Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

01 kwie 2009, 21:09

Ja z Lenka znowu wpadlam do sasiadki, posciel mam wyprana. Juz nie bede prac bo wstyd :ico_oczko: ale ta posciel lezala, nawet w koszu nie bylo na nia miejsca wiec bardzo sie ciesze.
Lenka szalała z Karolinka, oczywiscie zabierała zabawki, a biedna mała nie mogła za bardzo zaprotestować. Poza tym Karola bardzo sie smiala jak Lenka wyskakiwała zza poduszki :-D fajne tak widziec ze jakos probuje sie bawis z mlodsza kolezanka.

Awatar użytkownika
mysiorka023
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1829
Rejestracja: 14 maja 2008, 23:21

01 kwie 2009, 23:58

agnieś WIELKIE GRATULACJE !!!
a co do opiekunki to na pewno kogoś znajdziesz

Janiolek, a kiedy będziesz mieć naprawioną praleczkę ? wyobrażam sobie jak ci bez niej ciężko , nie wiem co bym bez pralki zrobiła , u mnie tyle prania zawsze :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

02 kwie 2009, 00:03

mysiorka023, nie zapowiada sie zbyt predko bo znajomy ktory mial zalatwic programator cos kreci. W najgorszym wypadku jeszcze ze 2 miesiace, jak Marek pojedzie i odlozymy troche kasy to kupimy nowa.
Dzis Marek wpadł po 18 na 5 minut i oswiadczyl mi ze o 4nad ranem jedzie na 4 dni do Rumunii. I to nie ZART :ico_szoking: Ma jechac wycenic sprzety z jakiejs likwidowanej serwerowni i jest dosc sporo do zarobienia, ale jestem w niezlym szoku.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

02 kwie 2009, 07:28

Ika przegapiłam jakieś święto :ico_noniewiem: przepraszam i ode mnie również sto lat :ico_tort:

Janiolek fajne trampki, ja juz też muszę pomyśleć o butach dla Tymka ale na razie brak mi koncepcji. Ale już go ubieram w skórę :-D super wygląda, później wrzucę wam fotkę :ico_brawa_01:

U nas po staremu, Tymon szaleje, Kacperek rośnie i jest coraz bardziej rozkoszny. tylko czasu mi ciągle brakuje na wszystko. No ale słonko wychodzi więc i humorek będzie lepszy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mysiorka023
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1829
Rejestracja: 14 maja 2008, 23:21

02 kwie 2009, 08:04

Evik.kp, dzieciaczki śliczne , rosną jak na drożdżach :-)
Janiolek, no to nie ciekawie :ico_noniewiem: a mąż wyjedzie na klka dni a przynajmniej kaski trochę wpadnie ,

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

02 kwie 2009, 18:24

oj ale byly przeboje :-D poszlismy spac o 2.30, o 3 mial zadzwonic budzik, ale nie zadzwonil. O 4 przyjechali po Marka znajomi z ktorymi mial jechac. W 10 minut sie zebral. Przez pol godziny nie moglam usnac, a jak usnelam to na 5 minut, bo zadzwonil Marek ze nie ma dowodu. Widzialam go z tydzien temu w spodniach. Przeszukalam wszystkie 3 pary spodni w ktorych chodzil, kurtke, bo zmienial i nigdzie nie ma dowodu. W barku nie ma, na fotelu nie ma, na polce w przedpokoju nie ma...Marek przyszedl, znowu wszystko przeszukalismy i nie bylo. W koncu po 20 minutach zadzwonil znajomy czy dowod sie znalazl i w tym momencie znalazlam go w szczelinie kanapy :-D Powiedzialam ze chce jakis prezent z tej Rumunii :-D

[ Dodano: 2009-04-02, 20:08 ]
kurcze, cos strasznego! Pare dziewczyn na sierpniowkach juz zapisalo swoje dzieci do przedszkola :ico_szoking:
mysiorka023, co wiesz o przedszkolach w okolicach prokocimia? Znajomych dzieci chodza na Teligi, ale nie wiem do ktorego bo jest pod nr. 17 i 28. Widzialam jeszcze jakies na Lilli Wenedy, Kurczaba (odstrasza mnie wygladem).

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

02 kwie 2009, 21:11

:-)Janiołek niezłe przygody, fajnie ze wam wpadnie troszkę grosza. Niestety w okolicach prokocimia to nie wiem nic o przedszkolach
Jak ja sie cieszeze jest ciepło moje dziecko urzeduje na podworku przed drzemką i do poźnego popołudnia i do lasu na spacerek tez czasem idziemy tylko mi coraz trudniej sie ruszać

Awatar użytkownika
mysiorka023
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1829
Rejestracja: 14 maja 2008, 23:21

02 kwie 2009, 21:53

nie no mówię wam dziewczyny ale się wkurzyłam , napisałam mega posta i przez przypadek go skasowałam , Janiolek, dlatego nie chce mi się pisać drugi raz , na nk jest mój nr gg , napisz jak będziesz miała chwilkę to pogadamy o przedszkolach

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

03 kwie 2009, 13:55

niezła przygoda Janiolek, przeważnie giną nam te rzeczy, które akurat w danym momencie nam potrzeba :ico_noniewiem:
a z tymi przedszkolami... u nas tak nie ma, bo wioska i mało dzieci. A widzieliście ostatnio reklamę o przedszkolaku z Żakiem? Do kogo jest ona skierowana? Bo chyba nie do rodziców :ico_puknij:
Wiecie już którą rączką wasze dzieciaczki będą pisały? Bo Adaś prawdopodobnie lewą, tak jak Jaś i tak jak ja. To dziwne, bo z mojego rodzeństwa tylko ja to odziedziczyłam. Mam chyba jakiś silny gen :ico_oczko: Wprawdzie jeszcze wszystko możliwe, ale Jaś już w tym wieku też wszystko brał do lewej rączki, a jak dawałam w prawą to zaraz przekładał do drugiej.

Awatar użytkownika
mysiorka023
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1829
Rejestracja: 14 maja 2008, 23:21

03 kwie 2009, 20:09

Agnieś81, u mnie mój najstarszy synek też będzie chyba leworęczny , choć mówią że to się okaże dopiero jak pójdzie do szkoły , ale ja też już raczej wiem że to się nie zmieni , pozostała dwójka je prawą i wszystko bierze do prawej więc raczej będą praworęczni

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość