Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

08 kwie 2009, 21:28

yoanna, ja tez zaraz smigam na you can dance, bardzo to lubie, a najbardziej podobała mi sie trzecia edycja.
M poszedł do pracy to sobie obejrze bo jak jest to za cholere nie chce tego ogladac ze mna :ico_zly:
urde a czy my mamy dawac kaszki, zupki, owocki itp? i to codziennie? :) bo ja jak daje zupki to nie daje owocow ... moze to blad?
kurka ja nie wiem, bo ja prawie codziennie i owoc i zupka :ico_szoking:
No i moja mala nic nie chce pic.. ani ml!!!
moj pije wszystko, herbatki soczki mleczko, zresza czego on to nie je.....hm.... wszystko co bym mu nie dala to zje :ico_szoking:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 kwie 2009, 22:30

yoanna ja np.dzis nic idze nie dalam solidnego do jedzenia bo nie chciala...
chyba dla tego ze ma te plesniawki-albo zeby-juz sama nie wiem.
Niby pod jezykiem na takie jakby jasniejsze ale dokladnie nie wiem no bo jak to zobaczyc :ico_noniewiem: buzi mi nie otworzy :ico_nienie:
ale jak widzi lyzeczke to nie ma mowy zeby cos zjadla :ico_nienie: nie chce
brokuly zje ale tak jak jej dam do raczki a z lyzeczki nie :ico_nienie:
boli ja coa bo normalnie wcinala :ico_noniewiem:
nie cjce jej przymuszac dlatego jej nie daje.Na cycu samym teoretycznie dziecko moze byc do 9 miesiaca wiec kilka dni diaty jej nie zaszkodzi :ico_noniewiem:
A z tym fioletem to ja sie troche boje :ico_noniewiem: bo ja w sumie nie wiem czy ona to ma a potem co biedna bedzie miec buzke fioletowa :ico_noniewiem: no i wogole po pierwsze tutaj nie ma czegos takiego :ico_noniewiem:
slonko no to ale dzien mielscie...oby takich jak najmniej :ico_sorki: niedosyc ze sie naczekaliscie to jeszcze ta stuczka :ico_zly:
Masz racje ludzi normalnie czasem nie idzie zrozumiec :ico_zly:
A jak ja bylam z Igolem u kardiologa w PL to niby ok ale mamy sprawdzic jak bedzie miala 7 lat bo niby wtedy juz jest spoko uformowane serduszko...no wiec czekam :ico_noniewiem:
Wiola no wydoroslal Ci synio jak nic :-D od razu sie w oczy rzuca :-D
a co on tam wcina na tej fotce ?
Jutro na 9 rano mam wizyte u tego osteopaty.Wiec musze wczesnie wstac :ico_zly: 0 7 30 :ico_zly: bo zanim sie we dwie wyszykujemy :ico_noniewiem: ...

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

08 kwie 2009, 23:13

Witam!
Ja zapracowany czlowiek jestem Weronisia spedza z babcia cale dnie na dworze no i wlasnie robi sie nie znosna po tych wyprawach z babcia :ico_zly: no bo tak jak juz pisalam mala zaczyna plakac a babcia na raczki i juz w wozku tez nie chce siedziec bo ja pali w pupcie bo bacia wiekszosc czasu nosi
ja jej mowie zeby dziecka nie nosila tak bo bedzie coraz gorzej ale nie dociera i przychodzi do mnie i pada prawie na pysk bo przez 5 godizn nie jadla nie pila i wyjszczec sie nie mogla bo wnunia jej na to nie pozwolila :ico_brawa_01: brawo oby tak dalej :ico_olaboga:

Co do karmienia my jemy teraz zupki ze sloiczkow i musza byc z Gerbera bo inne nie bardzo podchodza wiec mamy obiadek o 12 a tak cycujemy a probowalam dac cos z owockow na podwieczorek tak ok 16 17 to nie bardzo dwie trzy lyzeczki ale cos nie bardzo jej podchodza owocki narazie a obiadki bardzo ladnie zjada caly sloiczek i nawet z mieskiem juz je

U nas od paru dni 21 -24 stopni w cieniu a w sloneczku jak patrzylam na terometr to ponad 30 i to nawet do 40 sie zbilzalo wiec my ubieramy sie bardzo cieniutko z rana owszem sa rajtuzki i jakies cieniutkie gateczki body z dlugim rekawkiem ale puziniej to sie przebieramy i ubrana jest w body z krotkim rekawkiem i na to bluzeczka cienka z krotkim rekawkiem sukieneczka i rajstoki cienkie albo cienkie spodnie a pod spodem gloe nozki ibutki z skarpeteczkami lub bez Jak widze ze ma nozki spocone to sciagam skarpetusie i buciczki same zostaja albo odwrotnie :ico_oczko:

Alle jak widze jak niektore babki u nas dzieci ubieraja to mnie slabi nie dosc ze w grobych polarkowych bluzach gdzie pod tym jescze bluzka z dl rekawem i body grube spodnie rojstopy do tego przykryte gorubym kocem i oslonka od wozka :ico_olaboga: masakra i babka jedna z druga dziwia sie ze dzieko wrzesczy Jedna stala kolomnie i patrzy na Werke :ico_szoking: z niedowierzaniem ze ona taka wyrozbierana wiec ja patrze na nia a ona lap swojego beibika i zaczyna rozbierac z tych wszystkich laszkow az dziecko odetchnelo bo przestalo plakac :ico_oczko:
zirca cune te foteczki twoje i Ala :ico_prezent: NAJLEPSZE ŻYCZONKA dla ALECZKA :ico_buziaczki_big:
mmarta81, Co do plesniaweczek to rano i wieczorem przed kapiela myj je gaza w buzi dziaselka zebaczki i podniebienie ciepla woda mozesz przegotowana ale nie koniecznie i aftilem albo w aptece poros cos na plesniawki a co do fioletuto jest bardzo dobry ale rzeczywiscie dzieciaczek chodzi z fioletowym jezyczkiem jak piesek czau czau ale ja jak jej myje ta woda dwa razy dziennie to nic nie ma
chyba dla tego ze ma te plesniawki-albo zeby-juz sama nie wiem.
a mnie sie wydaje ze bardziej zeby
wiola85, slicznie juz wyrosl ten nasz filipek :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-04-08, 23:18 ]
Filipek wybacz :ico_sorki: Wiolusze napisalam z malej litery imie tak duzego mezczyzny

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 kwie 2009, 23:25

dzieciaczek chodzi z fioletowym jezyczkiem jak piesek czau czau
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ja leje Dana Ty to umiesz mi poprawic humor :ico_brawa_01: :ico_sorki:
zobaczymy co moje dziecko powie na ta gaze :ico_noniewiem: a uzywasz wyjalowionej czy takiej zwyklej???
Wiecie co tu u nas to troche w druga strone przesadzaja dzieci w sukienkach na naramkach -bez niczego-to troszke przegiecie juz jak dla mnie.Ja i tak lekko Igola ubieram bo dzis byla 14 stopni a igol jak bylismy na spacerku miala body dugi i na to bluze taka zwyczajna nie jakas grubasna no i spodnie :-D
wogole to musze sie prezyznac ze ze mnie taka wyrodna matka ze ja jej w zimie tez prawie wogole rajstopek nie zakladalam :ico_nienie: ale 2 pary skarpetek :-) a dlaczego...bo zapomnialam o rajstopkach zawsze :ico_haha_01: ale zyje Igol miewa sie powiedzmy ok :ico_oczko:
i wiecie co ja ja w domu trzymam tak bardziej ,,schlodzona,, np,bez skarpet jak sie bawi bo wtedy tymi czepnymi stopami chwyta sie takieh drucianej zabawki :ico_oczko:

jeszcze Wam nie pisalam ze Marcin wpieprzyl mojego wielkanocnego krolina wczoraj wieczoram :ico_zly:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

09 kwie 2009, 09:00

Filipek wybacz :ico_sorki: Wiolusze napisalam z malej litery imie tak duzego mezczyzny
hihi spoko, ja tez czasami z małej literki wszystko wale :-D
Ja zapracowany czlowiek jestem Weronisia spedza z babcia cale dnie na dworze no i wlasnie robi sie nie znosna po tych wyprawach z babcia :ico_zly: no bo tak jak juz pisalam mala zaczyna plakac a babcia na raczki i juz w wozku tez nie chce siedziec bo ja pali w pupcie bo bacia wiekszosc czasu nosi
ja jej mowie zeby dziecka nie nosila tak bo bedzie coraz gorzej ale nie dociera i przychodzi do mnie i pada prawie na pysk bo przez 5 godizn nie jadla nie pila i wyjszczec sie nie mogla bo wnunia jej na to nie pozwolila :ico_brawa_01: brawo oby tak dalej :ico_olaboga:
no pieknie jak chce nosic to bedzie głodowac :-D

mmarta81, mały je flipsa takiego kukurydzianego chrupka,one sie same u buzi rozpuszczaja :-)
A ja rajstopek tez prawie nie dawałam, bo zima to miał jakies spiochy grubsze czy pajacyk, a na to caly zestaw zimowy i jeszcze do wozka w spiworku, wiec nie potrzeba moim zdaniem. MAm tam moze ze 3 sztuki i dopiero teraz wiosna pod spodenki mu załozyłam :-)
jeszcze Wam nie pisalam ze Marcin wpieprzyl mojego wielkanocnego krolina wczoraj wieczoram :ico_zly:
pewnie byl glodny :-D moj to w nocy wstaje i je slodycze haha jak baba w ciazy, zreszta on zawsze na slodkie lecial :-)

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

09 kwie 2009, 12:17

slonko ale miałaś dzień!!!! :ico_olaboga: dzieki Bogu jakoś z tego wyszliście!!!!
mmarta81, kupiłam w farmacy Dactarin gel, ale jego to o kant duuu rozbić :ico_zly: i wstyd się przyznać, ale poszłam za radą gdzieś wyszperaną ....i nabyłam tabletki dowcipne na grzyba (cenesten??? czy jakos tak), wyskrobałam odrobinke nożem, dodałam kropelke wody.....i po 3 smarowanich nie było sladu!!!!! :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 kwie 2009, 12:38

Zirca kurde ale najgorsze ze ja nie jestem pewna czy ona ma czy nie ma te plesniawki :ico_placzek: i nie wiem teraz co robic :ico_placzek:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

09 kwie 2009, 16:12

Dzien dobry :)

Miszka, MartA TE BROKULY WYGLADAJA REWELACYJNIE :D sama sprobuje moze jutro :D


Dana to ja ubieram tak samo :) a u nas odkad temp poszla powyzej 0 stopni przerzucfilysmy sie na rajstopki i spodnie i gruba kurteczke, a teraz rajstopki do sukienki leca :) i powiem Ci ze kolezanka ma 8 miesieczna core i tez bez czapki lata w bluzie spodenkach i skarpetkach i jej dobrze - nie zgrzeje sie - a jak wiatr wieje to kaptur jej na glowe ubiera.. ja mialam poczucie winy zse to moje malenstwo tak cienko ubieram ale skoro ona i tak goracy kark ma to nie ma innego wyjscia! Dzisiaj w krotkim rekawku jechala do domu i w swoich nowych bucikach! Ktore sa cudne :) dostala tez sukieneczke i spodenki z bluzeczka, ale troche mnie tata zszokowal bo za sukieneczke zaplacil 35 funciakow :O masakra! Dla siebie znalazlabym taka sukienke :) ale taka slodka jak mundurek jest :)

My wlasnie drzemamy juz w domku u mojej mamy :) zdazylam wpieprzyc cala czekolade i czekam na ciasto :D i pomyslec, ze swieta dopiero sie zaczna... moja bratowa zaproponowala mi (bo pracuje w centrum rehabilitacji dla dzieci i jest fizjoterapeutka) zebym podrzucila Nine to mi ja zbada za darmo :D suuuper! Bo popatrza na jej bioderka, nozki itp i zobacze czy nie krzywi sie gdzies :) a u pediatry oczywiscie skierowania nie daja :[ wrRrr

Kurde chyba skoncze karmic tym cycem wreszcie ale powiem Wam ze nie umiem sie zdecydowac ze koniec :D a chce tylko po to zeby wreszcie sie napic :D zeby wreszcie zjesc czosnek i zeby zmienic tabletki bo ostatnio spoznilam sie 2,5h bo mi sie przysnelo :ico_zly: ale przy tym zabkowaniu to ten cyc jednak jest zbawienny czasem (mala dzis przegryzla sobie warge i nie wiem czy ma juz te zeby :D musze sprawdzic bo gryzla pieluszke wiec na pewno od nich :)

Ide napic sie z siostra herbatki poki maluszek spi :) Milego dnia Wam zycze!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 kwie 2009, 16:32

yoanna ja Ci powiem ze dla mnie teraz cyc to tez zbawienie :ico_noniewiem: bo Iga nie chce od tygodnia nic jesc-znaczy sie zje brokuly jak tak do raczki dostanie czy marchewke ale malenko a z lyzeczki nic nie ruszy :ico_nienie: -wyje :ico_noniewiem:
wiec w sumie na samym cycu prawie jest

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

09 kwie 2009, 20:56

Ja tam o cycu to prawie nic nie wiem, my na butli od 6 tygodnia zycia Filipka :-)

Bylismy dzis w Rudzie Slaskiej na urodzinach pra pra babci Filipka, jeju tez chciała bym dozyc tych lat 90 miała.
W ogole ich podziwiam, mieszkaja razem z dziadkiem sami w bloku takim starym, babcia juz jest schorowana i duzo lezy, a dziadek robi wszystko, zakupy, myje, gotuje i w ogle, a jest tylko o rok od niej młodszy :-)

Tesciowa juz mowiła, ze musi cos zrobic, ale oni nie chca sie do nas przenies, stwierdzili ze gdyby jedno z nich umarło to wtedy to drugie moze sie przeprowadzic, ale tak to nigdy.
JEju jak ja ich podziwiam, sama chciała bym dozyc tych lat.

No a mały w podrozy tak sobie, jechalismy w duzym korku na poczatku, wiec troszke był niespokojny. Tak to by spał w aucie, ale zanim jechalismy to akurat sie obudził i tak to wygladało.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości