Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

03 kwie 2009, 21:55

Hello :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: ,

Katka, duża już Twoja Aurelcia :ico_brawa_01:
Super, że wszystko jest w jak najlepszym porządku :-D i że nie musisz się niepokoić obrzękami :-D

malutkaniunia88 pisze:bede prosic ginka zeby umowil sie ze mna na usg bo chce w koncu zajrzec maluszkowi między nóżki chyba jest juz wystarczajaco duzy co ??

Mój ginek twierdzi że płeć można już poznać po 12-tygodniu ciąży ale wszystko zależy.. nie od sprzętu (jak mu nasunęłam na myśl :ico_wstydzioch: ), tylko od tego jak ułoży się dzieciaczek :ico_oczko:
Nasz Natanek już w 18-tygoniu pokazał co tam ma, więc i Tobie życzę żebyś już wiedziała kto mieszka w brzusiu :ico_ciezarowka:

Zuza_00, dużo, dużo, dużo, dużo zdróweczka :ico_sorki: :ico_sorki:

A nas dzisiaj odwiedziła teściowa :ico_chory:
Na dzień dobry dostałam komplement że jestem "gruba" :ico_nienie:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

03 kwie 2009, 22:05

Kajunia25 pisze:Mój ginek twierdzi że płeć można już poznać po 12-tygodniu ciąży ale wszystko zależy.. nie od sprzętu (jak mu nasunęłam na myśl :ico_wstydzioch: ), tylko od tego jak ułoży się dzieciaczek :ico_oczko:
Nasz Natanek już w 18-tygoniu pokazał co tam ma, więc i Tobie życzę żebyś już wiedziała kto mieszka w brzusiu :ico_ciezarowka:


nasza Aurelcia w 16 tc objawila sie jaki chłopiec i na usg ewidentnie widac, ze ma cos miedzy nózkami :ico_szoking: takie jakby jajeczka i jeszcze taki wyrostek jakby siusiak hihi, a juz w 22 tc na usg prenatalnym miedzy nozkami nie ma nic :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: hihi

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

03 kwie 2009, 22:12

Katka,hej, istne czary-mary :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

04 kwie 2009, 08:23

melduje sie o poranku :-D

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

04 kwie 2009, 09:23

witam sie i ja o poranku jak zwykle w sobote ze szkoly :-D
Kajunia25, Katka, wiecie niby nie bylo widac no ale ja chyba widzialm wlasnie jajuszka i taki wyrostek bo pokazywal kosci udowe maluszka i wtedu podgladnelam :ico_oczko: ale to tylko moje przypuszczenia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

04 kwie 2009, 09:30

cześć dziewczynki :-D

malutkaniunia88, ja juz sie doczekać nie moge, kiedy poznam płeć dziecka, w srode mam usg i mam nadzieje ze dowiem sie kto mieszka w moim brzuszku

taka ładniusia pogoda, poczekam aż sie pranko dopierze i lece na spacerek z psiurkiem, musze sie troszke rozruszać

zyrafa
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 24 maja 2007, 12:24

04 kwie 2009, 11:57

Kajunia25 pisze:Katka,hej, istne czary-mary :-D :-D :-D

Witajcie! To nie czary mary :-) Mój lekarz powiedział że na początku ciąży u dziewczynki może być przerośnięta łechtaczka i można pomylić to z siusiakiem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

04 kwie 2009, 14:56

Zycze miłego weekendu!!!!

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

04 kwie 2009, 20:53

Hejka :ico_haha_01:
U nas dzisiaj studniówka :-D :-D :-D

malutkaniunia88 pisze:Kajunia25, Katka, wiecie niby nie bylo widac no ale ja chyba widzialm wlasnie jajuszka

Już niedługo się okaże, czy Twoje przypuszczenia były trafne :-D

zyrafa pisze:To nie czary mary Mój lekarz powiedział że na początku ciąży u dziewczynki może być przerośnięta łechtaczka i można pomylić to z siusiakiem

Upsss :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Ja dzisiaj przeglądnęłam pierwszą serię ubranek po Milusi i jestem pod wrażeniem :ico_szoking:
Tego, ile ich jest na noworodka/niemowlaczka :ico_brawa_01:
Sama nie wiem skąd ich tyle, ale tak: kaftaników bialutkich - wiązanych i na napy 10 sztuk, bodów maleńkich tyle samo, śpioszków w różnycj kolorach z bluzeczkami na napy, 10 maleńkich czapeczek (smerfetek i wiązanych), malusie skarpetusie no i takie grubsze pajacyki jak na dwór :ico_oczko: :ico_haha_01:
I to dopiero pierwsza duża torba :ico_szoking:
Naprawdę jestem mile zaskoczona mimo że Natanek ma już sporo nowych rzeczy, to te po niuni na pewno się przydadzą bo są praktycznie ani nie zniszczone, ani nie poplamione :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No i kolorki uniwersalne: biały, niebieski, zielony, żółty, pomarańczowy :ico_oczko:

Aha kochane, są też rzeczy "typowo" na dziewczynki z falbankami, cekinkami, kwiatuszkami, też niektóre 2 razy ubrane bo szybko wyrastała, dresiki, sukieneczki, spódniczki nawet dla malusich :-D
Wkleję Wam kilka fotek - może którąś mamusię córeczki coś zainteresuje :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

04 kwie 2009, 21:12

Dziewczyny mam nadzieję, że wasze maluszki będą mniej uparte z pokazywaniem płci niż mój.Ja jestem35/36 tydzień bo jest rozbieżność usg i miesiączki i nadal nie wiem co bedziemy mieli bo za każdym razem maluszek sie nóżkami zasłania. Więc zgadza się,że nie zalezy ocena płci od dobrego sprzętu ale od ułożenia maluszka.Ale niedługo się dowiem , jak wyjdzie z brzuszka to już sie nie ukryje.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość