Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

15 kwie 2009, 21:04

moze to chodzi o te zwykle szczepienia? moze przed zaaplikowaniem tej szczepinki na rota trzeba odczekac po tej 5w1. ja mam dopiero na 18 maja 2 serie :ico_noniewiem:

ananke fotki super no i przyjemnie tak sobie podreptac po ladnej okolice no i ten las... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Beatris az tak leciutko ubierasz synusia? :ico_szoking: u mnie to odwieczny problem z tym ubieraniem. codziennie sie zastanawiam jak ubrac zeby bylo OK no i w sumie skoro do dzisaij nie zachorowal to chyba dobrze mi sie wydaje :ico_noniewiem:

moj facet tez spi w lezaczku i nie wiem czy to juz na dobre czy nie ale strasznie chrapie :ico_olaboga: zreszta nigdy mu sie nie zdarzalo az tak wczesnie zasypiac. przeniose go do lozeczka i wtedy zobaczymy :-)

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

15 kwie 2009, 21:11

Beatris60 pisze:wielkie dzięki kochane za rady- to samo rano pomyślałam - tyle że dla mojego za grubo tak jak większość z Was ubiera...
bo to też zależy od wózka, mój jeździ w spacerówce przodem do kierunku jazdy. Najczęściej niczym go nie przykrywam. Dziś miał body z krótkim rękawem i grubszą bluzę, skarpetki, spodenki i cienką czapkę. No i butki dla szpanu :-D
A tak generalnie to dzieci nie znoszą przegrzania, bo ich organizmy nie radzą sobie jeszcze z regulowaniem temperatury ciała.

[ Dodano: 2009-04-15, 21:12 ]
ananke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za ramki i roczek :-D

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

15 kwie 2009, 21:34

ja zmykam spac, bo przelozylam go do lozeczka i spi nadal, wiec moze uda i mi sie troszke pospac :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

do juterka kobitki

slodkich snow
papa

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

15 kwie 2009, 22:39

jedwabna pisze:moze przed zaaplikowaniem tej szczepinki na rota trzeba odczekac po tej 5w1.

mi chciała dac jednocześnie tą 5w1, pneumokoki i rota - tylko kasy tyle nie wziełam, i dobrze bo jak na mój rozum to za dużo na 1 raz....

jedwabna pisze:Beatris az tak leciutko ubierasz synusia?

no do tej pory ubierałam tak jak Wy piszecie - ale wył, dziś sie tak odważyłam bo już nie wiedziałam co robić, a teraz sie trzęsę czy sie nie zaziębił...

gaga22 pisze:bo to też zależy od wózka

no mój w gondoli jeździ więc osłonięty cały jest od wiatru, zimna...

ananke super foteczka :ico_brawa_01:

ja dopiero skończyłam ogarniać chatke po uspaniu starszej...jeszcze by wypadało za deska do pasowania stanąć...ale nie dam rady, nie mam sił...od pewnego czasu baaardzo bolą mnie plecy, ale naprawde 0 chylić sie nie mogę, ból aż do mostka promieniuje i dziś odkryłam od czego - w święta mnie nie bolało - bo nie nosiłam nosidła z młodym, a dziś ponosiłam i ból straszny...

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

15 kwie 2009, 22:43

Beatris60 pisze:bo nie nosiłam nosidła z młodym, a dziś ponosiłam i ból straszny...
heh.. musisz skorygować postawę... albo porzucić nosidło :ico_sorki:

jedwabna pisze:ja zmykam spac, bo przelozylam go do lozeczka i spi nadal, wiec moze uda i mi sie troszke pospac :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ja też zaraz spadam, bo mały dał mi wycisk... na spacerku spokój, leżał i patrzył w te drzewka, a w domu sajgonki w cieście :ico_olaboga: :ico_zly:

gaga22 pisze:ananke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za ramki i roczek :-D
dzieki :-D chłop niedawno pytał, czy bisujemy :-D :ico_puknij: :-D

[ Dodano: 2009-04-15, 22:47 ]
Beatris60 pisze:ja dopiero skończyłam ogarniać chatke po uspaniu starszej..
ja tam pierdzielę ostatnio... serio, odpuściłam bardzo... pranie puszczam regularnie, myję gary (a najczęsciej wkładam do zmywarki), gotuję obiady i opróżniam śmietnik... na resztę leję ciepłym moczem... też nie mam siły... w sumie rano Krzysiek mi nie na pomaga, a potem jestem do nocy sama... no i Aluś towarzystwa się domaga, więc nie zostawię go wyjącego i nie pójdę sprzątać :ico_sorki: a teraz, jak już Chłopcy śpią to siadłam... karmi chlapnęłam, czekam, aż sie pranko skończy, rozwieszę i brykam spać :ico_sorki:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

16 kwie 2009, 07:33

Witam :-)
nocka jak zawsze ok :)
Od rana u nas słonko świeci, także po 11 pójdziemy na spacerek :-D

Nadie
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 280
Rejestracja: 21 sie 2008, 14:18

16 kwie 2009, 07:46

ananke piękne zdjęcia :ico_brawa_01: P.S. w jakim programie robiłaś te ramki?

dawno mnie nie było ale nie mogę się zoorganizować ostatnio, od tygodnia obiadu nie gotowałam bo nie miałam czasu. Karolcia już nie chce spać w dzień chyba że na spacerze .
Poza tym jesteśmy już po chrzcinach, karolcia była najgrzeczniejsza ze wszystkich dzieci, nie płakała w kościele a wręcz podobało jej się zwłaszcza kiedy grały organy, ma to po mamusi bo ja na dźwięk organów dostaję gęsiej skórki, uwielbiam ich słuchać. Wychodzi nam ząbek już no i zaczeły się problemy z kupką. Ale tak poza tym jest wszystko ok.
Aha jeszcze wracając do chrzcin to mojemu Andrzejowi było bardzo przykro kiedy wszyscy przyjmowali komunię a my nie bo nie mamy ślubu kościelnego, ja też nie kryłam łez w tej sytuacji ale ucieszyłam się kiedy Andrzej podczas błogosławieństwa na koniec mszy powiedział mi że chce ślubu bo nie zniesie dłużej faktu że jesteśmy tylko narzeczeństwem z dzieckiem, chce ślubu bo bardzo nas kocha i przecież już zawsze będziemy razem. Wzruszyłam się normalnie.

A co u was ciekawego? Skórćcie mi co się działo podczas mojej nieobecności bo nie nadrobie wszystkiego.

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

16 kwie 2009, 07:47

hej hej

u nas tez zapowiada sie extra pogoda i tez po 11 idziemy na spacerek i do babci zagladniemy :-D :ico_brawa_01:

maly jak usnal tak na dobre wczoraj o 21 to wstal o 2 a potem o 5 :ico_olaboga: za wczesnie mi sie widzi ta 9 :ico_noniewiem:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

16 kwie 2009, 08:08

Nadie, fajnie, że zajrzałaś i że u Was wszystko OK :-D, daj nam znać jak ustalicie datę ślubu :-)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

16 kwie 2009, 08:38

witam

noc o 24 i o 4:30 karmienie


Nadie, zazdroszcze przyszlego meza! ja sie nadal kloce ze swoim bysmy jednak wzieli slub bo wstyd bez komunii do chrztu ale on powiedzial ze nie wezmie bo nie bedzie chodzic na nauki i patrzyl sie na tych "skur*****w " jak on to mowi.... i wez go przekonaj nawet juz nie probuje jemu cywilny starczy


a ja 1 dzien dietki trzymajcie kciuki


jaak mala sie zdrzemnie to poscielam.... a o 11 na spacer ale od wczoraj zimno uy nas

[ Dodano: 2009-04-16, 08:38 ]
donatka26, co do pneumo i meningo nie wiemm ile one kosztuja zaraz sprawdze w necie

[ Dodano: 2009-04-16, 08:41 ]
przeczytal;am ze na pneumo 3 razy po 290 zl

a na meningo 160 zl

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość