Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

29 mar 2009, 10:04

adka, ja to Ci zazdroszcze tego łóżeczka, moje dalej stoi w przedpokoju w kartonie i jeszcze go nie widziałam, a w środku jest kołderka baldachi, i ja już zdążyłam zapomnieć jaki to ma wszystko kolor :ico_placzek:

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

29 mar 2009, 10:55

Hej
Fioletowa Ania to jednak ty będziesz następna. Super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Aż mi ciarki przeszły jak czytałam o tych wodach. POWODZENIA.
A tak na marginesie ciekawe czy Ania urodzi synka czy córkę? jak obstawiacie?
Adka piękne spanko czeka na twoją Lenkę teraz pewnie będzie kolej na ciebie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

29 mar 2009, 11:04

ja to Ci zazdroszcze tego łóżeczka
to pogon meza do roboty , niech sklada :ico_brawa_01: Ejustysia Ty masz jeszcze czas a u mnie to juz :ico_olaboga:
czy Ania urodzi synka czy córkę?
nie wiem sama bo Ania nie pisala ani o smakach ani ksztalcie brzucha :-D chce miec Grzesia wiec pewnie bedzie dzieiwczynka :-D u mnie mial byc Adas a jest Lenka (chyba :-D )

ja juz jestem na ostatku sil :ico_olaboga: najbardziej to mnie krocze boli , i to jest taki klojacy bol a czasami ta tak ze az w pol mnie zgina i przypuszczam ze to sa skurcze :ico_szoking: naszczescie rzadko raz dzienie gora dwa :-D :-D

a ja dzisaj mam bigos :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-03-29, 11:06 ]
widze ze zaczyna sie rozkrecac :-D za 3 dni kwiecien NASZ MIESIAC :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_szoking: :ico_brawa_01:

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

29 mar 2009, 11:15

Ania trzymam kciuki. Aż mi ciarki przeszły. W końcu coś się zaczęło dziać.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

29 mar 2009, 11:15

Ja obstawiam synka, adka ja też miałam ostatnio taki kłujący ból w pochwie i nie wiem co to jest , trwało to kilka sekund,

narazie sie zaczynam martwić bo mój synek jeszcze sie nie obudził a zawsze wstaje o 7 30 :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-03-29, 11:18 ]
musialam sie do brutalnych sposobów posunąc i wytarmosiłam troche synka bo mi stracha już narobił i chyba sie wkurzył na mamunie bo jak walnął to mało dziury nie zrobił :-D

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

29 mar 2009, 11:20

No właśnie za 3 dni kwiecień a tutaj nasze dzidzie spieszą się żeby urodzić się jeszcze w marcu :-)

Mi się wydaje że Ania będzie miała synka.

Adka lubię bigos ale niestety nawet w ciąży nie mogę go jeść :ico_olaboga: bo mam straszną zgagę. Raz spróbowałam i strasznie się męczyłam.

My dziś idziemy na obiad do moich teśców zaprosili nas wczoraj ale ja nie mam apetytu. Wczoraj wieczorem zjadłam frytki z sosem i jeszcze czuję je na żołądku fuuuuj.

[ Dodano: 2009-03-29, 11:22 ]
Ejustysia hihihihihihihihihhihi nie dasz dziecku pospać to się wkurzył.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

29 mar 2009, 11:30

Wczoraj wieczorem zjadłam frytki z sosem
oj frytki, ale ja takich polskich nie lubie, jak pojechałam do holandi to zakochałam sie w ich frytkach, tam w piątek na cały weekend rozstawiają w miastach takie budki jak u nas sa codziennie i sprzedają frytki , wtedy u nich sie tylko to na obiad je - dlatego tacy grubi sa :) nazywają sie eine speciale frites, ale jaki mają smak - zupełnie co innego - po pierwsze pieczone sa 2 razy i sa dzieki temu super chrupiące a w środku mięciutkie i nie wiem jak to robią, ale wcale nie ś a,aż takie tłuste, potem sie je przekłada 3 rodzajami sosów w tym majonezem i posypuje surową cebulka pokrojona w kostki, dziwnie to brzmi, ale ja jak je raz zjadłam to sie w tych frytkach zakochałam

co do zgagi to mnie jakoś juz dała spokój :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-03-29, 11:54 ]
z Zosieńka jest już dużo lepiej pani doktor mówi, że nic sie nie dzieje już na szczęście ii, że malutka zdrowieje, katarku już nie ma , jutro będą coś wiedzieć dokładniej bo jest weekend :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

29 mar 2009, 12:55

katarku już nie ma , jutro będą coś wiedzieć dokładniej
i przez sam katar zosia wyladowala w szpitalu :ico_szoking: :ico_szoking:
i wlasnie tego sie boje ze dla mnie cos bedzie takie naturalne , albo ze czegos nie zauwaze :ico_olaboga: :ico_olaboga: a przy takim malenstwie to trzeba uwazac na wszytko
a mi cyba jyz odbija :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

[ Dodano: 2009-03-29, 12:57 ]
taa udanego obiadu z tesciami :-D :-D

[ Dodano: 2009-03-29, 12:58 ]
ejustysia, faktycznie dziwnie brzmi ten przepis na frytki :-D

[ Dodano: 2009-03-29, 13:00 ]
ejustysia, te klocie to chyba sa skurcze , tak chyba bedzie wygladal porod :ico_olaboga: :ico_olaboga: wiec kochana ciesz sie z cc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

29 mar 2009, 17:48

Hej mamuśki Ja wpadłam tylko na chwile po swierze ciuchy mama została z Zosią w szpitalu.
Nie czytam waszych wątków nie mam czasu przepraszam.
Zosia złapała katarek i zachłysneła sie melczkiem we wtorek i wylądowałysmy w szpitalu okazało sie ze takie maleńnkiej dzidzi z maleńkiego kataru robi sie od razu zapalenie płuc, leży z takimi samymi chorycmi bąbelkami..
Sroda to był koszmar ryczałam caą noc taka słaba była, ale tearz juz zrowieje ma duzy apetyt bierze leki i jest lepiej . Otwiera juz oczka i dokazyuje.

Lece do mojego dziecka dajcie znac smsem co u was.
Całuje mocno DORA

tel 660 449 421

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

29 mar 2009, 18:35

Piałam do Ani. Ma skurcze co 3-4 min i siedzi na piłce. Jest podłączona pod kroplówkę.
Dora kciuki zaciśnięte za Zosię.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość