Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

23 kwie 2009, 17:05

avanti83, witaj znowu z nami :ico_sorki: :ico_sorki: szkoda tylko że bez synka ale oby do środy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


ejustysia, zapomniałam napisać firaneczka dla Wiktorka sliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

my z Magdą byłyśmy na spacerku na placu zabaw
mój T teraz w garażu cos robi a ja w domku z Magdą ,Magda sie bawi garnuszkami w kucharza :ico_haha_02: ja pije kawkę zbozową z mlekiem :ico_kawa:

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

23 kwie 2009, 18:32

jesli chodzi o czop to u mnie byla to doslownie przezroczysta galareta taki glut dosc spory ten czop moze schodzic kilka dni u mnie jak na chwile obecna sucho... krwi nie bylo ale wiem ze czop moze miec kolor rozowy i krwisty ale to i tak bedzie galareta :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

23 kwie 2009, 18:49

Dzięki avanti bo u mnie to coś takie żółtawe i bardziej ciągliwe niż galaretowate było.Ale nieduzo więc jak to czop to jeszcze pewnie będzie a jak nie był to na pewno za jakiś czas będzie.

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

23 kwie 2009, 19:18

fortunata_fofa, czopu na pewno nie przegapisz bo tego przegapic sie po prostu nie da :ico_sorki: :ico_sorki: (teraz jestem taka madra a jeszcze chwile temu sama sie stresowalam czy to zauwaze :-D )

ejustysia cesarke moge miec w srode o ile zdarza mnie przygotowac i nie bedzie zadnych nieplanowanych ciec :ico_szoking:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

23 kwie 2009, 19:38

No tak sie domyślam,że jakby to był czop to bym poznała bo to coś nowego i jeszcze u mnie niespotykanego. Czyli poznam na pewno ,to dobrze.A ja właśnie złapałam doła.Zaczne chyba unikać luster bo mnie w depresje wpędzą. Ja już nie chcę być gruuuuuubaaaaaaaaa :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: .Mam dosc wagi cieżkiej.Niech już dzidzius się urodzi bo ja psychicznie nie dam rady z takim wielorybim cielskiem.

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

23 kwie 2009, 19:55

fortunata_fofa z tego co opisujesz to był czop, u mnie też taki schodził przez kilka dni, potem było sucho i w końcu zaczął schodzić z krwią

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

23 kwie 2009, 19:55

fortunata_fofa pisze:Niech już dzidzius się urodzi bo ja psychicznie nie dam rady z takim wielorybim cielskiem.


ja nie patrze w lustra prawie wcale .....a jak ide miastem to na witryny tez nie patrze bo sie w nich widze bokiem :ico_olaboga: .........fortunata jeszcze tylko troszke i bedziemy juz tylko chudły!!!!!

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

23 kwie 2009, 20:03

Misiunia dzięki. Obserwuje bacznie cały czas czy coś dalej nie leci.Na razie sucho .Czekam na kolejne objawy bo skoro mam rozwarcie, skurcze i lekarz po oglądaniu mojego wnetrza twierdzi,że w każdej chwili coś się ruszy to czekam na czop.No takie dziwne to było a wiem,że może schodzić po trochu przez jakiś czas.Zoola też się pocieszam,że to ostatnie dni w tym wielkim wydaniu. Że dalej to już tylko sexi mamuśka będę. Gdyby nie mąż to bym gorzej ta wagę znosiła.Czasem faceci potrafią podnieść na duchu.Misiunia a tak wogóle to szybciutko cie wypuścili po porodzie.Moją siotre miesiac temu po cesarce wypuścili po niecałych 48 h.W czwartek w nocy urodziła a w piatek była w domu.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

23 kwie 2009, 20:03

22540MONIKA pisze:ejustysia, zapomniałam napisać firaneczka dla Wiktorka sliczna


z tego co pamiętam to przeciez mowiś, że ladne już wcześniej :-D

avanti83 pisze:ejustysia cesarke moge miec w srode o ile zdarza mnie przygotowac i nie bedzie zadnych nieplanowanych ciec


mi kazali przyjechać we wtorek o 8 rano już żeby mnie przygotować a cc mam mieć o 8 rano w środe :)
fajnie jak nas jednego dnia rozkroją :) Ale dziewczyny będa miay wrażenia - 2 dzidzie 1 dnia :)
zoola27 pisze:ja nie patrze w lustra prawie wcale .....a jak ide miastem to na witryny tez nie patrze bo sie w nich widze bokiem


a ja tam już nie zwracam na to uwagi nawet rozstepy mi nie przeszkadzaja, tylko ta pękającaskóra strasznie piecze i krew leci :ico_brawa_01:

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

23 kwie 2009, 22:36

Wypuścili nas szybciej bo ja i mały leżeliśmy na innych oddziałach w izolatkach.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość