Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

20 kwie 2009, 08:53

jutro przeskoczy mi okienko
to bedziemy świetować :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

cieakwe jak tam avantii :ico_oczko:
noi ciekawe jak ejustysia :-)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

20 kwie 2009, 09:05

cieakwe jak tam avantii
mysle ze dzisaij to porobia jej badania ......a jutro podejmia decyzje kiedy ciac :-D
noi ciekawe jak ejustysia
niedługo sie odezwie ........
nie wiem dlaczego ale mam wrazenie ze w tym tygodniu to jeszcze nie urodzi !!!

własnie dostałam dyspozycje ze mam isc do hurtowni z artykułami meblarskimi........aaaaaaaaaa i kolezanka z pracy mojego slubnego wczoraj urodziła synka 5 dni przed terminem :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

20 kwie 2009, 09:08

niedługo sie odezwie ........
nie wiem dlaczego ale mama wrazenie ze w tym tygodniu to jeszcze nie urodzi !!!
tak wiem :ico_oczko:

ja tez mam wrazenie ze Justysia jeszcze troszke pochodzi z brzusiem :-)
własnie dostałam dyspozycje ze mam isc do hurtowni z artykułami meblarskimi
to fajnie juz masz zajecie :ico_haha_02:
aaaaaaaaaa i kolezanka z pracy mojego slubnego wczoraj urodziła synka 5 dni przed terminem
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla koleżanki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

20 kwie 2009, 09:51

no ja juz wróciłam z tej hurtowni !!!!
zrobie sobie dzisiaj poznokcie u rąk i stóp ( u stóp zycze sobie powodzenia :ico_puknij: !!!) takze czeka mnie gimnastyka !!

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

20 kwie 2009, 10:04

no ja juz wróciłam z tej hurtowni !!!!
i co ciekawego kupiłaś :ico_oczko:
zrobie sobie dzisiaj poznokcie u rąk i stóp ( u stóp zycze sobie powodzenia !!!) takze czeka mnie gimnastyka
ja też po kapaniu zrobie sobie paznokietki nie wiem jak u nóg czy mi sie uda :ico_noniewiem:
cieżko się juz schylic :ico_olaboga:


ja wstawiłam zupkę,pomyłam naczynia i zjadłam śniadanko zaraz zmykam sie kapać :-)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

20 kwie 2009, 10:13

ale sie wkurzyłam :ico_zly: dzwonie do szpitala który wybrałam na porod a tam tak franca odebrała ze jak bym koło niej stała to chyba bym ja ugryzła........ :ico_zly: pytam sie jej czy jak zaczna sie akcje porodowa to mam sie zgosic bezposrednio na oddział gin-poł czy na izbe ..........i w którym budynku sie znajduje a franca na to ze jak pracuje 20 lat to ja to nie interesuje czy to budynek a czy b !!!!!!! suka !!!!!!!pytam sie o poród rodzinny a ona ze jjej to tez nie obchodzi !!! :ico_zly: .........to jej powiedziałam ze pracuje tam o 20 lat za długo !!!!! :ico_zly:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

20 kwie 2009, 10:16

ja też mam takie wrażenie a nawet czuje , że przenosze :)

Dzien dobry laseczki, avanti to ma fajnie , ale jej zazdroszcze :)

zoola27, ja kupiłam wczoraj firanki do małego do pokoju i do sypialni :) Takie tańsze, ale powiem Wam, że różnica cen jest kolosalna :) między allegro a sklepami .

Wczoraj miałam niespodzianke , mój ukochany pies przyniósł mi zdechłą mysz do domu a ja byłam sama, 2 pies sie jej bał i uciekł za łózko a ja musiałam czekać do 23 , aż mąz ją zgarnie bo ja sie brzydziłam :)

lece na śniadanko

a paznokcie będe robić sobie dzisiaj :) z tymi u nóg to też nie wiem jak to będzie, a co to Twojego pytania zoolcia czy mąż sie ciągle pyta jak jekniesz co Ci jest, to o moim gadzie lepiej sie nie wypowiadam, bo ja zawsze jęcze jak w nocy wstaje do łazienki tak mi cięzko , a ten mówi, że mogłabym to ciszej robić bo on spać nie może, a jeszcze wczoraj sie z nim o kołdre pokłuciłam bo mi kutafon mówi, że sobie mogłam isc sama do sklepu , mam przecież nogi :ico_szoking: no i mam też 21 kg na plusie i duży brzuch fiu* jeden :-D

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

20 kwie 2009, 10:20

ale sie wkurzyłam dzwonie do szpitala który wybrałam na porod a tam tak franca odebrała ze jak bym koło niej stała to chyba bym ja ugryzła........ pytam sie jej czy jak zaczna sie akcje porodowa to mam sie zgosic bezposrednio na oddział gin-poł czy na izbe ..........i w którym budynku sie znajduje a franca na to ze jak pracuje 20 lat to ja to nie interesuje czy to budynek a czy b !!!!!!! suka !!!!!!!pytam sie o poród rodzinny a ona ze jjej to tez nie obchodzi !!! .........to jej powiedziałam ze pracuje tam o 20 lat za długo !!!!!
_________________
co za idiotka za przeproszeniem :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: jak mozna traktować tak kobiety w ciaży które chcą sie czegos dowiedzieć :ico_noniewiem: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

20 kwie 2009, 10:20

ten mówi, że mogłabym to ciszej robić bo on spać nie może, a jeszcze wczoraj sie z nim o kołdre pokłuciłam bo mi kutafon mówi, że sobie mogłam isc sama do sklepu , mam przecież nogi :ico_szoking: no i mam też 21 kg na plusie i duży brzuch fiu* jeden :-D
:ico_szoking: nie no to ja wole mojego mezulka !!!! :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-04-20, 10:23 ]
co za idiotka za przeproszeniem :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: jak mozna traktować tak kobiety w ciaży które chcą sie czegos dowiedzieć
normalnie mam ochote złozyc na nia skarge :ico_zly:

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

20 kwie 2009, 10:23

bo ja zawsze jęcze jak w nocy wstaje do łazienki tak mi cięzko , a ten mówi, że mogłabym to ciszej robić bo on spać nie może, a jeszcze wczoraj sie z nim o kołdre pokłuciłam bo mi kutafon mówi, że sobie mogłam isc sama do sklepu , mam przecież nogi no i mam też 21 kg na plusie i duży brzuch fiu* jeden
to Twój meżulek jakiś niewyczulony niewrazliwy jest :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_puknij: :ico_puknij:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość