Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

25 mar 2009, 22:35

Wcześniej porównywałyście jak pozmieniały się wasze maluszki od narodzin, to i my się pokażemy :ico_oczko:
Paulinka - ma tu kilka godzin
Obrazek
tutaj ma 1 miesiąc
Obrazek
tu 4 miesiące
Obrazek
a tu dzisiaj
Obrazek

Według mnie bardzo mało się zmieniła. No poza tym,że włosy jej zjaśniały.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 mar 2009, 22:36

to photoshop... :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
a juz tam

A teraz na karcie bankomatowe znwo zle napisali, ale tym razem Patricia, wkurz amnie to, ze nie potrafia poprawnie napisac mojego imienia :ico_zly:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

25 mar 2009, 22:37

IWONA - masz racje, Paulinka tez bardzo sie zmieniala... a jak byla taka malutka, to przypomina mi Zuzie...
na ostatnim zdjeciu wyglada rozkosznie :)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

25 mar 2009, 22:38

heja, jestem juz :-D

ryba wyszla pyszna, tylko cos sie skurczyla w praniu i tak na jedna osobe by starczylo, a tu sie trzeba bylo dzielic :/ zrobilam tez sos imbirowy, kus kus z przyprawami i salatke z pomidora, ogorka i rakiety :-D rakieta to taka roslina, nie znam polskiej nazwy, ale po angielsku to "rocket" ... i ja tak na nia mowie :-D

aa wiecie co, jak tak gotowalam i stalam w oparach zaby, to A. do mnie podszedl (kulejac i jeczac w dalszym ciagu) i od tylu mnie przytulil :ico_szoking:
ale mysle sobie "nieeee, nie bedzie tak latwo, takie przytulanki to zalatwia sprawe, jak sie poklocimy o pilota, albo cos... a nie po takich akcjach" :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
no i tak stalam, jakbym miala kolek w d.... i mieszalam salatke..
i czekalam, az wreszcie cos powie...
w koncu sie odezwal, przeprosil mnie za te wyzwiska, powiedzial, ze wcale tak nie mysli o mnie, ze wszystko go boli i jest porywczy i nerwowy.. i ze mnie kocha i w ogole ;-) no wiec zmieklam i sie do niego przytulilam i juz jest cacy :ico_brawa_01:
zjedlismy razem kolacje... teraz wlozylam malego do lozeczka, powoli zasypia... tez sie modle, zeby ta nocka byla lepsza od poprzedniej, bo przez to, ze sie tak budze w nocy, to pozniej jestem niedobita, nerwowa, wszystko szybciej mnie irytuje - normalka... tak bym chciala cala noc przespac bez pobudki... gdzie te czasy, ze mozna bylo do 11 spac, przewrocic sie na drugi bok, a wstac o 13... i obiad byl gotowy (mama zrobila :P) i nie trzeba bylo nic robic, poza ogladaniem tv, obzeraniem sie slodyczami i lezeniem na kanapie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: a wieczorem spotkanie ze znajomymi, czy wypad do kina :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

moze na emeryturze beda mi dane takie luksusy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 mar 2009, 22:39

Według mnie bardzo mało się zmieniła. No poza tym,że włosy jej zjaśniały.
zdjecia sliczne, a mi sie wydaje, ze sie bardzo zmienila

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

25 mar 2009, 22:40

Według mnie bardzo mało się zmieniła. No poza tym,że włosy jej zjaśniały.
widze, ze tez ma taka rudawa poswiate, hhehhee... tylko mnie nie zabij... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

25 mar 2009, 22:40

Paulinka tez bardzo sie zmieniala...
bardzo? mi się wydaje,że nie bardzo :ico_noniewiem:
na ostatnim zdjeciu wyglada rozkosznie :)
dziękuję w imieniu Pauli :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 mar 2009, 22:41

no i tak stalam, jakbym miala kolek w d.... i mieszalam salatke..
hehe, ale sie usmialam z tego tekstu

No top w sumie dobrze, ze Cie przeprosil i ze juz jest miedzy Wami ok, oby na dlugo, a nie za kilka dni znowu taka akcja

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

25 mar 2009, 22:41

Iwona H, nie wiem czemu, ale mam wrazenie, ze Paulinka bedzie bardzo ladna dziewczyna, jak dorosnie... tak patrzac na ostatnie jej zdjecie, moge sobie ja (jako tako) wyobrazic, jak bedzie starsza... :-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

25 mar 2009, 22:43

H napisał/a:
Według mnie bardzo mało się zmieniła. No poza tym,że włosy jej zjaśniały.
ojej, zle przeczytalam... moim zdaniem sie zmienila... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
aa wiecie co, jak tak gotowalam i stalam w oparach zaby, to A. do mnie podszedl (kulejac i jeczac w dalszym ciagu) i od tylu mnie przytulil
ale mysle sobie "nieeee, nie bedzie tak latwo, takie przytulanki to zalatwia sprawe, jak sie poklocimy o pilota, albo cos... a nie po takich akcjach"
no i tak stalam, jakbym miala kolek w d.... i mieszalam salatke..
i czekalam, az wreszcie cos powie...
w koncu sie odezwal, przeprosil mnie za te wyzwiska, powiedzial, ze wcale tak nie mysli o mnie, ze wszystko go boli i jest porywczy i nerwowy.. i ze mnie kocha i w ogole no wiec zmieklam i sie do niego przytulilam i juz jest cacy
nooo, to mi sie podoba... mialam nosa... super, ze A. przemyslal sprawe i przeprosil... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość