Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

27 mar 2009, 22:22

A Wy juz szykujecie pomalu torbe do szpitala?
narazie jeszcze o tym nie myślę. Chyba czas zacząć się rozglądać za potrzebnymi rzeczami. z ta poduszką to jusz przesada do nas do szpitala trzeba mieć zeczy dla siebie i malucha a tak wszystko raczej jest. Jak jest niespodziewany poród to wszystko ci dadzą piżamę i ciuszki dla dziecka tylko ze później musisz je oddać.

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

27 mar 2009, 22:28

Wzielam sie za szukanie pracy dla meza. Napisalam cv i troszke mi to czasu zajelo
Maz chce zmienic prace??
macie już pokarm
ja tez zauwazylam, ze mam ale jakos sie ze mnie nie leje
przynajmniej masz zajecie ja na razie musze zamknac etap pracy zeby spokojnie pomyslec o sobie
Ja to samo...ramonka, a co Ty tak tryskasz energia? ja jak weszlam w 3 trymestr to jestem bardziej zmeczona i ociezala i plecy mnie cholernie bola, wiekszosc dnia i nocy, nic mi sie nie chce a sprzataniu domu to nawet nie mysle.

[ Dodano: 2009-03-27, 21:31 ]
Hmmmm, tez jeszcze o torbie do szpiatal nie myslalam.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

27 mar 2009, 22:36

a co Ty tak tryskasz energia?
no wlasnie nie wiem co mi sie stało :ico_olaboga:
Sprzatam wszystko co popadnie dzisiaj chodniki wyszorowałam :ico_olaboga: :ico_olaboga: balkon lsni, kwiatki posadzone :ico_oczko:
Nigdy w zyciu nie miałam tyle energii chyba :-D

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

27 mar 2009, 22:38

Ja wole w 9 miesiacu ciazy juz nie myslec o zakupach. Jedynie w maju planuje kupic wozek.
Im blizej czerwca tym szybciej mi czas leci. Chcialabym miec ciaze za soba... 9 miesiecy to zdecydowanie za duzo. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

27 mar 2009, 22:39

Chcialabym miec ciaze za soba... 9 miesiecy to zdecydowanie za duzo.
duzo ale kurde jakie to fajne 9 miesiecy :ico_brawa_01: zwlaszcza te kiedy dziecko juz kopie :ico_sorki: bedzie mi brakowało tego brzuszka

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

27 mar 2009, 22:41

Ilka79, maz nie jest zadowolony z obecnej pracy. Wiec pomagam mu szukac. Trzeba probowac az w koncu sie uda.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

27 mar 2009, 22:44

ziolo007, a co twoj maz robi?

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

27 mar 2009, 23:02

ramonka, moj maz jest szefem kuchni. Marzy mu sie jednak praca w centrum Londynu, a juz najlepiej w hotelu na tym stanowisku. Jest wiele ofert jak i wielu kandydatow, takze troszke ciezko. W sumie tam gdzie pracuje to juz prawie centrum, ale mimo wszystko to ciagle druga strefa, a w pierszej sa lepsze zarobki.

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

28 mar 2009, 04:15

Ja wole w 9 miesiacu ciazy juz nie myslec o zakupach.
Ja tez, chce wszystkie zakupy zrobic pod koniec kwietnia, przygotowac ubranka i miec z glowy, ewentualnie na poczatku maja musze wyprac wozek, kolyske i pare rzeczy doprowadzic do porzadku po pierwszym dziecku, bo nie bede miala nowych, ale juz wykluczone, ze pod koniec maja bede cos robic, teraz mi ciezko, a co dopiero pozniej, zreszta jeszcze dom musze doprowadzic do porzadku. Najlepiej to chcialabym miec to wszystko zrobione jeszcze w kwietniu. A pozniej odpoczywac, bo przyjda......noce nie przespane i ciagle cyc przygotowany do karmienia i jeszcze drugim dzieckiem bede musiala sie zajac. No nic ja mysle o odpoczynku, nic nie robieniu w maju. A zreszta tez nic nie wiadomo dziecko moze sie pojawic szybciej...
jakie to fajne 9 miesiecy zwlaszcza te kiedy dziecko juz kopie bedzie mi brakowało tego brzuszka
Mi tez bedzie brakowalo...i wogole juz nie planuje 3 ciazy, wiec musze sie ta nacieszyc bo to prawdopodobnie moja ostatnia. A tak mi szybko leci ta ciaza. A za brzuszkiem to sie pozniej teskni. Niby sie teraz juz chce zobaczyc to dziecko i nie mozemy sie doczekac, ale jak sie juz urodzi to bedziemy myslec o brzuszku..

[ Dodano: 2009-03-28, 03:18 ]
no wlasnie nie wiem co mi sie stało
Sprzatam wszystko co popadnie dzisiaj chodniki wyszorowałam balkon lsni, kwiatki posadzone
Nigdy w zyciu nie miałam tyle energii chyba
Zazdroszcze Ci, a ja taka leniwa, nic mi sie nie chce i wiecznie zmeczona jestem...

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

28 mar 2009, 10:38

A zreszta tez nic nie wiadomo dziecko moze sie pojawic szybciej...
masz racje wiec troche szybciej wszystko pasowałoby miec gotowe :ico_sorki:
wogole juz nie planuje 3 ciazy, wiec musze sie ta nacieszyc bo to prawdopodobnie moja ostatnia.
ja to chciałabym jeszcze jedno dzieciatko ale to bardzo odlegle plany :ico_sorki:
Zazdroszcze Ci, a ja taka leniwa, nic mi sie nie chce i wiecznie zmeczona jestem...
ja to powtarzałam przez 6 miesiecy i modliłam sie zeby wreszcie to zmeczenie przeszło bo miałam dosc sama siebie :ico_noniewiem:
moj maz jest szefem kuchni.
kochana to masz dobrze :ico_oczko:

u mnie dzis prawdziwa WIOSNA cieplutko sliczna pogoda :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wreszcie sie doczekałam i mam nadzieje ze zima juz w tym roku poszła sobie na dobre :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość