Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

19 kwie 2009, 19:05

ananke a z dnia na dzień, dajesz mu więcej łyżeczek? i czy prócz jabłka chcesz coś jeszcze wprowadzić?
wiesz co.. dziś dostał ze 3 łyżeczki tego tartego jabłka i 2 łyżeczki soku... ale to takie małe łyżeczki dziecięce
my taką mamy: http://www.allegro.pl/item614632544_can ... iekka.html bo ostatnio w prezencie dostaliśmy z Polski :-D

jutro chcę mu dać troszkę więcej, może 5 łyżeczek i ciut tego soczku... pojutrze też 5 i tak będę trzymała do końca tygodnia, potem więcej,
z marchewką i zupkami poczekam :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-04-19, 19:06 ]
oo, suprr, dziękuję :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: będę wiedziała, co tutaj kombinują :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

19 kwie 2009, 19:10

też mam takie małe łyżeczki, ale Nestle , a jakiego soczku dajesz?

[ Dodano: 2009-04-19, 19:10 ]
idę kąpać synka :)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

19 kwie 2009, 19:13

a jakiego soczku dajesz?
:-) jak ucierałam te jabłko na tarce to się soczek sam zrobił :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

19 kwie 2009, 19:44

ananke, walcze z nią chodzilo mi o to zeby cały czas na rączkach nie siedziala ale nie da rady... zęby jej idą ma gorące dziąsła i marudzi...wiec wybaczone...

co do jabuszka ja dalam jej sproboiwax i jej smakuje i twarde jabko sobie żabki sciera!

dobra ja juz lece narazie do jutra mam nadzieje ze bedzie spokoj bo chcialabym ogarnac ten caly syf

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

19 kwie 2009, 19:47

:-) jak ucierałam te jabłko na tarce to się soczek sam zrobił :-D
no tak :-)
my po kąpieli i jedzonku, zaraz idę ululać synka :)

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

19 kwie 2009, 20:12

hej
dziękujemy bardzo za życzenia :ico_sorki: ola jeszcze imprezuje u babci, ja przyszłam już z małym do domku, przyzwyczjony jest że ok 19 jest kąpany i robi sie marudny jak pora mija a kąpieli nie ma. ide Was poczytac :-)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

19 kwie 2009, 20:54

noo, ja się melduję :-D

mniejszy juz śpi i mam nadzieję, że się nie rozbudzi :ico_sorki:
starszak w łazience, juz po kolacji, także zejdzie na buziaka i witaminki :-)
a najstarszy zarabia na moje waciki :-D

co do jabuszka ja dalam jej sproboiwax i jej smakuje i twarde jabko sobie żabki sciera!
a jak Ty jej to jabłko dałaś?? w kawałku?? :ico_szoking:

[ Dodano: 2009-04-19, 21:19 ]
juz dorzuciłam fotki :ico_sorki: można lookać :-D są dorzucone w 2009_04 :-D


noo, miałyśmy dzis zrobić 300stronkę :-D :ico_noniewiem: ale sama ze sobą pisząc to chyba nie dam rady :-P

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

19 kwie 2009, 21:48

milutka204 napisał/a:
co do jabuszka ja dalam jej sproboiwax i jej smakuje i twarde jabko sobie żabki sciera!
a jak Ty jej to jabłko dałaś?? w kawałku?? :ico_szoking:
no własnie tez mnie to zastanowiło...
noo, miałyśmy dzis zrobić 300stronkę :-D :ico_noniewiem:
300 to juz dawno za nami :-D :-D :-D :-D

podziwiam Was dziewczynki za wprowadzanie juz nowych produktów..ja chyba poczekam na zgode lekarki..zwłaszcza z marchewką poczekam bo ona jeszcze bardziej zatwardza kupke :ico_olaboga: :ico_olaboga: no i jabłuszko z słoiczka tez :ico_olaboga:
poza tym mam sasiadke kt ma córeczke z zespołem Downa ma 7 miesiecy i jes pod scisłą kontrola lekarzy..i ona mi udziela rózne fajne rady..trzyma sie scisle tego schematu nowego zywienia czyli najpier gotowane poźniej surowe..

[ Dodano: 2009-04-19, 21:52 ]
ananke no jak zawsze Alenek jest boski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D :-D :-D [/b]

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

19 kwie 2009, 22:05

co do jabuszka ja dalam jej sproboiwax i jej smakuje i twarde jabko sobie żabki sciera!
milutka ona nie ma jeszcze ząbków!!! ja mam wrażenie że chcesz wszystko przyspieszyć - poród chciałaś przyspieszyć, teraz ciągle piszesz że już prawie ma zęby, że już praiw siada...ciesz sie tym obecnym czasem i tym co jest - zobaczysz jak szybko to minie i jak będziesz żałować że już minęło!
ananke napisał/a:
milutka204 napisał/a:
co do jabuszka ja dalam jej sproboiwax i jej smakuje i twarde jabko sobie żabki sciera!
a jak Ty jej to jabłko dałaś?? w kawałku??
no własnie tez mnie to zastanowiło...
nie no chyba to nie możliwe...co???

mi moja lekarka powiedziała że w obecnych czasach zdrowsze jest na początek jedzonko słoiczkowe, musi przejśc różne kontrole, zachować normy itd. a to co kupujemy w warzywniaku to nie wiadomo ile leży i co sie z tym robiło by wyglądało tak a nie inaczej...chyba że ktoś ma sprawdzone źródło mięsa i warzyw...ja chyba zaczne od słoiczków a później powoli będę nasze wprowadzała.

starszak pod wrażeniem urodzin i prezentów, jeszcze nie śpi.... ja jeszcze pobuszuję po forum i sie zaraz kłade. do jutra kobitki :ico_spanko:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

19 kwie 2009, 22:36

ananke no jak zawsze Alenek jest boski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D :-D
urosłam, jak zwykle :-D :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
300 to juz dawno za nami :-D :-D :-D :-D
no patrz :-D :ico_puknij: :-D a człowiek siedzi i patrzy i pisze :ico_puknij: :-D
na 400 czekamy :-D
trzyma sie scisle tego schematu nowego zywienia czyli najpier gotowane poźniej surowe..
heh.. no właśnie ogłupieć idzie od tych hałd zaleceń... trzeba chyba samemu obadać wszelkie opcje i wybrać z rozsądkiem swoją :-)
sie zaraz kłade. do jutra kobitki :ico_spanko:
papa :-) ja odpoczywam układając puzzle w necie :-D kurna, uwielbiam to i bardziej mnie wycisza niż wyszywanie, ale oczy bolą strasznie :ico_olaboga: :ico_szoking:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość