Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

16 mar 2009, 14:30

a mnie boli glowa... kuzwa, co jest z ta pogoda... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

16 mar 2009, 14:42

margarita83, mnie tez sie bardzo podoba nowy wystroj mieszkanka! duzy macie ten pokoj.. taki przestrzenny sie wydaje, zielona sciana tez fajna, taka "funky" :-D
tez bym chciala miec jakis nietypowy kolor na scianach w moim domu.. wiadomo, nie jakis czarny, czy krwisto-czerwony, ale wlasnie moze cos z fioletow, zieleni... hmm.. pewnie A. by sie zgodzil.. aa i widze, ze nie macie duzo mebli w salonie, co sie stalo z tymi, ktore nam pokazywalas na necie? czy to te pod TV? :ico_noniewiem: czy jeszcze ich dostaliscie? :ico_noniewiem:

Jagna30, to sie powymienialiscie pokojami :-D
niedlugo chlopcy pewnie beda Was meczyc o wlasny kat... ja pamietam, ze jak juz rodzice dobudowali nam pokoj na poddaszu (ja mialam 9 lat, brat 8).. i po roku mieszkania z nim w jednym pokoju, chcialam stawiac sciane przez srodek :-D albo jakis parawan... tylko, ze drzwi byly po "mojej stronie pokoju" i on by mi non stop tam lazil.. dlatego zrezygnowalam... a 7 lat pozniej, brat sam sie wyniosl do kuchni, bo stwierdzil, ze jestem zolza :-D i od tego czasu, ja mialam swoj pokoj (juz jako nastolatka), a brat mial.... hmmm kuchnie :-D i to tylko w nocy haha.. :-D

a moj maly spi od 15 minut... zobaczymy do ktorej tym razem, to juz jego druga drzemka dzisiaj..

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

16 mar 2009, 14:48

a moj maly spi od 15 minut... zobaczymy do ktorej tym razem, to juz jego druga drzemka dzisiaj..
a moj niedawno wstal, spal 40 minut i to tez druga drzemka :-)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

16 mar 2009, 14:51

Pati85, moj tak spi okolo godziny przewaznie... pierwsza drzemka od ok. 10-11, druga od 13-14 (lub nawet 15 czasami) i czasami jeszcze zdrzemnie sie okolo 17, ale tak na max.30 min... o 20 idzie spac na dobre :-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

16 mar 2009, 15:08

Pati85, moj tak spi okolo godziny przewaznie... pierwsza drzemka od ok. 10-11, druga od 13-14 (lub nawet 15 czasami) i czasami jeszcze zdrzemnie sie okolo 17, ale tak na max.30 min... o 20 idzie spac na dobre :-)
to moga sobie przybic piatke, bo spia identycznie i moj tez juz spi o 20 na dobre

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

16 mar 2009, 15:18

to moga sobie przybic piatke, bo spia identycznie i moj tez juz spi o 20 na dobre
:ico_brawa_01:

a pamietam, jak Jasper mogl caly dzien przespac.. jak byl malenki... budzil sie tylko na cyca i z powrotem kima :-) gdzie te czasy... hehe

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

16 mar 2009, 15:22

a pamietam, jak Jasper mogl caly dzien przespac.. jak byl malenki... budzil sie tylko na cyca i z powrotem kima :-) gdzie te czasy... hehe
no moj tak mial przez pierwszy tydzien po powrocie ze szpitala, a potem to byly jazdy, bo nie chcial spac, co chwila sie budzil, spal tylko na rekach :ico_olaboga:

Teraz kochana nasze pociechy beda coraz mniej spaly :-D

A takw ogole to mialam sie spytac jak spedzacie czas ze swoimi dziecmi, bawicie sie z nimi czy same sie soba zajmuje, czytacie itp itd

Bo ja to nie czytam, nie mam ksiazeczek po polsku dla malego, a po niemiecku nie bede mu czytala, bawie sie z nim, powyglupiam, pocwiczymy troche, a tak to lezy na macie na podlodze i sie bawi, przkreca i w bujaczku siedzi

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

16 mar 2009, 15:36

A takw ogole to mialam sie spytac jak spedzacie czas ze swoimi dziecmi, bawicie sie z nimi czy same sie soba zajmuje, czytacie itp itd
ja sie staram codziennie z malym cwiczyc np. podciaganie do siedzenia (bo widze, ze chce), przewrotki, lapanie rzeczy.. sam tez to robi, ale mam wrazenie, ze jak ja jestem obok, to nabiera zapalu i wszystko lepiej mu idzie :-)
co do czytania, to czasami czytam mu ksiazeczki dla dzieci, wierszyki... ale nie codziennie, zreszta, wole siasc kolo niego i opowiedziec mu jakas historyjke (zmyslona, badz jakas bajke, ktora pamietam).. biore wtedy zabawki i one "graja" glowne role :-) a maly obserwuje i jak zblizam ktoras zabawke do niego - to sie smieje :-) - czyli podoba mu sie taka forma zabawy...

a oprocz tego mamy takie swoje zabawy np. Pan Reka, albo Gdzie Jest Bobas :-D (ta druga, to kazdy zna) :-D

[ Dodano: 2009-03-16, 14:42 ]
no to sobie moj maluch pospal.. i tak niezly wynik :-) teraz sie obudzil i bedzie buszowal po pokoju na wstecznym :-D

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

16 mar 2009, 15:44

ja sie zbieram zaraz do domku, wiec papappaaaa i do przeczytania pozniej...

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

16 mar 2009, 15:45

ja sie zbieram zaraz do domku, wiec papappaaaa i do przeczytania pozniej...
papapapa

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości