Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

01 kwie 2008, 11:12

czesc dziewczynki

a ja z mogą w gipsie (na zwolnieniu lekarskim) i w pracy :ico_szoking: :ico_szoking: już mam dosyć
noga boli mnie strasznie i puchnie mi

Awatar użytkownika
olulek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 94
Rejestracja: 26 mar 2008, 10:00

01 kwie 2008, 12:27

dorotex83, to nie ciekawie :ico_noniewiem: a co do tego spania malego to sama nie wiem mial czas ze budzil sie ze 2 razy tylko a ostatnio tragedia, czym bardziej zmeczony tym gozej sypia :ico_szoking:

Awatar użytkownika
olulek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 94
Rejestracja: 26 mar 2008, 10:00

01 kwie 2008, 12:32

mama-emilki, no wlasnie on mi sie wczoraj wyszalal caly dzien na nogach a pozniej nocka straszna a co do zmiany czasu to zasypia teraz dla odmiany zamias o 9 to o 10 a rano zamiast o 7 wstaje kolo 8 wiec zyje w swoim trybie

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

01 kwie 2008, 13:09

Dorotko :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: faktycznie biedna jestes, bardzo Ci wspolczuje... ale mam nadzieje ze tylko dzis jestes w pracy a tak bedziesz w domu ...

Oj to widze ze nie tylko ja mialam taka ciezką noc :ico_olaboga: i wieczor :ico_olaboga: chociaz u nas gorzej bylo z zasnieciem... Maja akurat jest na etapie wyzynania sie trojek , nawet jedna juz wyszla stąd pewnie te placze...

rany a u mnie w pracy mlyn :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

01 kwie 2008, 18:22

Oliwka ma tak samo jak jest bardzo zmęczona to jeszcze się rozpłacze a nie zaśnie i bardzo ciężko jej wtedy usnąć

Iwonko ja jestem od początku tygodnia w pracy i jutro na tym się nie skończy bo jeszcze w czwartek muszę iść :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

01 kwie 2008, 19:08

super miałyście Gabrysiu
to czekamy na fotki

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

01 kwie 2008, 19:13

A ja siedze i ogladam tv... Maja jeszcze nie przyjechala ale najpozniej za godzinke siostra ją przywiezie... kilka godzin jej nie ma a ja taka wypoczeta ze szok :ico_haha_01:

Gabrysiu, gratuluje wycieczki i czekam niecierpliwie na zdjecia :ico_sorki: nam popsul sie aparat :ico_placzek: i musimy oddac go do serwisu :ico_olaboga:

Dorotko co to za firma, ktora nie boi sie sciągac do pracy ludzi na zwolieniu lekarskim :ico_zly: :ico_zly: chociaz spojrzec na to z drugiej strony to powinnas byc z siebie dumna, ze nie potrafią sie obyc bez Ciebie :-)

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

01 kwie 2008, 20:37

hej laseczki
my tez dzis sporo na dworzu bylismy, Oskar spal pozniej 2,5 godziny...teraz jeszcze rozbawiony siedzi juz w lozeczku i krzyczy "nu nu nu nu nu"

super foteczki Gabi :ico_brawa_01: ale macie fajnie z tym zoo

moze cos w nocy bylo nie tak skoro dzieciaczki mialy takie ciezkie... tfu tfu oby dzis juz bylo lepiej

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

01 kwie 2008, 21:20

Witam w KOncu Was doczytałam uffff!!!

U nas tez ostatnie noce nieciekawe maly budzi sie non stop a zmiana czasu mojego syna nie dotyczy jak w dzien o 11 idzie spac to o 11 a jak wieczorem o 20 to 20 i wstaje tak samo 6-6.30. Dzisiaj bylismy prawie 3 godzinki na spacerku may wybiegakl sie z tatusiem za wszystkie czasy.

Jesli chodzi o mowienie to Pawełem chyba mowi najmniej bo tylko mama, tata baba ba(bach) nie ,am(jesc) i to wszystko a i jeszcze aj ale nie mam ppojecia co to oznacza bo na wszystko tak mowi ale ja sie tym wogole nie przejmuje ma czas a w przechwalki rodzicow to ja zbytnio nie wierze moja ciotka ktorej niedawno urodzil sie wnuk to mowi ze jest tak inteligenty ze juz wszystkich rozpoznaje a moa moze 3 miesiace

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

01 kwie 2008, 21:27

Ewelinko i sluszne masz podejscie, bo prawda jest taka ze nasze dzieci maja jeszcze czas na nauke mowienia :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

noo w koncu moja pierdolka zasnela :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość