Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

21 kwie 2009, 08:11

hej dziewczyny
u mnie remont na całego a ja leżęc muszę więc jednym słowem cyrk..no ale cóż ,jakos przetrwamy
Beata super pomalowaliście,śliczne kolorki
Zuza leż i nic nie rób,z tym nie ma żartów,a u nas jeszzce zdecydowanie za wsześnie na poród :ico_olaboga:
z Katką mam kontakt,więc jestem spokojniejsza że u niej w miarę ok
ja już bym chciała lipiec,potem będzie mi brzuszka brakować ,ale jak ma się już jedno dzidzi to ciężej się przechodzi ciążę tym bardziej jak się jest samemu de facto cały czas bez żadnej pomocy,ale potem będzie jeszcze bardzij wesoło
Ula gratuluję córeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

21 kwie 2009, 08:31

wstajemy :) zapraszam na kawe :ico_kawa:

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

21 kwie 2009, 10:11

Witam.Wczoraj byłam na pogotowiu ,bo znowu mi brzuchol stwardniał ze chodzic nie umiałam,buuuuuuu,ale z szyjka wszystko oki musze brac nospe i magnez 3 razy dziennie i lezec,odpoczywac bo lekarka powiedziała zeby nie bagatelizowac bo to nie sa zarty a na porod zdecydowanie za wczesnie,wiec leze a dzis tez ide na wizyte do mojego gina bo dzowniłam i kazał przyjsc i pokazac sie..Ciesze sie ze u Katki wszystko oki.Trzymajcie sie dziewczyny.Bede zagladac co jakis czas. :-)

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

21 kwie 2009, 11:04

hello
a ja wróciłamz tej okropnej glukozy 50g przy tym co było dziś to był pikus heh jak piłam to myslalam ze wszystko mi wroci bleee na słodycze to chyba przez najbliższy tydzien nie spojrze
Lalka, Zuza_00, leżcie leżcie i ja razem z wami bede lezec bynajmniej do jutra :ico_sorki: bo jutro usg u tej nowej ginki i wtedy bede wiedziala co ia jak z moja szyjka i wogole

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 kwie 2009, 12:15

U KATKI i znowu zle :ico_placzek: :ico_placzek: znowu kroplowka bo brzuch sie stawial w nocy ,i antybiotyk :ico_placzek: :ico_placzek: echh biedna KASIA!!

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

21 kwie 2009, 12:18

trzymamy kciuki zeby wszystko u katki sie polepszyło :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

21 kwie 2009, 12:56

hello, widze ze tu same niedobre wiesci :ico_noniewiem: biedactwa, cos wasze maluszki strasznie niecierpliwe :-) pewnie tak jak i my nie moga sie juz doczkeac zeby wyjsc, ale trzymajcie sie dziewczyny jeszcze tylko 2 miesiace i ciut i maluszki beda z nami a narazie wypoczywajcie duzo z nózkami do góry :-)

Beatko super ściana :ico_brawa_01: dla meza, ja zaplanowałam w weekend majowy remoncik ale jakos mi pomysłu brak co na scianie zrobic, niby wiem ze chce tor wyscigowy ale jakos koncepcji brak :ico_noniewiem: mam nadzije ze niedługo mnie oswieci :-D

A ja wpadłam bo pomału wsystawaim na allegro ciuszki po Pawle, moze któej sie cos spodoba :-D
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=616875251

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

21 kwie 2009, 13:43

Zuza_00, daj znać po wizycie i uważaj na siebie, mi też brzuszek twardnieje, wczoraj wieczorem myślałam że padnę tak często się stawiał..

malutkaniunia88, ja teraz wogóle mam odrazę do słodyczy :ico_oczko:
Daj jutro znać po wizycie :ico_haha_02:

aga216, daj znać jak u Ciebie?

ULA_TOMEK, bardzo ładne ciuszki i ładne aukcje :ico_brawa_01:
Ja też chyba muszę za swoje się zabrać, ahh..

apetyt, jak tam u was dziewczynki? Bo u mnie jakby zmalał :ico_noniewiem:
Czekam na przesyłkę z pieluszkami tetrowymi i ręczniczkiem kąpielowym :ico_oczko:
A dzisiaj dostałam wygraną z konkursu tik-taka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

21 kwie 2009, 13:57

Trzymamy kciuki by u Katki było dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

21 kwie 2009, 14:29

Dziewczyny jestem po wizycie z szyjka narazie jest oki ale musze lezec bo brzuszek mi twardnieje jak tylko troszke pochodze a lekarza to niepoki a szyjka moze sie zaczac otwierac w kazdej chwili,z mała wszystko oki,kopie jak szalona, :-) mam brac 3 razy dziennie tabletki-magnez,nospe i fenoterol .Powiem Wam sie ze sie troszke podłamam bo jeszcze chciałam cos porobic w domku,tapetowanie nas czeka itp.ale jak mus to mus i dobrze ze w szpitalu nie wyladowałam.Moj maz teraz wiecej pracy bedzie miał w domku ,mam nadzieje ze jakos sobie da rade bo powiem Wam ze mowił ze przesadzam ale jak gin mu powiedział ze to nie sa sprawy błahe to dotarło do niego.Kajunia25, no leze,laptop ma w łozeczku i leze a tak bym pochodziła ,dobra nie narzekam.KATKA TRZYYMAM MOCNO KCIUKI ZA CIEBIE I AURELCIE,zeby wszystko sie uspokoiło i wiem co czujesz bo ja to az sie popłakalam ze starchu o mała nawet nie o siebe.Wiecie jak dobrze ze pokupiłam wszystko wczesniej bo teraz to bym sie załamała jakbym miała na meza ze wszystkim polegac,wczoraj na allegro wozeczek kupilismy i czekam na przesyłka ,zostały mi takie drobiazgi dla mnie do szpitala ,pampersy i kosmetyki wiec damy jakos rade.Wizyte mam za dwa tygodnie bo musze miec sprawdzana szyjke na biezaco.Dobra tyle o Nas.malutkaniunia88,odpoczywaj bo naprawde to nie sa jakies błahe sprawy ,i daj znac co po wizycie czy wiesz czy chłopczyk bedzie czy dziewczynka i czy z szyjka wszystko jest oki.Miłego popołudnia i trzymjacie sie ,i dbajcie o siebie i babelki dziewczyny. :-)

[ Dodano: 2009-04-21, 14:31 ]
Kajunia jezeli chodzi o apetyt to nie za bardzo ,nawet bym powiedziała ze wcale jem bo wiem ze musze.Dobra odezwe sie wieczorkiem.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość