Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

30 mar 2009, 10:22

hura
ale fajnie mamy kolejne dzieciątko.Która kolejna.
Ja bym chciała urodzić na święta.Taki zajączek wielkanocny.Ale chyba to mi nie grozi.Jak znam życie to będę chodziła po terminie.
dzisiaj zabieram sie za kolejną partię ubranek juz ostatnią.A pogoda u nas okropna pada brrrr
wpadnę później :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

30 mar 2009, 10:32

ja takie cuda mam od jakiegoś czasu
a no ja też mam podobne różne cuda, ale wiem, że poprostu u mnie sie wcześniej pojawiły a donosze do końca, ja czuje, że na święta to będzie kilka dzieciaczków agniesia nie martw sie - nie przenosisz, a tych ubranek to już chyba troche masz bo ty tylko nowe partie dowozisz :) Miłego prania

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

30 mar 2009, 10:36

Cześć mamusie
Fioletowa Ania urodziła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: SUPER. Śniła mi się dzisiaj w nocy że urodziła córeczkę i zdziwiona byłam bo obstawiałam na synka. W sumie obojętnie co, ważne że zdrowe. I nawet już spore bo 3550. Jak to piszę to mój Borysek się wierci w brzuchu też sie cieszy że koleżanka już na świat przyszła i to jeszcze w tym dniu w którym chciała jej mamusia.

Wczoraj wieczorem już nie miałam sił wejść na neta i zobaczyć co u was bo po obiedzie i kawie u teściów pojechaliśmy z mężem na zakupy do innego miasta. W sumie to jechaliśmy specjalnie do McDonalda bo zachciało mi się od nich lodów. Po McDonaldzie pojechaliśmy do centrum handlowego połazić i kupić co nie co. Dla Boryska w sumie kupiłam tylko pampresy w realu bo były tańsze niż u nas. A tak kupiliśmy trochę rzeczy do kuchni, pokoju takie tam pierdoły. Ale jak wróciliśmy to byliśmy padnięci tylko się umyliśmy i do łóżka. Tak więc o 21:30 już spałam m :-)

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

30 mar 2009, 10:54

a mna sie wczoraj cały dzien mąż zajmował, i stwierdził, że teraz to każdą niedziele będziemy spędzać tylko we dwoje - wyśmiałam go, że niewiele tych niedziel zostało:0 potem to co najwyżej we troje :)

mnie talej te sutli bardzo bolą tylko dotkne i już ta woda leci wstrętna, dalej chodze topless bo nie idzie naet koszulki nosić :(

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

30 mar 2009, 10:59

Justynko widać, że masz dużo mleczka. Ale to dobrze.Smaruj sobie tą maścią

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

30 mar 2009, 11:05

misiunia_29, ja chodze cały dzien od wczoraj z taka grubą warstwą, aż tego kremu no i pomaga po kilku godzinach nic nie czuje, ale jak coś założe to dalej boli więc wole na golaska latać :) no i jeszcze mi te sutki takie strasznie duuuuuże sie robią a czasem takie twarde jak kamienie i wtedy właśnie tak bolą , ciesze się w takim razie bo bałam sie też , ze nie bed e miała mleczka a chce dzidzie naturalnie karmić , tylko smutno mi troche bo wyczytałam, że nie można truskawek jeść w okresie karmienia bo dzidzie mogą uczulać :(

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

30 mar 2009, 12:03

ejustysia ubranek nie mam aż tak dużo.Po prostu dwie pralki zrobiłam jakiś czas temu a potem jakoś mi się nie chciało.Więc dzisiaj kolejne dwie pralki i w sumie wszystko będę już miała wyprane.No oby mąż cały czas taki był
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
A ja dzwoniłam do sklepu i nie ma już możliwości zmiany koloru wózka.Kurcze jestem zła :ico_zly:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

30 mar 2009, 12:15

ja dzwoniłam do sklepu i nie ma już możliwości zmiany koloru wózka.Kurcze jestem zła
nie martw sie, skoro taki wybraliście to znaczy, że Wam sie podobał, niebieski fajny, akurat taki dla chłopca, nie sugeruj sie innymi

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

30 mar 2009, 12:22

to znaczy mnie sie do końca nie podobał.Maż mnie przekonał.A w domu jak zaczęłam oglądać na allegro te wózki to zobaczyłam że jest jeszcze ten zielony i on mi się dużo bardziej spodobał :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

30 mar 2009, 12:31

Agnieszka, no, ale czemu nie możan zmienić koloru, przecież jeszcze nie wzięliście tego wózka, jaki to dla nich problem??Nie rozumiem czemu robią problem. No i ja dlatego wszystko wybierałam sama i męża nawet o zdanie nie zapomniałam bo bym teraz miała tak jak ty przy większości rzeczy

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość