy do 7
nana, urmajo, fajnie ze imprezki sie udały
U nas tez jest piekna pogoda swieci słoneczko wiec na pewno wybierzemy sie na spacerek :-D

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

31 mar 2008, 07:14

Jejku co tu się dzieje,jakie pustaki na forum :ico_olaboga: ten wątek miał sie rozkręcać,a tu cio :ico_placzek: ?
U nas poprzednia nocka do du..,a ta dzisiejsza juz wogole :ico_olaboga: Michaś dostał wczoraj popołudniu kaszelek :ico_noniewiem: Korzystając z ładnej pogody pojechaliśmy na działkę i w drodze powrotnej wjechaliśmy na pomoc doraźną,żeby coś przepisali na ten kaszelek i przy okazji obsuchali go!Michu ma infekcje górnych dróg oddechowych,czyli standarcik u niego :ico_oczko: dostał syropki na kaszel i mówiłam żeby coś na noc przepisała bo jest meksyk.No i co dostał,myślałam ze będzie oki,a tu masz...no cóż!Tak za dnia jest pogodny,tylko w tej nocy katarek i kaszelek daje się wyznaki :ico_placzek:
Dziewczyny ja jutro wracam do pracy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Najbardziej stresuje mnie myśl,jak to będzie,ta ranna wyprawa z zawozeniem go do mojej mamy,później Maksa do przedszkola :ico_olaboga: Ale cio musimy dać radę,hi,hi,hi
Chyba jestem pierwsza więc stawiam wszystkim o tak pięknym poranku kawusie :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

[ Dodano: 2008-03-31, 07:42 ]
Ach wkleję wam parę fotek z roczku,bo później nie wiem kiedy będę miała czas :ico_noniewiem:
Obrazek
Obrazek
Z moją mamą :ico_haha_02:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
No i to co wylosowałem,hi,hi
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

31 mar 2008, 09:54

Hej :-) u nas noc znośna, Zuzia wstała o 8 ale ja osobiscie sie nie wyspałam, ostatnio szybko jakos sie mecze, nawet w dzien ucinam sobie drezmke co nigdy w zyciu mi sie nie zdarzalo

nana, super zdjęcia, torcik sliczny, ja robiłam sama.. muszę wkońcu dać tu swoje zdjęcia z roczku
, i nie martw się, dasz sobie napewno radę z organizacją :-)

A wczoraj mój M wkońcu miał wolną niedziele i wybraliśmy się na spacer do kawiarni, Zuzia prawie całego gofra zjadła :ico_szoking: wieczorem miała lekki katar a dziś wstała z takim kaszlem, ze muszę iść znów do lekarza. Juz powoli brakuje mi sil z tymi chorobami. :ico_noniewiem: Moze faktycznie porosze o jakies witaminy, bo ile mozna te leki w kółko :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

31 mar 2008, 15:47

Hej kochane, mój pierwszy pościk na nowym wąteczku
nareszcie mamy piekna pogodę , aż chce się żyć
moje maleństwo roczne własnie wstało spał 2 godzinki
my idziemy jeszcze raz na polko trzeba wykorzystac sliczne słoneczko

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

31 mar 2008, 18:52

witajcie.

Ale tu pusto :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Gdzie się podziewa Aga??? Nie wpomnę o Ani , a Becia też coś nie zagląda. Ogólnie jaloś pustawo.

U nas ok.
Nana i Sensibel niech choróbska opuszczą wasze dzieciaczki. Aaaaaa kyszzzzz.
sensibel czekamy na zdjęcia.

A to kilka fotek z wczorajszego spacerku
Obrazek

Obrazek

więcej na razie nie wkleję, bo muszę przebrać Majkę, bo "podejrzanie" pachnie, jak to mówi mój synek.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

31 mar 2008, 19:20

Witajcie u nas nocka przespana :-D
nana, Super zdjecia ajaki odjazdowy torcik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i nic sie nie martw napewno wszystko sobie swietnie zorganizujesz :-D
Twardziel jestes dasz rade
sensibel, oj faktycznie bedziesz musiała pogadac z lekarka zeby cos dała Zuzi na zmocnienie
My tez dzis cały dzionek spedziłysmy na spacerku najpierw od 11 do 15potem przerwa na zupke kupala i znów od 16 na kolejny spacerek :-D :-D :-D
a co trzeba kozystac z tak slicznej pogody
a to kilka fotek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

31 mar 2008, 21:47

kochane gdzie wy jesteście??
moje maleństwo spi sobie od 20:40
ale dziś piekna pogada była, aż chce mi się żyć
tylko mojego S. jakies choróbsko wstrętne dopadło

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość