Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

14 kwie 2009, 12:55

Zaraz idziemy na spacer, bo pogoda super.
kurcze gdzie wy macie taką super pogodę??
u mnie od wczoraj brzydko
Bartek dzielnie zniósł obwożenie po jednej i drugiej rodzinie, oczywiście strzelając popisy gdzie trzeba :-D
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-04-14, 12:57 ]
gaga a za co się obraziła??
coś przeoczyłam??

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

14 kwie 2009, 13:06

gaga a za co się obraziła??
może za nasze wykłady na temat zbyt częstego karmienia Klaudii i robienia jej tym krzywdy
kurcze gdzie wy macie taką super pogodę??
na Dolnym Ślasku
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2009, 13:07 przez gaga22, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

14 kwie 2009, 13:07

hej hej
ja po wizycie u ginki. wszystko mi tam wrocilo do normy no i bede sobie zakladac ta wkladke. kosztuje u niej 300zl

bylismy dzisiaj z malym u pediatry, no i kazala nam zmienic mleczko na NAN HA1
maly ma troszke krostek na buzce i taka szorstka skore no i to ponoc od mleczka wlasnie. ale to jeszcze nie skaza :ico_sorki:
wazy juz 5750
kupilam wlasnie Oilatum emulsje do kapieli i Oilatum soft kremik do buzki. poza tym synus ma ciemieniuche. mala ale ma no i kazala rozgrzac oliwke i smarowac mu glowke pol h przed kapiela i smarowac mu glowke na noc takim kremem specjalnym. poza tym jest zdrowiusienki.
pytalam o te szczepionki jeszcze no i na rotawirusy jest niestety juz za pozno bo mowila ze sie na to szczepi jakos pomiedzy szczepieniami glownymi do 24tz, ale mamy zaszczepic na pneumokoki. kurde mowila ze kolo 400zl ona kosztuje :ico_olaboga: no i wkladke sobie musze przelozyc na nastepna wyplate niestety.a do tego czasu trzeba po prostu uwazac :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem:

teraz maly lezakuje sobie na balkonie bo u nas tez ladna pogoda sie zrobila a ja mam do posprzatania caly dom :ico_olaboga:

maz w pracy ale wieczorem ma zjechac i jedzie w trase jutro rano. trakze na noc bedzie jeszcze :-)

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

14 kwie 2009, 13:08

pytalam o te szczepionki jeszcze no i na rotawirusy jest niestety juz za pozno
to dziwne, bo Bartek pierwszą dawkę dostał 1 kwietnia razem z innymi szczepionkami, a więc miał prawie 3 miesiące, a drugą i ostatnią ma 29 kwietnia.

A rotawirusa dziecko szybciej złapie niż pneumokoka, bo to cholerstwo jest wszędzie

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

14 kwie 2009, 13:14

może za nasze wykłady na temat zbyt częstego karmienia Klaudii i robienia jej tym krzywdy
aha
na Dolnym Ślasku
fajnie :-D
ja po wizycie u ginki. wszystko mi tam wrocilo do normy no i bede sobie zakladac ta wkladke
świetnie :ico_brawa_01:
wazy juz 5750
no ślicznie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

14 kwie 2009, 13:27

heh... jak się Milutka obraziła, to mi ręce jeszcze bardziej opadną.... nikt złośliwy nie był, wszystkie tylko ręce załamałyśmy nad tym, co z Klaudią wyczyniała....

ja z doskoku, małego usypiam na rączkach :-) :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2009-04-14, 13:28 ]
jedwabna, suprrr waży :-)

gaga22, mój też popisówki wali przy innych ludziach, aż się wszyscy rozpływają :-)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

14 kwie 2009, 14:12

dziekuje kochane za miłe słowa :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ja dzis mam jakis słabszy dzien..czuje sie tak jakbym wogole nie spała :ico_olaboga: :ico_olaboga:

ale kopnijcie mnie bo musze sie ostro zabrac za siebie..a tu tyle pokus po świetach do jedzonka zostało :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2009-04-14, 14:13 ]
i smarowac mu glowke na noc takim kremem specjalnym.
jakim?? bo ja wlacze z ciemieniuszka i juz kilka preparatów zastosówałam i dalej ma :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-04-14, 14:15 ]
i smarowac mu glowke na noc takim kremem specjalnym.
jakim?? bo ja wlacze z ciemieniuszka i juz kilka preparatów zastosówałam i dalej ma :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-04-14, 14:17 ]
Ragazzadzieki za stronki :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

14 kwie 2009, 15:02

jakim?? bo ja wlacze z ciemieniuszka i juz kilka preparatów zastosówałam i dalej ma
no wiec mowila zeby pol h przed kapiela podgrzac oliwke i posmarowac glowke.oblozyc pieluszka i polozyc miedzy 2 poduszkami zeby sobie nie zdjal tego tylko zeby byla ta pieluszka przycisnieta do glowki. mozna tez zalozyc czapeczke. chodzi o to zeby bylo cieplutko. potem wykapac w Oilatum i bron Boze nie uzywac zadnego mydelka na wloski. i smarowac na noc wloski ty kremem. on jest na recepte. nazywa sie Lacoid Creb - jesli oczywiscie dobrze odczytalam bo wiesz jak te lekarki wszystkie pisza na receptach... no i powiedziala ze jesli nie pomoze ten krem to zmieni na inny. a mojemu synkowi to nrmalnie platami juz z czubka glowki schodzi :ico_olaboga:
to dziwne, bo Bartek pierwszą dawkę dostał 1 kwietnia razem z innymi szczepionkami, a więc miał prawie 3 miesiące, a drugą i ostatnią ma 29 kwietnia.
no nie mam pojecia czemu tak... ale powieziala ze juz za pozno na te rotawirusy i jedynie na te pneumokoki mozemy sie jeszcze zalapac.

no i zmieniamy mleczko niestety :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-04-14, 15:03 ]
a i pytalam czemu sie nasz synek tak slini to powiedziala ze to nie zabki tylko slinianki sie rozwijaja. tak samo jak z charczeniem u niego. moja tesciowa to powiedziala ze normalnie jak by mial astme :ico_puknij: a to sie krtan ksztaltuje :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

14 kwie 2009, 15:47

hej hej

ja juz jestem, mały zasnął w końcu, ale nie wiem na jak długo... ciut cieplejszy jest, bo miał 37,5 ale na razie nic nie dawałam... heh... no i śpi jak zając na miedzy, po 3 minuty :ico_olaboga:
a i pytalam czemu sie nasz synek tak slini to powiedziala ze to nie zabki tylko slinianki sie rozwijaja.
heh... ja na początku też tak myślałam, że to ślinianki, ale jak nic widać zęby na dziąsłach u Alutka

dawno Secret nie było :ico_noniewiem: , anibelli to samo :ico_noniewiem: mam nadzieję, że u nich wszystko w porządku :ico_sorki:

ja zabieram się zaraz (jak się uda Alusiowi dłużej pospać :ico_sorki: ) za segregację zdjęć z mamy pobytu i wrzucę na Pesteczkowo :-)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

14 kwie 2009, 16:23

hej

nie obrazilam sie

ale nie mam czasu jakos

mała umie mna manipulowac i chce na raczki

co do waszych sugestii na temat karmienia to sie nie zgadzam bo bylam prywatnie u lekarza i mam karmic mała tyle razy ile ona chce tylko dopilnowac by kupy byly czestsze

mała miala 3 dni niespokojne i kolki po szczepieniu i zmianie mleka na nutramigen jednak

ok spadam bo maz do roboty jedzie a ja musze mu kanapki wam zrobic



i tak was codziiennie doczytywa;lam....

a Klaudia jer co 2,5-3 h i przed kazdym przepajam ją 10-20 ml herbatki i kupy ładne ;)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość