Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

08 kwie 2009, 23:27

hej

ja dziś z siostrą lepiłam pierogi, bo deszcz padał a więc nie było co na dwór iść

Beatris ja też odciągam bardzo bardzo delikatnie i myję

Marcia ja myślę , że Milenka będzie miała twoje włoski, bo przeważnie dzieci które mają mieć loczki rodzą się łyse tzn z meszkiem

Ananke a więc już postanowione w Szkocji zostajecie??
a gdzie bardziej chciałabyś mieszkać??
Czekamy na fotki złożonego łóżeczka
ja po prostu odciągałam delikatnie w dół, codziennie trochę więcej i po jakimś czasie cały napletek zszedł.
:ico_szoking: ale szybko ci się to udało :ico_brawa_01:

jedwabna, widziałam fotki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a prawda uśmieszki są cudne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

08 kwie 2009, 23:47

ja dziś z siostrą lepiłam pierogi,
oo, juz wiem, co zrobię w najbliższym czasie :-D :ico_sorki: dzięki Manenka za przypomnienie o pierogach :-D moja mama będzie trzymała Alutka, a ja polepię :-D
Marcia ja myślę , że Milenka będzie miała twoje włoski, bo przeważnie dzieci które mają mieć loczki rodzą się łyse tzn z meszkiem
czyli będzie miała cudnie cudne włoski ta moja synowa :-D :ico_sorki:
Ananke a więc już postanowione w Szkocji zostajecie??
a gdzie bardziej chciałabyś mieszkać??
heh... czy w Szkocji to nie wiem, ale wiem, że do Polski wracać szybko nie chcemy, ja to w ogóle nie chcę... a Chłop stwierdził, że jedziemy teraz w lipcy, potem w maju 2010 na nasz ślub a potem to on urlop chciałby spędzać w ciekawszych miejscach niz Polska ;-)
mi się tu podoba, nawet bardzo.. tylko muszę solarium wyczaić, bo słonka deficyt, no i kalosze w kwiatki jeszcze muszę kupić :-D
Czekamy na fotki złożonego łóżeczka
wrzucę, wrzucę - jak się tylko doczekam złożonego łóżeczka :-D

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

09 kwie 2009, 01:06

oo, juz wiem, co zrobię w najbliższym czasie :-D :ico_sorki: dzięki Manenka za przypomnienie o pierogach :-D moja mama będzie trzymała Alutka, a ja polepię :-D
cieszę się , że ci o nich przypomniałam :-D
mi się tu podoba, nawet bardzo..
to super :ico_brawa_01:
tylko muszę solarium wyczaić, bo słonka deficyt, no i kalosze w kwiatki jeszcze muszę kupić :-D
ha to podstawa, kalosze w kwiatki :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

09 kwie 2009, 07:07

hejka

noco 2 i 4 i 6 pobudka to po szczepieniu wczoraj mi 4 h plakala i nie moglam uspokoil troche vibrucol pomogl i kapiel

jesli dziecko wypija 60 ml i wiecej nie chce a za godzine lub dwie sie domaga to chyba oge dac?? bo ostatnio pije mi po 60 ml i za godzine lub dwie glod


:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: wczoraj Klaudia skończyła 3 - m-ca

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

09 kwie 2009, 07:52

witam :-)
wczoraj wieczorem nie miałam internetu :(, na dodatek deszcz padał, ciekawe jaki dziś będzie pogoda
u nas nocka super, synuś poszedł spać ok 20.30 i się obudził o 6.15, zbytnio spać dalej nie chciał, ale przysnął i wstaliśmy o 7.15 :)

[ Dodano: 2009-04-09, 07:53 ]
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: wczoraj Klaudia skończyła 3 - m-ca
wszystkiego najlepszego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-04-09, 07:55 ]
jesli dziecko wypija 60 ml i wiecej nie chce a za godzine lub dwie sie domaga to chyba oge dac?? bo ostatnio pije mi po 60 ml i za godzine lub dwie glod
mało wypija, a dlaczego tak pije??? przecież już miałaś ładne pory i dużo Ci piła, jak będziesz ją karmić co godzinę to tak się przyzwyczai, spróbuj wrócić do tego trybu co miałaś

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

09 kwie 2009, 07:56

a moje dziecko ciagle placze :ico_olaboga: wszystko jej nie pasuje na swieta nic nie posprzatane itd caly czas na rekach burdel jeden i syf sama w domu i nie mam juz sil a Klaudia wazy 6,670 ma problemy z kupa kaszelek i katarek wrrrrr juz mam dosc .... ale jak jeszcze zeby dojda to to jest rarytas


my dzis do alewrgologa i u nas pochmurno

[ Dodano: 2009-04-09, 07:57 ]
mało wypija, a dlaczego tak pije??? przecież już miałaś ładne pory i dużo Ci piła, jak będziesz ją karmić co godzinę to tak się przyzwyczai, spróbuj wrócić do tego trybu co miałaś
nie wiem co jej jest od 3 dni ciagle mi placze zje po 60 ml i chce potem co godzine lub dwie teraz wessala 160 ale placze i nie moge jej uspokoic szczerze trace juz cierpliwosc ..... wczoraj 4 h bez przerwy plakala az siee zachodzila

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

09 kwie 2009, 08:52

hej hej
witamy i my z rana :-)
nocka super z jedna tylko pobudka na karmienie :ico_haha_02:
moja zabka lezy sbie teraz w lezaczku i przyglada sie zabawkom na palaku
ale jest kochany normalnie tak z dnia na dzien ja do niego co podejde to sie tak do mnie usmiecha ze az serce radosc sciska :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i caly czas wodzi za mna wzrokiem. nawet jak sa 3 glowy nad nim pochylone to on i tak patrzy sie tylko na mnie i tylko do mnie sie usmiecha. wczoraj moja mama musiala dluuugo sie starac zeby sie do niej w konu usmiechnal :ico_szoking: :ico_haha_01:
dzis u nas nie za ladna pogoda. tzn cieplo ale bez slonka. ponoc ma padac...kurcze a ja sie umowilam na spacerek z siostra meza...no i nie wiem czy nie odwolam. ale zobaczymy jak bedzie pozniej :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-04-09, 08:54 ]
ja wlasnie gotuje zupke grzybowa bo maz w koncu dzis wraca :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-04-09, 09:04 ]
dziewczyny! dzieki za mile slowa na NK :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Martus jeszcze troszke a twoja laleczka tez bedzie miec sliczne wloski. a moj to juz sie z takimi urodzil i wogole mu sie nie wytarly :ico_szoking: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

09 kwie 2009, 09:10

witam witam

stawiam :ico_tort: :ico_tort: moj skarb konczy dzis 3 miesiace :-D :-D :-D

u nas nocka super pobudka o 2 i 7 :-D :-D bardzo mi sie podoba to ze mała sobie sama usypia po jedzonku wieczorkiem :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

a my jutro na wazenie do lekarza idziemy ..ale ja i tak ja kontrolie sama waze i w ostatnim tyg przybrała 190 :ico_sorki: :ico_sorki: wiec jak na to lweanie to wydaje mi sie ze dobrze :-D :-D

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

09 kwie 2009, 09:13

a my jutro na wazenie do lekarza idziemy
a ile ci wazyla jak sie urodzila i ile wazy teraz?

Marcia milutka :ico_tort: :ico_tort: wszystkiego naj naj dla waszych berbeci kochanych :0**

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

09 kwie 2009, 09:14

a ja pojade dzis na zakupy bo zrobiłam przegąd butów i okazało sie ze nie mam w czym wystąpić na chrzcinach :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-04-09, 09:15 ]
a ile ci wazyla jak sie urodzila i ile wazy teraz?
urodziła sie z waga 2880 poźnie spadła mi do 2630 a teraz wazy 4740g

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość