Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 mar 2008, 19:05

miszka pisze:Dla mnie w tym roku moze lac ,az do wrzesnia
dokladnia a pozniej zima tak pez opadow i najmniej plus 5 zeby moznabylo na spacerki chodzic :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

30 mar 2008, 19:19

Mnie jeszcze przed latem czeka zmiana flata,jak mysle o przeprowadzce to mam dreszcze,ale chcemy zamieszkac jak juz sie pojawi dzidzia w spokojniejszym miejscu bo teraz mieszkamy w samym centrum,no i na 2 pietrze-a to mnie juz teraz zabija :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 mar 2008, 19:23

miszka pisze:Mnie jeszcze przed latem czeka zmiana flata,jak mysle o przeprowadzce to mam dreszcze
no ja woalsnie bede sie przeprowadzac 1.05 :ico_brawa_01: ale ja juz sie niemoge doczekac -niedaleko gdzie mieszkamy teraz ale wynajmujemy caly domek i bede miala pokoik dla bobo :ico_brawa_01: teraz mielismy flat i wiesz ciagle ktos przyjezdza :ico_olaboga: -co juz swoja droga mnie bardzo drazni - no ale co zrobic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

30 mar 2008, 19:30

Ja tez mysle o takim terminie ,tak maj ,najdalej czerwiec ,tylko ja wymagania mam spore-wiesz a to antene chce wieszac,a to nie mam zamiaru placic drugi raz za gniazdo BT,ogrod musi byc nie betonowy,parter,no i niedrogo.
Nie wiem jak u Was ale u nas niedrogo oznacza 600+ oplaty za 2 bedroom :ico_haha_01:Wlasnie jakie sa u Was ceny?
My teraz za 1 bedroom placimy 510+90 tax+oplaty :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 mar 2008, 19:41

wiesz co my teraz wynajmujemy 1 bedroom z ogrodem za 560 +100tax +oplaty chata wyjdzie nam 650 ( ale to po znajomosci od szfa meza bo wie ze na dlugi termin i ze sie z kasa nie spoznimy) bo normalnie chcial 750 a chata jest swietna 3 pokoje na gorze 2 na dle i ogrodek duzy z trawka :ico_brawa_01: zala odremontowana ale nie wiem ile tax i oplaty tez wieksze beda bo ogrzac trzeba :ico_olaboga: co zrobic.
miszka pisze:600+ oplaty za 2 bedroom :ico_h
dolkadnie u nas widze ceny podobne
miszka pisze: nie mam zamiaru placic drugi raz za gniazdo BT
ale teraz mnie nastraszylas bede musial placic za 2 :ico_placzek: myslalm ze to mozna przeniesc-maz mnie zabije jak nie bo on z neta nie korzysta

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

30 mar 2008, 19:50

Ja dzwonilam do BT i powiedzieli mi ze za przeniesienie sie nie placi,ale jezeli jest juz gniazdo,bo jezeli go nie ma to kolejne 120£ peka za jego podlaczenie i przyjazd inzyniera:ico_olaboga:
Moze w Waszym domku juz jest gniazdo?Sprawdz.
Zazdroszcze Ci domku,ale moze uda mi sie znalezc maisonetke :ico_haha_01: to tez bede szcesliwa ,bo wtedy udaloby sie nam zamknac w 800 miesiecznie ,a tak planujemy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 mar 2008, 20:11

miszka pisze:moze uda mi sie znalezc maisonetke to tez bede szcesliwa ,bo wtedy udaloby sie nam zamknac w 800 miesiecznie ,a tak planujemy
no to trzymam kciuki :ico_brawa_01:
miszka pisze:Ja dzwonilam do BT i powiedzieli mi ze za przeniesienie sie nie placi,ale jezeli jest juz gniazdo,bo jezeli go nie ma to kolejne 120£ peka za jego podlaczenie i przyjazd inzyniera:ico_olaboga
no maz mowil ze na 100% jest gniazdo wiec mam taka nadzieje ciekawe ile to potrwa bo ja niechce byc bez neta :ico_placzek:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

30 mar 2008, 20:41

Buziaki Martuniu!Ja sie w tygodniu bede sie pojawiala na krocej,z wiadomych powodow :ico_noniewiem: BUSY!
Odpoczywaj duzooooooo :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 mar 2008, 21:28

trzymaj sie cieplutko i odzywaj jak tylko bedziesz miala czas :588:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

31 mar 2008, 09:42

Witajcie z ranka

ja juz przed 8 wstalam, wstawilam pranie i odkurzylam, zjadlam sniadanko a teraz na necie siedze :-) u nas wczoraj byla taka piekna pogoda az wiosna zapachnialo, prawie 20 stopni :ico_brawa_01:

miszka, wiem, ze masz obawy, bo juz przezylas strate dzidzi, ale kochana to ze kupisz co malenswtu nie znaczy ze stracisz dzidzie, zobacz to jesli balaby to prawda to ile kobiet by tracilo ciaze, ja w takie zabobony nie wierze, komu kiedys sie cos takiego przydarzylo i teraz jest taki zabobon ale to nie wina zakupow bez przesady, takze kochana nie martw sie trzeba myslec pozytywnie i bedzei dobrze.

Kochane nie popadajmy w paranoje :ico_haha_01:

My wczoraj kupilismy na ebayu niemeckim wozeczek dla naszego maluszka fornmy ABC Design Rodeo, jest sliczny, kupilismy go za 145 euro a w sklpie kosztuje okolo 300 euro

Tak wyglada spacerowka

Obrazek[img]http://[/img]

A tak godola, jest innego koloru

Obrazek[img]http://[/img]

Wozek jest swietny, lekki, prowadzi sie go leciutko jestem zadowolona, nasi znajomi maja taki i wczoraj bylismy u nich i sobie przetestowalam, pasuje nam idealnie do auta bo po zlozeniu jest bardzo malutki 80 cm. Podoba mi sie, ze wszystko jest oddzielnie, spacerowka i gondola, jak sie chce sapcerowke to gondole sie odpina i zostawia w domu i dlatego wozeczek jest lekki :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość