Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

01 kwie 2008, 18:16

u mnie tez cała rodzina sie stresuje... wystarczy ze sie chwycę za brzuch , to chca mnie wiesc do szpitala

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

01 kwie 2008, 18:20

meggi_24 pisze:wystarczy ze sie chwycę za brzuch , to chca mnie wiesc do szpitala
hahahah u mnie trwoga bo kto będzie mnie zastępował a ja żartuje,że nie ma mnie idę rodzić :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

01 kwie 2008, 19:42

No asika ze względu na Waszą sytuację to ja Ci życzę wręcz żeby Antoś wyszedł już na dniach. Sama zresztą też bym bardzo chciała, bo nie chcę przenosić. Poza tym myślałam że do czwartku się uda, bo mam wizytę u gina. Gdyby mała się urodziła to by 120 za wizytę w kieszeni było :-) Bo co mi z takiej wizyty... i tak muszę czekać i tak...

Ja jestem w trakcie robienia sałatek na kolacje, takich ze świeżych warzywek z sosem knorra na oliwce. Mmmm, pychotka :-D W sam raz na M jak miłość będzie.

To co? Żadnego psikusowego dzidziusia dziś nie będzie???

Mój teść uwierzył w sms-a od męża, że urodziły się nam dzisiaj bliźniaki :ico_puknij: No comments co za koleś... :ico_puknij:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

01 kwie 2008, 19:52

mamamonia pisze:Mój teść uwierzył w sms-a od męża, że urodziły się nam dzisiaj bliźniaki :ico_puknij:
hahahah ja zadzwoniłam do mamy,ze jadę do szpitala ale ta nie uwierzyła.
AgaSza gdzie Ty??

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

01 kwie 2008, 20:03

Ciekawe co u Agi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

01 kwie 2008, 20:21

U mnie ok. Dopiero teraz na chwilę mogę usiąść na tt, bo dopiero na 18 u lekarza byłam, potem kolacja, kapanie Ewy i usypianie jej-nadal nie śpi :-) A zaraz lecę na "Bruneta wieczorową porą" -świetny film :-D No więc tylko na chwilę wpadłam napisać Wam co i jak u mnie z dzidzią. Rozwarcie mi się powiększyło do 3 cm, więc nie jest źle, ale poza tym to nic nowego się nie dowiedziałam. Jak nie urodzę wcześniej, to za tydzień znów mam przyjść na wizytę i wtedy dostanę skierowanie do szpitala. Zostało tylko czekać. Nie udało się niestety urodzić primaaprilisowego dziecka :-( Ale trudno, mamamonia ma rację-urodzi się wtedy kiedy uzna za stosowne. Miłego wieczorku życzę. Do jutra. lecę na film. Wy też ogladajcie-może od śmiechu na tym filmie jakieś skurcze nam się pojawią :-D

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

01 kwie 2008, 22:27

hejka
no moj 1 kwietnia nie byl za ciekawy :ico_placzek:
krzysiek jak wracal z chlopakami z pracy to mieli wypadek,wjechal im w tyl auta(paka)duzy samochod wywrotka cale szczescie ze jechal pomalutku bo na pace siedzial krzysiek z narzedziami i narzedzia go zgniotly,ma stłuczone kolana,biodra zebra i guza na czole .jak to sie mowi szczescie w nieszczesciu ,cale szczescie ze tylko tak to sie skonczylo bo auto do kasacji .
moja szwgierka wkoncu jest w szpitalu.rano byla na ktg i nic sie jej nie dzialo o 15 zaczely jej odchodzic wody i zaczela miec skurcze .pojechali do szpitala okazlo sie ze po 2 godz pobytu w szpitalu ma rozwarcie na 1 palec i skurcze co 4 min .zostawili ja na patologi a wlasnie teraz dzwoni tesc ze biora ja na porodowke ale wiecej nic nie wiem ,tesciowa tylko powiedziala ze podobno basia strasznie cierpi .
wiecie co tak sobie mysle ze bog to chyba czuwa nademna ,bo nie wiem co bym zrobila gdyby ten dzisiejszy wypadek skonczyl sie inaczej :ico_placzek: k mi powiedzial o nim dopiero jak przyjechal do domu juz po pogotowiu itd ,a ja mialam takie przeczucie ze zaraz jak to sie stalo to zadzwonilam do niego na kom ,on tylko powiedzial ze nie da rady teraz rozmawiac i zebym potem zadzwonila .
AgaSza pisze:Rozwarcie mi się powiększyło do 3 cm,
a nie moga ci dac kroplowki na przyspieszenie??bo ty masz wieksze rozwarcie niz miala ta moja baska i ja zostawili w szpitalu .
spadam wymasowac i nasmarowac tego mojego biedaka.

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

01 kwie 2008, 23:40

Witam wieczorową porą,
Monia :ico_brawa_01: za podejście i tak ma byc, nie ma co się stresować, bo co ma byc to będzie :ico_oczko:
Asika u mnie też mama nic tylko pyta jak się czuje i w ogóle, masakra - przejęta jakby nie wiem co sie miało dziać, no ale nie co dzień się babcią zostaje tym bardziej, że u mnie to będzie 1 wnuk mamy :ico_haha_01:
AgaSza to pozostaje Ci bidulo czekac i wierzyc, że już niedługo :ico_oczko:
edit53 pisze:krzysiek jak wracal z chlopakami z pracy to mieli wypadek

ojjjj jak się dzieje to się dzieje, najważniejsze, że nic poważnego się mu nie stało - dużo zdrówka dla niego
edit53 pisze:a nie moga ci dac kroplowki na przyspieszenie??bo ty masz wieksze rozwarcie niz miala ta moja baska i ja zostawili w szpitalu .

przypuszczam, że by jej nie dali, na dziś ma termin a wiadomo +/- 2 tyg. najwcześniej 7-8 dni po terminie kroplówkę dają, a Twojej szwagierce wody odeszły to ją trzymają, bo z tego co wiem to jest jakiś określony przedział czasowy w jakim trzeba urodzić po odejściu wód, jak nie urodzisz to cięcie, tylko za chiny nie pamiętam ile to :ico_noniewiem:

ja wzięłam kąpiel w pachnącej piance i czuje się dużo lepiej, mały chwilowo mniej się pcha, mówię Wam masakra jak się rozpycha i jak to boli i do tego nogę mi coraz częściej chwyta i boli to coraz bardziej :ico_placzek:
brzuszek mi opadł, w ogóle z dnia na dzień wydaje mi się, że jest niżej - śmieszne :ico_szoking:
a dziś po raz pierwszy spuchły mi trochę nogi, jak się poszłam kapać i zdjęłam skarpety miałam odpite paski - Piotrek mi na to, o kochanie to znak że już niedługo pójdziesz rodzic hehe - oj chciałabym...
na szczęście już bliżej końca jak dalej, damy radę :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-01, 23:41 ]
Asika co do oleju to od koleżanki mam takiego linka, ale ja szczerze powiedziawszy bałabym się, bo w końcu co ma byc to będzie :ico_noniewiem:
http://umamy.homestead.com/porod.html

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

02 kwie 2008, 08:45

noi o 2 w nocy baska urodzila :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dziecko na usg jeszcze w nocy wychodzilo ze wazy 3200 a po urodzeniu ...4100 i 58 cm :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .teraz moja kolej :-D

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

02 kwie 2008, 09:34

hej witajcie kochane

Ja czekam właśnie na odwiedzinki koleżanki, ma przyjść z córeczką. Niestaty tak wczesnie bo za niedługo musi po synka do przedszkola jechać.
Nawet mi się wyjątkowo dobrze spało dziś, bo tez mam takie rewelacje ze spaniem jak Wy.

Zaglądałam wczoraj czy jakiś mały bobasek się pojawił, a tu nic :-D :-D

mamamonia pisze:Mój teść uwierzył w sms-a od męża, że urodziły się nam dzisiaj bliźniaki No comments co za koleś...

hahahaha dobre, faceci są śmieszni.

AgaSza pisze:Rozwarcie mi się powiększyło do 3 cm, więc nie jest źle

AgaSZa to trzymam kciuki żeby się szybciutko powiększyło.

edit53 pisze:krzysiek jak wracal z chlopakami z pracy to mieli wypadek

Oj biedulko, same przeżycia w tej ciąży masz, ale dobrze się zaopiekuj swoim mężusiem to szybciutko dojdzie do siebie. Dobrze, że to się tak skończyło.

Myszka_ pisze:Asika co do oleju to od koleżanki mam takiego linka, ale ja szczerze powiedziawszy bałabym się, bo w końcu co ma byc to będzie
http://umamy.homestead.com/porod.html

No właśnie ty tam lepiej nic nie kombinuj, tylko bzyku-bzyku codziennie. Niedość, że przyjemne to skuteczne. Zrób jeszcze jakąś ostrą potrawę (bo ponoć ostre też wywołuje skurcze), świeczuszki, muzyczka, seksik i może ruszy :-D :-D :-D

edit53 pisze:oi o 2 w nocy baska urodzila dziecko na usg jeszcze w nocy wychodzilo ze wazy 3200 a po urodzeniu ...4100 i 58 cm

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Rany boskie!!!! O sporo się pomylili!!!! A jak urodziła, naturalnie??
Ok idę sobie oko malnąć, jak tu myszka_ mówi :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość