fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

16 kwie 2009, 10:34

A to znaczy, że normalne, że mnie kuje i boli?To dobrze bo się bałam, że tylko ja się tak sypie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

16 kwie 2009, 10:35

a do bolu pachwin juz sie przyzwyczailam ech....starosc nei radosc
mnie też w pachwinach boli :ico_olaboga: najbartdziej jak wstaje w nocy lub gdy dłuzej posiedzę,poleżę :ico_olaboga:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

16 kwie 2009, 10:42

Ja to ma dzisiaj jakieś zakwasy w udach. Jakbym jeszcze dużo chodziła.No ale już niedługo.Coraz bliżej do narodzin maluszka więc dolegliwości wszystkie miną.

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

16 kwie 2009, 10:50

No ale już niedługo.Coraz bliżej do narodzin maluszka więc dolegliwości wszystkie miną.
tak to prawda :ico_sorki: :ico_sorki:
każda z nas juz nie moze sie doczekać tej chwili :-)

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

16 kwie 2009, 11:43

Ty już wiesz jaka to radość pierwszy raz zobaczyć swojego maluszka. Ja będę pierwszy raz mamą więc strasznie ciekawa jestem jak to jest jak się pierwszy raz widzi swoje maleństwo. Dlatego ja już jak na szpilkach siedzę i czekam kiedy coś zacznie sie dziać.Strasznie chce już swojego bobaska zobaczyć i wiedzieć czy mam córeczkę czy synka.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

16 kwie 2009, 12:01

jestem, przepraszam, że tak późno, ale całą noc nie mogłam z tego wszystkiego spać i teraz dopiero z łóżka sie zgramoliłam. No więc przemyślawszy sprawe i to co mi lekarz powiedział, że taki urok mojego dziecka, że jest małe a poza tym on wyliczył, że jest mały i ma 2700 g, a ten 2 wyliczył, ze ma 3300 czyli musiał też mu wynik pomiaru wyjść inne, że dziecko większe no bo skąd by te 6000 gram sie wzięlo. Dzieci rodza sie po 6 kg a jak mój waży nawet pośrodku te 3 kg to jest chyba dobrze, narządy wewnętrzne są rozwinięte ekstra, mały ma sie dobrze, przekręcił sie , więc znaczy, że już chce sie urodzić, wstawił głowe tam gdzie powinien, jest gruby i podobny do mamy, bo wczoraj widziąłm ( taka pyza, że hej - mówie Wam, a jakie ma paluszki grubiutkie ) nawet jęzor pokazał, znaczy sie, że wyśmiał lekarza no i tak sobie myśle, że niech jeden z 2 sie nawzajem za przeproszeniem pałuja i od mojego syna odpier****. Mój syn chce już sie urodzić więc czuje sie gotowy czyli wszystko jest dobrze. Bardzo mało czuje ruchy, ale tak prawdopodobnie jest przed porodem bo jak sie głowa wstawi to mały nie może tak swobodnie sie ruszać poza tym musi chyba ważyć te 3300 bo jakby był mniejszy to by sie więcej też ruszał. Brzuch to mam jeszcze niżej i jakiś taki dziwny , płaski no i pierwszy raz od długiego czasu moge delektować sie stópkami Wikunia. Nie iwem tylko co z głową , lekarz powiedział, żebym sie nie martwiła a mnie tak boli, szczególnie w nocy , że wytrzymać nie moge, męża wysłałąm po ten ciśniomierz - kolejny wydatek, bo mieliśmy zwykły i chyba sie popindolił bo mi ciśnienie 160 pokazał a przy 140 lekarz kazał jechać do szpitala, walnęłam go w kąt i wysłałam gada po elektron iczny.


avanti niechcący Cie ignorowałam i jak mam to teraz odkręcić bo nie umiem ?

A co do Twojej szyjki to ja i tak wiem swoje i ty urodzisz pierwsza, mówiłam to już kilka miesiecy temu i zdania nie zmienie więc sie lepiej szykuj

[ Dodano: 2009-04-16, 12:28 ]
dobra dziewczyny jade do szpitala, o cholera, ale sie boje, odezwe sie , dajcie znać na kwietniówkach, trzymajcie kciuki, o cholera ,

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

16 kwie 2009, 12:57

niechcący Cie ignorowałam i jak mam to teraz odkręcić bo nie umiem ?
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy nie mam zielonego pojecia :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
jade do szpitala, o cholera, ale sie boje, odezwe sie
tylko spokojnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dajcie znać na kwietniówkach
nie ma problemu :ico_sorki:
trzymajcie kciuki
trzymamy bardzo mocno
o cholera
bedzie dobrze :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-04-16, 13:06 ]
A co do Twojej szyjki to ja i tak wiem swoje i ty urodzisz pierwsza, mówiłam to już kilka miesiecy temu i zdania nie zmienie więc sie lepiej szykuj
to sie jeszcze okaze :-D

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

16 kwie 2009, 13:07

no jestem .... wszystko odczytałam :ico_sorki:
avanti ja tez mam przeczucie ze ty pierwsza zapoczatkujesz majowe dzieciaczki :-D dobrze ze wszystko ok teraz pozostało tylko czekac !!!
ejustysia, najwazniejsze ze sie uspokoiłas :ico_sorki: .........czekamy na wiesci :ico_sorki:
fortunata_fofa, ja mam wizyte na 16 .... mowilam ze bede ostatnia :-D 22540MONIKA, teraz twoja kolej uraczyc nas dobrymi wiesciami :ico_sorki:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

16 kwie 2009, 13:44

zoola ale ty pewnie zobaczysz swoje maleństwo na usg ja niestety nie ale zmuszę lekarza żeby mi dał skierowanie bo ostatnio robiłam prywatnie a mówił,że po 36 tyg da mi skierowanie na bezpłatne usg.ejustysia będzie dobrze. Pamiętaj ,ze wszystko co się dzieje zbliża cię do spotkania z synkiem.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

16 kwie 2009, 13:52

zoola ale ty pewnie zobaczysz swoje maleństwo na usg

fakt ......ja moją córcie ogladam co 3 tyg.

[ Dodano: 2009-04-16, 14:04 ]
jecie ale mnie nogi :ico_olaboga: bolą

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość