Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 kwie 2008, 20:45

witam witam :ico_brawa_01: no powiem ci ze w ostatnich 2 tyg mi sie brzuszko pojawil :ico_brawa_01: a co do tycia to nic nie mow :ico_olaboga: boze znowu odchudzanie po porodzie bedzie mnie czekac :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

02 kwie 2008, 22:14

mmarta81 pisze:boze znowu odchudzanie po porodzie bedzie mnie czekac

Ja juz sie boje,bo bankowo przytyje ze 30 kg :ico_placzek:
Juz mam reke grubsza,niz noge jeszcze 4 miesiace temu :ico_szoking:
Tyje na potege ,bo palilam przed ciaza ,a odkad zrobilam test,nie mialam w ustach papierosa,wiec zastepuje go batonami :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-04-02, 22:17 ]
Wiesz co Marta,im czesciej patrze na Twoje zdjecie,tym bardziej mi sie wydaje,ze Cie znam-Napisz mi gdzie mieszkalas w Polsce?

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 kwie 2008, 09:34

miszka pisze:Tyje na potege ,bo palilam przed ciaza ,a odkad zrobilam test,nie mialam w ustach papierosa,wiec zastepuje go batonami
no kurde ja ci powiem ze czasem popalam :ico_wstydzioch: bo jak mam stresa to wole zapalic to mi pomaga niz caly czas chodzic wkurzona :ico_wstydzioch: nie za ladnie no ale co zrobic :ico_placzek:
miszka pisze:Wiesz co Marta,im czesciej patrze na Twoje zdjecie,tym bardziej mi sie wydaje,ze Cie znam-Napisz mi gdzie mieszkalas w Polsce?
w polsce mieszkam w Poznaniu a Ty? a moze gdzies tutaj sie spotkalysmy albo mam pospolita twarz :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

03 kwie 2008, 10:39

Witajcie

a ja dzis bylam po zakupki i zaszlam do sklepu, zeby cos maluchowi kupic :-)

Obrazek[img]http://[/img]


Obrazek

[img]http://[/img]

A co do palenia w ciazy to ja oczywscie jestem osoba nie palaca, ale powiem Wam, ze moja kolezanka to nalogowy palacz i jak zaszla w ciaze to tez palila, potem popalala sobie od czasu do czasu, lekarz jej pwoiedzial, ze raptowne odstawienie palenia zle by wplynelo na dziecko, ale nie wiem czymu u mowila, ze mogla sobie popalac i urodzila dziecko zdrowe

[ Dodano: 2008-04-03, 10:46 ]
dziewczyny a mozna farbowac wlosy w ciazy bo musze pofarbowac teraz jak bede w Pl mam blond pasemka a chce teraz cale na braz zrobic, :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

03 kwie 2008, 10:53

Pati85 pisze:dziewczyny a mozna farbowac wlosy w ciazy bo musze pofarbowac teraz jak bede w Pl mam blond pasemka a chce teraz cale na braz zrobic, :ico_noniewiem:

Pewnie, że można :ico_oczko:
dzisiejsze farby są zdecydowanie mniej szkodliwe niż kiedyś i na pewno nie zaszkodzisz maluszkowi
a jak się czujesz? słyszałam że zmieniacie mieszkanko??

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

03 kwie 2008, 10:58

Myszka_ pisze:Pewnie, że można :ico_oczko:
dzisiejsze farby są zdecydowanie mniej szkodliwe niż kiedyś i na pewno nie zaszkodzisz maluszkowi
a jak się czujesz? słyszałam że zmieniacie mieszkanko??


no to fajnie, dzieki za odpowiedz kochana, bo moja mama juz tam nie denerwuje, ze :ico_szoking: pojechala na swieta na wies do swoich rodzicow i jak przyjechala to zaczela mi truc czego nie moge robic i bron boshe farbowac wlosow.

A ja czuje sie oogolnie znacznie lepiej, mdlosci pszeszly choc czasem zdarza mi sie wymiotowac ale nie codziennie raz na jakis czas.
Tak zmieniamy mieszkanko, w ta sobote przewozimy czes rzeczy i juz nie moge sie doczekac :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-04-03, 10:59 ]
A jak Ty sie czujesz, patrze, ze juz niewiele zostalo, zanosi sie cos?

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

03 kwie 2008, 11:02

Pati85 pisze:no to fajnie, dzieki za odpowiedz kochana, bo moja mama juz tam nie denerwuje, ze :ico_szoking: pojechala na swieta na wies do swoich rodzicow i jak przyjechala to zaczela mi truc czego nie moge robic i bron boshe farbowac wlosow.

hehehe wiesz jak to ludowe przesądy :ico_noniewiem:
nie ma co się nimi przejmowac - ktoś kiedyś wymyślił i straza ludzi :ico_puknij: , bo mam nadzieję że nie bierzesz ich na poważnie :ico_oczko: :ico_nienie:
to super, że czujesz sie dobrze, oby tak dalej :ico_brawa_01:
no mi już niedużo zostało i czekam aż się mały zdecyduje wyskoczyc - już bym chciała, ale cierpliwa jestem i nie mam zamiaru go poganiac, co ma byc to będzie :-D

[ Dodano: 2008-04-03, 11:05 ]
to gdzie to teraz będziecie mieszkac - większe mieszkano macie?

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

03 kwie 2008, 12:07

Myszka_ pisze:hehehe wiesz jak to ludowe przesądy :ico_noniewiem:
nie ma co się nimi przejmowac - ktoś kiedyś wymyślił i straza ludzi :ico_puknij: , bo mam nadzieję że nie bierzesz ich na poważnie :ico_oczko: :ico_nienie:
to super, że czujesz sie dobrze, oby tak dalej :ico_brawa_01:
no mi już niedużo zostało i czekam aż się mały zdecyduje wyskoczyc - już bym chciała, ale cierpliwa jestem i nie mam zamiaru go poganiac, co ma byc to będzie :-D

[ Dodano: 2008-04-03, 11:05 ]
to gdzie to teraz będziecie mieszkac - większe mieszkano macie?


nie no jasne, ze w zabobony nie wierze, ale wkurza mnie takie gadanie :ico_zly:

No to kochana zycze Ci szybkiego i bezbolesnego porodu :-)

teraz bedziemy mieszkac w miescie a nie jak do tej pory na wsi, ze nawet sklepu nie ma, a teraz bedziemy mieszkac wsrod sklepow i nie bede musiala chodzic daleko po zakupy bo mam pod nosem sklepow mase, a teraz bedzie mi wygodniej, mieszkanko 3 pokojowe ponad 70 m

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

03 kwie 2008, 13:39

teraz bedziemy mieszkac w miescie a nie jak do tej pory na wsi, ze nawet sklepu nie ma, a teraz bedziemy mieszkac wsrod sklepow i nie bede musiala chodzic daleko po zakupy bo mam pod nosem sklepow mase, a teraz bedzie mi wygodniej, mieszkanko 3 pokojowe ponad 70

no to super, gratuluję udanej zamiany i lokalizacji :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

03 kwie 2008, 13:40

Myszka_ pisze:no to super, gratuluję udanej zamiany i lokalizacji :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


dziekuje :588:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość