Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

28 mar 2009, 09:25

Mróweczka pisze:no ok...ale wszystko bylo naraz...prawda?? czy goraczka byla i sie skonczyla pozniej jezyk i przeszedl a na koncu skora...czy wszystko w jednym czasie??
bo przy 3-dniowce jest najpierw temp i koniec a pozniej wysypka...o to mi chodzilo

najpuierw gorączka, potem język a na końcu skórka schodziła tylko z rąk i stóp - żadnej innej wysypki nie było.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

28 mar 2009, 19:05

Mróweczka pisze:przy szkarlatynie wystapiloby wszystkona raz nie jednopo drugim...



moim skromnym zdaniem w PL przepisuja antybiotyk za szybko i na wszystko (czesto chodzi o kase)




moja wlasnie niedawno chorowala na szkarlatyne , i byla kolejnosc ,gardlo ,potem rano bol brzucha ,potem goraczka na kolejny dzien wyspka a za dwa dni intesnywnosc oraz kolor wysypki sie wzmogly i byl niezbedny antybiotyk i to im wczesniej tym lepiej dla choroby ...

a tak wogole uwazam ze w PL nie szastaja co chwile i na wszystko antybiotykami
:ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 28 mar 2009, 19:13 przez mal, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

28 mar 2009, 19:12

to jeszcze zależy od lekarza i przychodni...ja dopiero trafilam na 3 lekarzy którzy najpierw dawali coś innego i jak już wszystko inne zawiodły to antybiotyk był niezbędny ale miałam i takich lekarz co jak zachodzilam z kaszlem to od razu antybiotyk dawali...
obecnie z kszlem i katarem Izy walczymy eurespalem i zyrtec a inny lekarz już dawno przepisałby mi antybiotyk no bo jak dziecko może kaszleć tyle czasu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

29 mar 2009, 14:48

mal pisze:a tak wogole uwazam ze w PL nie szastaja co chwile i na wszystko antybiotykami
oij ja tak uważam - dostałam antybiotyk na ospę zdiagnozowana jako grype. Pani doktor chyba zapomniala ze grypa to choroba wirusowa

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość