Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

28 mar 2008, 23:39

Basia jak będzie ładny ratownik ,to czemu nie ,pójde się uczyć.Mojej Kasi jest nawet dosyć sobie ...dopóki się nie uśmiechnie,ale ma zęby krzywe... :ico_olaboga: :ico_olaboga: Wiem -jestem okropna :ico_placzek: :ico_placzek:
To widzę ,że Tadzio sie coraz bardziej usmodzielnia ,a i dobrze .Ja nie miałam żadnych problemów z odstawieniem od piersi Kasi jak i Bartosza,było oki :-) :-) :-) .A masz jakies zdjęcia dzieci ?????Bo ja strasznie lubię oglądać :ico_oczko: :ico_oczko:
Pokaże Ci moje dzieciaczki ,bo mnie cosik natchnęło na pochwalenie się nimi ,a co :-D
Kasia robi z tatą oponki,matce sie nie chciało :ico_oczko:
Obrazek
Najmniejsza w klasie :)
Obrazek
wygłupy :)
Obrazek
Bartosz
Obrazek
torcik
Obrazek
Dobra wystarczy ,nie chce mi się już wklejać
Ostatnio zmieniony 29 mar 2008, 00:10 przez Dora1, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

29 mar 2008, 00:01

moj Daniel ma wskazane przez ortopede chodzenie na basen :ico_sorki:
ja sie wody boje wiec wogole na basen nie chodze :-D a moze powinnam troche dokucza mi kregoslup ale nie moge sie przekonac do wody :-)

tak tak Basiu pokaz jakies foteczki ja tez lubie ogladac :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-03-29, 10:28 ]
Dora1, super foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
fajniusie te Twoje dzieciaczki :ico_sorki:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

29 mar 2008, 17:31

dora widzę, że z Kasi prawdziwa kuchareczka, a Bartosz maksymalista, po co 1 smokuś w buzi :ico_brawa_01:
a tort pierwsza klasa, a po robie wcale nie widać kilogramków o których piszesz, spójrz na fotkę dokładnie, może twoje lustro jest z tych zabawnych co poszerzają :ico_oczko:
magda na kręgosłup basen jest najlepszy
a co do basenu, to my się dziś z mężem wypuszczamy wieczorem na 2 godzinki jak dzieciaki już wykąpane będą i Tadzik uśpiony (muszę gdzieś zgubić tą wiotką skórkę z ud zanim na plażę wyjdę w kostiumie :ico_oczko: )
a fotki wkleję wam innym razem, bo muszę jeszcze do sklepiku po pieluchy dla Tadzia wyskoczyć

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

29 mar 2008, 23:23

barbapuppa, wiem ale co ja zrobie jak ja sie wody boje :-D a do tego zaden stroj kapielowy nie pasuje :-D a przydalby sie basen ,a i troche sadelka by spadlo przed komunia :ico_sorki: a tak musze kupowac sobie stroj dosyc szeroki :ico_olaboga:

czekamy na foteczki :ico_sorki:
ja jak wybiore ladniejsze i godne ogladania tez Wam wrzuce i pokaze :-)

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

30 mar 2008, 07:51

Dzień doberek :)
No to czekam na te zdjęcia :))
Basiu ,zazdroszczę Ci tych wypadów z mężem :-) :-) Ja jestem ''wielka'',a to zdjęcie na którym ja jestem ,to wybrałam z tych najlepszych :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_oczko: :ico_oczko: Coby mnie tak dobrze nie było widać :ico_oczko: :ico_oczko: Kobietki ,a ja wczoraj byłam z mężem na zakupach i kupiłam sobie fantastyczną sukieneczkę na Komunię ,bagatela tylko za 60 zł ,taniocha.Jest przesliczna ,skromna ,bardzo mi się podoba . Do tego mam juz korale ,marynarkę ,zostały tylko buty ,z którymi jak zwykle mam problem ,myślałam ,że może wczoraj jeszcze kupię ,ale niestety numeru 41 jak zwykle nie ma nigdzie... :ico_placzek: :ico_zly: :ico_zly:

Madziu ,dziekuje i ciesze ,że Ci sie podobaja zdjecia :-D :-D Ale to moje dzieci to ładnie wyglądaja na zdjęciach.Nie wiem jak jest u Ciebie ,bo u mnie to się obydwoje nieźle piorą i dokuczają sobie ,już mi ręcę czasami opadają :ico_olaboga: :ico_olaboga: A jak jest relacja pomiędzy Danielem a Gabrysią :-)

Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

30 mar 2008, 17:30

hej dzieki dziewczyny za zyczenia zebym wyzdrowiała jetescie super :ico_haha_02: :ico_brawa_01: juz prawie jestem zdrowa :-) unas dzis piekna pogoda słonce wiosna i specerowalismy i godzine przesunelismy na czas letni :ico_haha_02: ja chce lato :ico_brawa_01: pozdrawiam was

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

30 mar 2008, 22:03

julita32, no to dobrze,ze wracasz do zdrowia.Moja Weronika znowóż coś kaszle-pewnie znowóż w przedszkolu złapała przeziębienie.Już czasami mam dość.W środę idziemy na bilans 4-latki do lekarza-to może od razu coś poradzi na ten kaszel,jak do tego czasu nie przejdzie po tym co jej teraz daje.
Dora1, ale masz duży rozmiar buta-no no.Wracając jeszcze do basenu i pływania-ja też nie umiem pływać.Pamiętam jak pojechaliśmy tu u nas w Sopocie do Aquaparku-to się chlapałam na płyciżnie.Najwięcej radochy miała wtedy Weronika-ta to by siedziała godzinami w wodzie.Ja większość czasu siedziałam w jaccuzii-rewelacja.Bardzo ładne masz dzieciaczki-śliczne fotki.Przypomniało mi się-muszę dać zdjęcia do zrobienia,które mam w komputerze.

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

31 mar 2008, 07:06

Dzień dobry :ico_haha_02: :ico_haha_02:
No to musimy wszystkie ''niepływające''umówic się gdzieś pośrodku Polski i nauczyć się :-D :-D
Ana30 -oj wielkie mam stopy ,wielkie,nie do pozazdroszczenia :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Kupienie butów dla mnie doprowadza mnie do depresji :ico_zly: :ico_zly: .Zdrówka dla Weroniczki i co tam u Was słychac ,bo też mało Cię ostatnio na naszym roczniku :ico_placzek: :ico_placzek:
Julita -cieszę się ,że wracasz doo zdrowia i też zaglądaj jak najczęśćiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

01 kwie 2008, 18:52

dziewczyny zobaczcie 75 stronek napisałyśmy w naszym 75 roczniku
no to imprezka :ico_tort: :ico_kawa: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko:
Obrazek

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

01 kwie 2008, 21:26

:-) :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_brawa_01: :ico_brawa: :ico_urodzinki: :ico_prezent:

[ Dodano: 2008-04-01, 21:28 ]
Zostałyscie dzisiaj przez kogoś oszukane-bo dziś jest Prima Aprillis.Mnie oszukała moja mama,babcia i mąż.A mnie się nie udało nikogo oszukać-niestety. :ico_placzek:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość