Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

31 mar 2008, 18:01

miszka pisze:A powiedcie, zdecydowalyscie juz jak bedziecie karmily malenstwa?
ja tze bym bardzo chciala karmic piersi bo to bardzo wygodne nie trzeba latac z bytelkami co chwile no i zdrowsze dla bobo ale jesli bede miala malowartosciowy pokarm i bobo co godzine bedzie mi sie budzic :ico_olaboga: to przestawiam sie na butelke.Perspektywy sa dobre bo nas mama 4 na sycku odkarmila a moja siostra 2 do 9 misiaca i u nas misaczka B to normalka w rodzinie :ico_olaboga:
zirca pisze:Co do lotu, to ja własnie słyszałam że latanie w młodej ciąży jest niebezpieczne
tez slyszalam ze w pierwszym trymestrze jest niebezpieczne ale duzo moich olezanek latlo i nic sie nie stalo wiec nie wiem czy to prawda :ico_puknij:
zirca pisze:mmarta81, ja sie ostatnio wystraszyłam jak Natashka napisała mi na UM że miała takie same terminy jak ja (czyli 25 pażdziernika z usg) a urodziła 17 wrzesnia!!!! i to chłopaka, a przecież chłopaka sie przeważnie przenosi!!!! teraz to juz naprawdę mam cykora....
dokladnie ja sie tez wystraszylam i zaraz mezowi powiedzialam ze do poczatku maja musze miec wszytko dla bobo :ico_brawa_01:
miszka pisze:Czesc dziewczyny!
Ale Wam zazdroszcze ,ze mozecie sobie od rana poplotkowac.Wlasnie wrocilam z pracy i juz jestem
Witaj-jak tam dzien w pracy Ci minol?

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

31 mar 2008, 18:21

mmarta81 pisze:Witaj-jak tam dzien w pracy Ci minol?

Oj ciezko mi sie zaczyna robic,ja juz mam brzuszek jak niejedna w 6 miesiacu :ico_haha_01:
A do tego, nie pozwalaja mi nawet skoroszytu podniesc i tak sie snuje 8 godzin bez celu,wiec sie dluzy z nudow :ico_noniewiem:

mmarta81 pisze:ja tze bym bardzo chciala karmic piersi bo to bardzo wygodne nie trzeba latac z bytelkami co chwile no i zdrowsze dla bobo ale jesli bede miala malowartosciowy pokarm i bobo co godzine bedzie mi sie budzic to przestawiam sie na butelke.Perspektywy sa dobre bo nas mama 4 na sycku odkarmila a moja siostra 2 do 9 misiaca i u nas misaczka B to normalka w rodzinie

Moja mama ,z kolei probowala karmic piersia i mnie i siostre ale jakichs wrzodow dostala i tak sie to skonczylo.Moze to faktycznie jakos genetycznie uwarunkowane i Ty bedziesz ta szczesciara :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

31 mar 2008, 18:42

miszka pisze:Ty bedziesz ta szczesciara
nie wiadomo zycze Tobie zebys ty tez mogla karmic :ico_brawa_01: oj kiedy to bedzie jescze tyle czasu....

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

31 mar 2008, 18:46

Pol roku Martita :ico_szoking:
To moment bedzie,ani sie obejrzymy,jak zmienimy forum :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

31 mar 2008, 18:53

miszka pisze:ani sie obejrzymy,jak zmienimy forum
no kurcze mam nadzieje :ico_brawa_01: obysmy grzeczne maluszki mialy i nadal na forum mogly pisac :ico_brawa_01: a wlasnie mialam ci pisac ze moj maz to wczorej na ryby wybyl wlasnie gdzie w te Twoje okolice :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

31 mar 2008, 19:12

Powaznie?
Jest u nas gdzie polowic,mojego meza to niestety nie interesuje,a szkoda,bo czasami tez moglby na chwilke wybyc :ico_brawa_01:
Ma w ogole jakies przesilenie i marudzi jak stara baba ostatnio,chyba go musze do ojczyzny,do mamusi na tydzien poslac to mu sie polepszy :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

31 mar 2008, 19:23

miszka pisze:,do mamusi na tydzien poslac to mu sie polepszy
:ico_haha_01: no pewnie tak moj w kulko marudzi ze nie ma kiedy na ryby jezdzic :ico_puknij: a i tak czesto jezdzi no ale lepiej niech na te ryby jezdzi niz do panienek :-D ja tez z nim czasem sie wybieram ale latem jak jest cieplo zobaczymy czy tego lata tez pojezdze troszke bo nie wiem czy z brzusiam mi sie bedzie chcialo :ico_noniewiem: a jak mu mowie ze niedlugo nie bedzie jezdzil bo bedzie dziecko to mi mowi ze on juz ma upatrzone takie nosidelko dla dziecka na placy jak placak tam je zapakuje i razem sobie beda chodzic :ico_haha_01: :ico_brawa_01: za dlugo nie pochodza ale on chyba sobie jeszcze nie zdaje z tego sprawy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

31 mar 2008, 21:31

Nie odzywalam sie,bo mnie na M-jak milosc wywialo :-D
mmarta81 pisze:no pewnie tak moj w kulko marudzi ze nie ma kiedy na ryby jezdzic
Jakbym swojego slyszala :ico_brawa_01: wiecznie na nic nie ma czasu,w ogole ciezkie jakies ma to zycie .
Ja sie tylko zastanawiam,czy my aby na pewno dobrze chcemy zrobic wysylajac ich tak samopas do tej Polski :ico_oczko:
Wiesz-kota nie ma ,myszy harcuja :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

31 mar 2008, 21:39

miszka pisze:czy my aby na pewno dobrze chcemy zrobic wysylajac ich tak samopas do tej Polski
Wiesz-kota nie ma ,myszy harcuja
hahahha a w moim przypadku to ja lece sama do Polski(ale zty brzuchem i zakazem picia to nie poharcuje zabardzo) no ale on tu zostaje sam na chacie :ico_noniewiem: :ico_olaboga:
miszka pisze:Nie odzywalam sie,bo mnie na M-jak milosc wywialo
o widze ze cyfre macie :ico_brawa_01: ja jutro do znajomych wale na M jak milosc zawsze we wtorki sie wpraszam :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-31, 22:05 ]
spadam do wyrka dobranoc :-)

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

02 kwie 2008, 19:26

A co tutaj tak cisza zapanowala?
Jak tam brzuszki rosna :580:
Mnie jakby ktos zaczal pompowac w ciagu ostatniego tygodnia,a moze po prostu tyje,bo jem nawet nie za 2 tylko za 4 :583:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość