Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

16 mar 2009, 10:04

cos mi sie internet wiesza :(, avanti do lóżeczka uniwersalnego 120x 60 kupiłam kołderke 120x90

co do soli fizjologicznej to jest do oczek, jak już jesteśmy przy temacie to dodam, że najlepiej myc oczka od zewnętrz w kierunku noska :-D , kupuje sie w aptece w ampulkach (najwygodniejsze) nie jest to lek ani kosmetyk to coś takiego jak woda utleniona, nie wiem jaka to kategoria :-D u mnie była wymagana do apteczki

a co do dorci to ona termin miała na 7 kwietnia i urodziła zdrowiutką córeczkę 10 pkt więc nie zawsze wcześniej urodzone dzidzie są słabsze :ico_sorki: dzięki Bogu, że Zosieńka jest zdrowiutka, rano mi pisała, że jak patrzy na nią to zapomina o całym bólu, a poród miała ciężki i bolesny 8 godzin

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

16 mar 2009, 10:35

nie zawsze wcześniej urodzone dzidzie są słabsze :ico_sorki: dzięki Bogu,
no pwnie ze nie zawsze :ico_oczko:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

16 mar 2009, 10:39

Łóżeczko złożone i się jakoś tak poważnie zrobiło. Jak już stoi to wiem,że niedługo zobaczę maluszka. 23 marca mam wizytę u lekarza i się troszkę martwię bo coś mnie ostatnio krocze pobolewa. Mam ciagle przeczucia, że kwietnióweczką zostanę. Ejustysia ty jesteś ekspertem w tym jak maluch jest ułożony po ruchach. Mnie ciągle maluszek kopie po żebrach albo po żebrami z lewej strony, myślisz, że jest ułożony główką w dół?Jeszcze miesiąc temu kopał na dole, w podbrzuszu je czułam a teraz tylko między żebrami.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

16 mar 2009, 10:55

fortunata_fofa, za eksperta sie nie uważam, ja czuje wyraźnie jak kopie mnie w miednice niestety, ale miedzy żebra łapeczki wsadza, ale myśle, że jesteś w stanie odróżnić czy to rączka czy nóżka. Kopniaczki są nieco mocniejsze od boksików rączkami, życzę Ciz całego serca żeby były to nóżki. A kroczem to sie nie przejmój - mnie już ponad miesiąc boli i to rwie nieraz strasznie, zwłaszcza w nocy. łóżeczka Ci zazdroszcze, ja też chce rozpakować już klupsia :(

synek sie mój obrócil , ale pleckami do przodu bo czuje ruchy , ale tak od tyłu :) wiecie co ja chyba mam serio jakiś kryzys ciążowy, czuje sie wyczerpana i wszytkim znudzona, normalnie jakaś wypalona jestem, nic mnie nie cieszy, wszystko denerwuje, chce już urodzić bo czuje, że nerwowo nie wytrzymam, jeszcze ten dom :ico_zly: na wszystkich krzycze ostatnio , czuje sie fatalnie

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

16 mar 2009, 10:57

Łóżeczko złożone i się jakoś tak poważnie zrobiło
u mnie tez juz stoi zlozone jeszcze tylko brak w nim poscieli :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

16 mar 2009, 11:09

:ico_placzek: :ico_placzek: a ja siedze na torbach, co będzie jak urodze wcześniej, moje dziecko nawet nie będzie miało gdzie spać, przepraszam z góry za moje dzisiejsze histerie, ale naprawde strasznie sie czuje , jestem strasznie rozdrażniona

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

16 mar 2009, 11:29

hej! a we mnie ostatnio jest tyle werwy ze szok ! mała przekreciła sie na 100 % wiem bo czuje ja równie mocno tylko w innych miejscach ......ja łóżeczka jeszcze nie mam ........no ale jak skonczymy remonty to kupimy wszystko

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

16 mar 2009, 11:34

zoolcia ja Wiktorka czuje dużo słabiej od kiedy sie obrócił, choć od 2 dni szaleje :) zazdroszcze tej werwy ja jestem już tą ciążą zmęczona i mam dość

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

16 mar 2009, 11:55

ja jestem już tą ciążą zmęczona i mam dość
a ja jakiegos powera dostalam bo wiem ze przygoda z brzuszkiem dobiega konca...teraz kiedy juz stoi lozeczko w naszej sypialni czesto staje obok niego i az mam lzy w oczach ze juz za kilka chwil maskotki w lozeczku zastapi zywa istatka kochan anajbardziej na swiecie

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

16 mar 2009, 11:58

ejustysia,kochanie ty juz niedługo zaczynasz 9 miesiac wiec masz prawo byc zmeczona..........pomysl sobie ze zacznie sie bezpiczny okres do narodzin ......a ja przeczytałam ze 1 kwietniówka juz urodziła to az mi ciarki przeszły i sie popłakałam .........przeciez niedługo juz my .........ja w sobote zaczynam dopiero 8 miesic

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość