Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

03 kwie 2009, 12:36

a ja sie moze wreszcie ubiore i wykape !!! :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

03 kwie 2009, 14:27

hej niunie, ja właśnie wpadłam w przerwioe opalanka, siedze cały dzień na moim balkonie mojego nowego domku i pilnuje męża żeby sie bujnął - :) avanti łóżeczko śliczne i fajniutka pościel, jeśli jednak moge Ci coś poradzić - ściągnij karuzele - przez pierwsze 3 miesiące dziecko nie wiedzi dobrze, widzi zamazany obraz i takie latające zwierzaki bardzo go będą denerwować i będzie nerwowy i jeszcze oczka sobie popsuje, ja też chciałąm kupić, ale czytałam o tym długi artykuł - karuzelki sa fajne, ale troszke później, pisze, że po 3 miesiącu, ale może i wcześniej. Jak znajde ten artykuł to jeszcze raz go dokładnie przeczytam. ide coś zjeść i opalamy sie z Wikiem dalej . Całuje - zoolcia nie martw sie, kup wózek troche później, poczekaj, za tydzień, albo dwa będziesz miała świetny humor - ja widze po sobie, nic mnie nie zdenerwije, wszystko mnie cieszy - wtedy łatwiej Ci coś będzie wybrać

avanti jak zgaga minęła w 100% to już masz pewnie opuszczony brzuniu, czytałam, że u niektórych kobiet nie jest to tak widoczne bo opuszcza sie o 2-3 cm, ale za to da sie to odczuć

a chciałam sie pochwalić moim nowym rozstępem :) wstawie wam potem fotki to Wam sie humor polepszy bo ja mam już całe uda czerwone :)):)

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

03 kwie 2009, 14:33

ściągnij karuzele - przez pierwsze 3 miesiące dziecko nie wiedzi dobrze, widzi zamazany obraz
wiem :-D :-D :-D tak ja na razie zawiesilam

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

03 kwie 2009, 14:34

ja chce juz koniec ciazy :ico_placzek: normalnie robie sie niedołężna :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-04-03, 14:35 ]
ide po loda

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

03 kwie 2009, 14:48

ja chce juz koniec ciazy
niunia przejdzie Ci to, pamiętasz też tak niedawno marudziłam, a teraz to sie czuje cudownie i wcale mi nie spieszno do porodu, fajnie sie czuje/
ide po loda
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

03 kwie 2009, 15:08

na dworze to tak ciepło ze nawet kurtka juz nie potrzebna :-D

wyprasowałam ubranka i oczywiscie nie mam gdzie schowac .......ciekawe kiedy te meble sie złoza ......ale marudze :ico_zly:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

03 kwie 2009, 16:28

zoola27, ciekawe kiedy mi sie ten domek wykończy :) - wiem co czujesz, ja małemu ubranka poprałam i musiałam w kartonie je poukładać bo nawet komody nie mamy dla niuniusia :) Bo mój mąz taki zajęty jest - teraz np. pojechał z kolegom do wydziału komunikacji - jeszcze go nie ma a wiem, że wydział otwarty jest do 15 :)

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

03 kwie 2009, 17:37

Witam moje kochane gaduły. Ja też mam tymczasowo karuzele ale potem zostawię samą pozytywkę bo wiem,że maluszka może ona początkowo denerwować. Co do łóżeczek turystycznych, my mamy zamówione bo kumpela chce odsprzedać. Ale mówiłam, że za jakiś miesiąc odbierzemy bo chwilowo problemy z kasą. Avanti ty już baaaaardzo zaawansowana ciężarówka jesteś :ico_szoking: :ico_brawa_01: .A ja się boję,że nie będę wiedziała jak mi wody odejdą. bo ciągle mam wrażenie,że mam mokro i się zastanawiam czy sie zorientuje jak będą sie sączyły.Ja zaraz biorę się za porządek w zabawkach malucha. Ciepło jest więc pewnie jutro umyje je i popiore.

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

03 kwie 2009, 21:29

hej Gadułki szkoda za ja mam tak mało czasu na gadanie z wami- czuje sie jak słonica a tu jeszcze trzeba za Oleńka biegać, fajnie ze cieplutko sie zrobiło to przynajmiej korzystamy z dobrodziejstwa naszego ogrodu :-) :-) :-) :-) :-)
dziś zrobiłam dwie rundy pod espaniała gorkę na której mieszkam ,a niestety wszystkie sklepiki na naszej wsi i ine dobrodziejstwa znajduja sie ok 1000 m w dól z mojej górki, jeszcze trzeba pchać wózek pod ta górkę i padam z nóg
Jutro jade na dni otwarte szpitala w którym mam zamiar rodzić wiec wielkie chwile. Olaboga jak mała czsu już do tego porodu a ja jestem daleko do tyłu :-) :-) :-)

[ Dodano: 2009-04-03, 21:31 ]
:-) przy dobrej pozytywce to moja corcia samiutka zasypiała sobie i nigdy nie miałam problemu z jej usypianiem

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

03 kwie 2009, 21:39

Miło,że chociaż czasem do nas zajrzysz. Wasze maluszki tez sie tak rozpychaja?Ja mam cały krzywy brzuch od powystawianych różnych częsci ciała. A rozpycha się strasznie aż mnie cały brzuch boli tak mi skórę napina.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość