Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

25 mar 2009, 23:01

dziewczyny, trzymajcie kciuki żeby ok było wszystko bo jak znowu coś sie przyplątało to ja nie wiem jak to zniose, ja od stycznia w domu siedze z powodu choróbsk....już naprawde mam dość :ico_placzek:
Beatris trzymam kciuki, wiem co czujesz - miałam to samo i jeszcze ponad dwa tygodnie w szpitalu siedziałam. Na spacerze byłam w lutym i dopiero przedwczoraj po tej przerwie. A dziś nareszcie ponad godzinę chodziliśmy, bo było ładnie. W domu już po ścianach chodziłam

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

26 mar 2009, 01:19

ile Wasze pociechy przesypiały za jednym razem w pierwszych tygodniach? Moj potrafi przespać 4-5 godzin... przeważnie 2razy dziennie robi sobie takie drzemki.. rośnie, przybiera na wadze, więc chyba po prostu lubi spać :)
natomiast w dzień, przynajmniej po jednym karmieniu, nie śpi do następnego karmienia. leży sobie i się rozgląda :)
wczoraj skończył już 2 tygodnie... jak ten czas szybko leci :)

przepraszam za swoją nieeobecność, ale jakoś nie 'ciąnie' mnie teraz do komputera (pomimo tego, ze przy Antku nie muszę dużo skakać :) spokojne dziecko mi się urodziło - Dziecko Pełni Księżyca :ico_haha_01: )

dobranoc :-)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

26 mar 2009, 08:24

witam :)

dziekujemy za milusie komentarze :)

Beatris trzymam kciuki bedzie ok! :)

MOja panna sie uspokoila :ico_brawa_01: chyba :-D ale maluda z niej caly tydzien byla az na izbie wyladowalismy no ale w sumie to ok chociaz wiem zze nic jej nie bylo i nie jest ...placze bo chce :)

my zaraz do rehabilitanta pobudka o 1:30 3:30 i 6

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

26 mar 2009, 09:06

witam :)
u nas nocka ok już tradycyjnie synuś poszedł spać ok 21, spał do 4 a potem do 7

Beatris trzymam mocno kciuki, będzie dobrze :ico_oczko:

ja dziś o 14 jadę do gina na kontrolę, trzymajcie kciuki

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

26 mar 2009, 09:22

witam u nas nocka tez w porzadeczku..narazie odpukac po szczepionce małej nic sie nie dzieje

Beatris donatka trzymam kciuki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

26 mar 2009, 10:03

witam i ja
u nas nocka taka sobie. nie wiem czemu moj maly po kapaniu wojuje do 12 i dopiero idzie o tej godzinie spac :ico_olaboga:
przesypia jednorazowo do 5.30 a potem to juz marudzi tak ze nie idzie isc juz dalej spac.
ehhh zmeczona jestem no i sama w domu

donatka trzymamy kciuki odezwij sie jak bedziesz po

marcia na pewno bedzie OK ja tez sie boje tych szczepionek. mam nadzieje ze synus bedzie zdrowy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

26 mar 2009, 10:06

plum z rana :-)

milutka204, Klaudeczka bardzo, bardzo się zrobiła podobna do Ciebie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: śliczna :-)

u nas nocka mniej spokojna, ale wczoraj uwypukliły się Alkowi na dziąsłach dolne jedynki i dwójki :ico_olaboga: i wył biedny 3 godz non stop + podwyższona temp, ale sama nie wiem, czy od zębów czy od wycia :ico_sorki: jakby mi Ola nie kazała mu w buźkę zaglądać to bym myślala, że to kolki znów :ico_olaboga:

ja już sama :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

26 mar 2009, 10:30

hejka
Coś sie nam w nocy dzisiaj pory karmienia przesuneły bo jedzonko było o 1 a potem o 5 i 8.30 i tak mi bardziej pasuje bo sobie pospalam razem z małą :-) Może tak już zostanie.
A teraz malutka leży sobie grzecznie i macha rączkami.

Jak narazie ładna pogoda za oknem może uda nam się koło 12 wyjść. Musze pojechać do pracy zawieźc akt urodzenia bo nie wystarcza im zaświadczenie ze szpitala o urodzeniu dziecka. :ico_olaboga: Ciekawe jak mi się uda podróż 2 autobusami w jedną stronę. Obawiam się troche tego.

Beatris trzymam kciuki za Oskarka :ico_sorki:
niktusia, super że malutki dobrze się chowa :ico_brawa_01:
ja już sama
:ico_pocieszyciel: nie sama a my? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

26 mar 2009, 10:37

a już sama :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
własnie własnie masz nas :-D :-D :-D

ja postanowiam zadziałac wczesniej i w sob przyjedzie do domku pan doktor ogladnac Milenke zeby mozna było juz cos działac

[ Dodano: 2009-03-26, 09:38 ]
Ciekawe jak mi się uda podróż 2 autobusami w jedną stronę. Obawiam się troche tego.
wspolczuje..dlatego własnie ciesze sie ze jestem zmotoryzowana :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

26 mar 2009, 10:48

:ico_pocieszyciel: nie sama a my? :ico_oczko:
własnie własnie masz nas :-D :-D :-D
i bardzo, bardzo się cieszę, że mam Was, bez Was byłoby takie zakopane u mnie w głowie, że boję się nawet myśleć...
ja postanowiam zadziałac wczesniej i w sob przyjedzie do domku pan doktor ogladnac Milenke zeby mozna było juz cos działac
Martuś, asymetria to nic groźnego, tak jak dziewczyny pisały, kilka tyg rehabilitacji wystarczą, żeby było ok. w sumie też mam ten problem, bo właśnie Ola mi zwróciła uwagę... ale to my z Krzyśkiem pogłębiamy tę asymetrię, bo nosimy małego tylko na jednej ręce i układamy w jedną stronę.. Ola świeżo po rehabilitacji swojego synka, także wyedukowana :-) kazała ma zacząć od przekładania małego przy noszeniu, trzymaniu i układaniu... u nas Alek wyraźnie wygina się w jedną stronę i muszę przy noszeniu jakby rozciągać ten drugi bok...

[ Dodano: 2009-03-26, 09:53 ]
pokażę Wam górną dwójkę jedną, bo udało nam się zrobić fotkę :ico_sorki: a jak mu masuję z żelem to takie twarde tam, że szok... niepocieszyłam się jednak czytając o ząbkowaniu w necie, bo piszą, że od takiego stanu, jak teraz ma Alek to mogą nawet 3 miechy minąć, zanim ząb zejdzie :ico_olaboga:
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość