Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

18 mar 2009, 22:54

dorotka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no cudeńko, mój mąż sie zachwyca, mówi, że jak ma już synka to teraz tez chce córcie i nie dziwi sie , że Twój mąż dumny jest , no tak, ale ja mu na to, ze zdarzają się przypadki i niech nie mówi hop bo jeszcze synka nie ma :-D :-D :-D może byc niespodzianka i będzie Gabrysia :):):) no, ale córcia śliczna i chyba faktycznie podobna do Ciebie, mnie krzyż boli, krocze i dalej te wymioty :ico_placzek: lece spać bo dziś to tylko leże a i tak zmęczona jestem :ico_placzek:

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

19 mar 2009, 08:57

Witam dziewczyny.
Ja jestem jeszcze w dwupaku. Przez 2 dni mieliśmy mały remoncik kuchni i nie miałam siły na pisanie. Siostra przed wczoraj przywiozła mi siostrzenicę , którą wysypało. Poszła z nią do lekarza i okazało się, że to OSPA, a najgorsze jest to, że ja nie miałam i teraz strasznie się boję co będzie z dzidzią. Na szczęście mam dzisiaj wizytę u gina to mi powie co mam robić. Jestem załamana :ico_zly:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

19 mar 2009, 10:24

misiunia_29, nie martw się, wcale nie musiałaś sie zarazić, poza tym jeśli byłoby takie ryzyko Twoje dzidzia już jest duża i zdrowa - podejrzewam, że zdecydowaliby sie wywołać poród bo u Ciebie to już kwestia dni. Nie martw sie , dobrze, że masz te wizyte to lekarz Ci poradzi. Ja dziś nie wyspana, dalej krzyż mnie boli, wieczorami wymiotuje i do tego te nocne siusianie :(

Ciekawe jak tam Dorcia noce przesypia :))

[ Dodano: 2009-03-19, 09:33 ]
acha dziewczyny - ta mustela jest suuuuper, użyłam ok 5 razy i już prawie rozstępów nie ma !!!! jestem w szoku bo w sumie to nie wierzyłam w to, że zejdą a były duuuże, więc jakby nie daj Bóg którejś wyszły to kupcie ten intensywny 75 ml na istniejące już rozstępy , ja jestem zaskoczona

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

19 mar 2009, 11:24

Hej mamusie,

Misiunia - nie martw sie kochana ja tez mysle ze twoje maleństwo juz na tyle duze ze nic mu nie grozi, lekarz dzisiaj na pewno pooze, najgorzej złapac ospe na początku jak rozwijają sie kosci ale teraz to juz człowieczek gotowy :ico_ciezarowka:

Justysiu- kupie tą mustelle bo na brzuchu zero rozstępa i chudnie w oczach ale na udach mam spore i posmaruje , na razie smaruje ziejką ale tylko jasnieją. Dziewczyny ja po samym porodzie schódłam 12 kilo szok :ico_szoking: :-D

Spimy jak mysz pod miotłą co chwilke sie budzimy i sprawdzamy czy wszystko oki :ico_ciezarowka:

A piersi mam tak zmasakrowane ze sie popłakałam tak jest podobno przez pierwsze dni potem przechodzi, wytrzymam wole karmic piersią bo to ogromna róznica. Jak karmie butelka jest mniej spokojna czasem sie dławi, a jak przyłoze piers od razu jest spokojniejsza oddycha lekko tuli ja głaszcze i usmiecha sie to naprawde widac róznice. wiec trudno zacisne zęby i wytzrymam , zaraz przyjedzie połozna i cos poradzi.

Ide do mojej najukochańszej miłego dnia trzymajcie sie mocno całuje :ico_ciezarowka:

Misiunia - daj znać po wizycie co i jak :-)

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

19 mar 2009, 12:10

ejustysia późno twój synek ma czkawkę.Mój ma juz od prawie dwóch miesięcy i bardzo często
Dora twoja Zosieńka jest cudna.Jejku ale masz fajnie że już jest z tobą.Mnie już się tak ciągnie>wszystkie znajome w koło rodzą a ja jeszcze miesiąc
adka jejku ale duże twoje dziecko 3,5 kg :ico_szoking: Mój synek to nawet taki się chyba nie urodzi bo teraz ma ok 2,5kg
misiunia nie martw się może się nie zaraziłaś.
My wczoraj mieliśmy sesję.Nie iwedziałam ze zwykłe fotki mogą być tak męczące.Trzy godziny nam to zajęło.Ale fotki będa super tylko na razie muszę poczekać aż znajoma je obrobi.Fajna sprawa taka sesja.
A w nocy obudziłam się z choróbskiem.Mam katar i drapie mnie w gardle.Oby przeszło bo w sobotę wybieramy się do domku w górach

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

19 mar 2009, 12:13

dorcia zejdą Ci po takiej jednej buteleczcetylko kup jak najszybciej, bo to na świerze rozstępy ciążowe jest, ja na brzuchu też zero , ale własnie uda i pośladki i te czerwone świerzsze szybciej schodza niż te z przed kilku tygodni, więc czas też tu ma duże znaczenie.

Fajnie, że mała chce cycusia ja sie boje, że nie bede mieć mleka, a piersi wrócą do normy , ja też jak patrze na swoje już dziś czuje sie jak stara babcia , ale co tam. A 12 kg to duuużo :ico_szoking: Ja ogólnie przytyłam 16, ale wiem, że dużo mi w nogi poszło bo do kolan spodnie zakładam stare. Zazdroszcze Ci teraz to ty pewnie musisz sie lekko czuć - 12 kg spadło Ci z dnia na dzień, a mała w nocy często budzi?

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

19 mar 2009, 12:15

hey!
misiunia ja też myślę, że nie ma co się denerwować na zapas ;) dobrze, że od razu skonsultujesz to z lekarzem :)

ejustysia to super, że działa ta mustella, pewnie też sobie kupie bo mam troche na piersi rozstępów i ostatnio wyszło parę na brzuchu, ale nie są bardzo widoczne.

Dora masz naprawdę super nastawienie i jesteś dzielna :ico_brawa_01:
Na brodawki smaruj maści albo specjalne kremy na pewno położna Ci coś dziś doradzi. Widocznie mała nie chwyta całej brodawki wraz z otoczka i Cie poraniła. Ale masz racje nie poddawaj się, będzie coraz lepiej :-)
Powiedz jeszcze jak Ty sie ogólnie czujesz, nacięli Cie czy nie? Jak będziesz miała więcej czasu to opisz nam swój poród :ico_sorki: :ico_oczko:

adka co do tych gorących kąpieli to rzeczywiści bardzo niewskazane w ciąży. My odkąd zamontowaliśmy prysznic to nie używam wanny.

Ja dziś nawet ok sie czuję choc teraz prawie codziennie pije kawkę z mlekiem bo mam przez ta pogodę jeszcze niższe ciśnienie. Wczoraj miałam 105/60. Poza tym dzidziuś jest ruchliwy i chyba nie zamierza za bardzo sie uspokajać ;)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

19 mar 2009, 12:16

Dorajak to zrobilas ze 12 kg spadlo mi tylko 5 :ico_noniewiem: :ico_olaboga: i 20 nadal mi zostalo i nie chce zejsc :( brrrrrrrrrrrrrrr

ja mam z musteli zel poporodowy ale nie widze roznicy no moze skora gladka jest.....

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

19 mar 2009, 12:20

dziewczyny macie jakieś sprawdzone tabletki na gardło które można w ciąży brać?

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

19 mar 2009, 12:21

Agnieszka pisze:A w nocy obudziłam się z choróbskiem.Mam katar i drapie mnie w gardle.Oby przeszło bo w sobotę wybieramy się do domku w górach


Agnieszka
jak tylko będziesz miała fotki to wklej kilka :-D
Ja ostatnio też mam większy katar czasem drapnie mnie w gardle i oczy sa bardziej wrażliwe, ale ja wiem że to alergiczne bo teraz zaczyna coś tam pylić.
Aga a gdzie wybieracie się w te góry? Spoko odpoczniesz sobie i pooddychasz świeżym powietrzem :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-03-19, 11:23 ]
Agnieszka mnie jak w październiku gardło bolało to brałam jakieś tabletki homeopatyczne do ssania. Nie pamiętam nazwy ale ogólnie można raczej brac homeopatyczne leki ;)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość