Mularka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 16 kwie 2007, 19:20

kaszka i woda

01 kwie 2008, 10:29

Witam
Jestem mamą 5 miesięcznego Antosia i od ponad tygodnia raz dziennie daję mu kleik ryżowy na wodzie. Chciałabym mu dać również albo zamiast kleiku jakąś kaszkę, ale na półkach sklepowych znajduję takie, w których jest cukier (nawet w tych bez owoców). Stąd mój wybór padł na kleik ryżowy z Bobovity, w którego składzie nie ma cukru. Czy może orientujecie się czy znajdę na rynku kaszki bez dodatku cukru?

I jeszcze jedno pytanie o wodę mineralną dla dzieci. Słyszałam, że taka jest ale nie wiem co to za woda. Wiem tylko, że ma odpowiednio mniej składników mineralnych niż te zwykłe. Czy ktoś z was wie coś na ten temat?
Dziękuję i pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

01 kwie 2008, 11:30

Mularka, a dlaczego zależy Ci żeby kaszka była bez cukru??

Jeśli chodzi o wodę mineralną to dla dzieci jest gerber i humana. Ja daję od początku żywca i Alicja nie ma problemów. Kiedyś przez jakiś czas kupowałam własnei Gerbera, ale jest jak dla mnie za drogi

maminka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 05 kwie 2008, 17:19

certyfikat

10 cze 2008, 14:29

a ja daję aquarel - ma certyfikat instytutu matki i dziecka. stosuje juz od paru miesiecy i jestem bardzo zadowolona. i cena jest ok :)

Misia27
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 07 gru 2007, 23:20

03 lip 2008, 23:54

Z kaszek bez cukru to ja znam tylko kleik kukurydziany i ryżowy.
A jeśli chodzi o wodę to kupuję mineralną Gerbera, z atestem Instytutu Matki i Dziecka.
Pozdrawiam

Misia27
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 07 gru 2007, 23:20

20 lip 2008, 21:42

No tania nie jest, trochę taniej wychodzi jak zamawiam przez internet. No ale wygodna bardzo jest, szczególnie teraz jak się z dzieckiem spędza tyle czasu na dworze

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość