mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

01 kwie 2008, 10:05

No widać że my się gorzej przestawiamy niż nasze maluchy ciebie aanetko głowa boli a ja niewyspana chodze :-D A dzieciaczki normalnie funkcjonuja :ico_brawa_01: Ale widac starość nieradość :-D O jak se przypomnie że mój mąż za niedługo ma urodziny, to co ja mu mam kupic już niemam pomysłu :-) on taki wybredny no i wszystko ma a to 30 te to musi być coś super :-D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

01 kwie 2008, 10:18

ja w grudniu też 30 kończę :ico_placzek:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

01 kwie 2008, 10:32

A JA WE WRZEŚNIU :ico_placzek: powiedzcie mi jakich pampersów używacie :-) Bo ja nadal pampersy, a przy martynie na zmiane pampers lub hagis. Bo bella się niesprawdzały, zawsze częściej jej musiałam zmieniać bo przesikała.A koleżanka już od dłuzszego czasu je kupuje i mówi że są super. Ja właśnie sie zastanawiam, chyba spróbuje bella, są tańsze. zobacze czy się opłacają :-)

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

01 kwie 2008, 10:34

ja też huggies, i są ok

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

01 kwie 2008, 10:46

O położyłam małą spać, Elu wiem że huggis sa dobre bo przy martynie ich używałam ale chce czegoś tańszego spróbować. za niedługo juz i tak przyjdzie czas gdzie będziemy go sporadycznie zakładać :-) Bo chce do września żeby już wołała, więć lato to czas nuki dla mojej matyldzi :-D

[ Dodano: 2008-04-01, 10:47 ]
Wieci inne dzieci bedą miały wakacje a moja matyldzia zaczyna edukacje, jak wołać sisiu i ee. :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

01 kwie 2008, 10:57

Witam

od dziś zaczynamy nocnikowanie :-D widzę że Wiki chyba kapuje o co chodzi bo biega do aszego WC
U nas słoneczko i cieplusio, jutro mam padać więc pewnie cały dzień spędzimy na dworzu.

Aetko ja na taki ból głowy, owijam głowę chustką zmoczoną w wodzie z octem i przechodzi. Taki ból nazywam "globusem"

Elus mnie też czeka @ i to na dniach

Dziś o 5 obudziłam męża nmałe charce :ico_wstydzioch: i teraz jestem niewyspana, a Wiki wciąż śpi :ico_olaboga: Jak padła o 23 tak do tej pory nie mam dziecka, aż mi nudno :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

01 kwie 2008, 11:01

No Asiu to ci długo śpi, :ico_szoking: A namnie to @ czeka w następnym tygodniu, więc teraz nadrabiamy z mężem te charce :-D Może dlatego taka niewyspana chodze :-D :-D Ja też musze wkońcu się zabrać za tą zupke, bo mój ranny plan jakoś sie zmienia :-D A potem tez zmykamy na podwórko, jutro ma przelotnie padać ale ciepło jeszcze ma być :-) taka mam nadzieje :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

01 kwie 2008, 11:06

Asiu- to zaszalałaś od rana :ico_oczko: powodzenia w nocnikowaniu, Kornel też łazi do wc i mówi , ze ee ale do nocnika za bardzo nie chce siadać

Elu- w około mam domy, szczerze mówiąc to nie ma za bardzo gdzie spacerować, może dzisiaj wybiorę się w okolice Jasnej Góry tam jest plac zabaw i park

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

01 kwie 2008, 11:11

a mój Jaś jeszcze w ogóle takich rzeczy nie rozumie...
ja też ciągle niewyspana, ale niestety nie przez charce...tylko przez te poranne pobudki Jasia... czemu on ma tak cięzko ze spaniem, żadne metody na niego nie działają, od urodzenia tak się męczymy...a on ciągle niewyspany chodzi, mój mąż się martwi, że jeszcze nie widział, żeby takie małe dziecko miało siniaki pod oczami jak Jaś :(

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

01 kwie 2008, 11:19

Wiesz Elu każde dziecko jest inne ale moze spytaj lekarza to ci coś poradzi. Moja tez od dwuch dni znowu się budzi, niewiem co z nią.A teraz jak juz tyle bedzie biegał po podwórku to może sie bardziej zmęczy i już lepiej ci bedzie spał. :-D Niemartw sie kiedyś mu sie to unormuje, moja martyna tez była nabakier ze spaniem, mało spała i krutko w dzień ale w nocy jak spała ze mną to potrafiła do 9 spać ale o 6 się budziła na mleko :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość