Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

24 kwie 2009, 20:59

dziwne ze ci zabronil mi nie zabronil wrecz przeciwnie tylko taka pozycja jest najlepsza
no widzisz co lekarz to inna opinia..i badz tu człowieku mądry

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

24 kwie 2009, 21:01

no widzisz co lekarz to inna opinia..i badz tu człowieku mądry
no nie... i zaufaj lekarzowi.... mi powiedziala zeby na brzuszek mała czesto klasc... no i to samo sie unormuje jeszczze....

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

24 kwie 2009, 21:06

chciałam Wam wstawić fotkę, ale nie wiem jak :ico_olaboga: , ta strona z której robiłam coś nie działa już, podajcie jakąś stronkę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

24 kwie 2009, 21:26

donatka26, ja polecam tę: http://imageshack.us/
klikasz "browse" ładujesz zdjęcia z kompa, potem "start upload" i po chwili masz gotowe linki pod zdjęciem, ja najczęściej kopiuję ten pierwszy z góry i wklejam normalnie w pole odpowiedzi na forum :-)

[ Dodano: 2009-04-24, 21:31 ]
noo, to ja jestem :-)

po zakupach - dwie pary jeansów kupiłam :ico_wstydzioch: nie jest to rozmiar moich marzeń, ale lepiej się czuję niz w dresach :ico_sorki:

jutro mieliśmy spędzić wspólnie sobotę, to mechanik zadzwonił, że ma na jutro wolne 3 godz... no i Krzychu jedzie, bo czekaliśmy ponad 3 tyg na miejsca - a to dobry, polski i niedrogi mechanik, także musi wykorzystać termin... ale w tym czasie bryknę z chłopakami na dłuższy spacer, więc nie odczuję tego ząbkowania za bardzo :-)

Marcia, ja używam wody z kranu do mleka Alka, oczywiście przegotowaną :-D :ico_sorki:
tutaj mineralnej nie polecają do gotowania, bo traci wszelkie wartości mineralne i przez to staje staje się gorsza niz kranówa... a nie wiem, jakie są zalecenia w Polsce..musiałabyś położnej zapytać co z gotowaniem mineralnej...

chłopcy usypiają, więc ja skorzystam z tej okazji i naszykuję jakąś kolacyjkę dla dwojga :ico_sorki: :-D potem filmik oglądamy, bo mamy zaległości :-)
wdepnę potem :-D

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

24 kwie 2009, 21:33

a strona z której robiłam coś nie działa już, podajcie jakąś stronkę
wrzuc przez fotosika

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

25 kwie 2009, 07:39

czesc nocka dzis do banio 24 3 4, 6 mała przeziebiona caly czas kaszlala i kaytar zarazila sie najwidoczniej ode mnie chociaz maske na buzi caly czas mialam ehhh jedziemy do lekartza sprawdzic jak sie chorobsko rozpowszechnilo i licze ze dostaniemy cos na gardelko i katarek... narazie dalam vibrucol i nurofen
a używam wody z kranu do mleka Alka, oczywiście przegotowaną :-D :ico_sorki:
tutaj mineralnej nie polecają do gotowania, bo traci wszelkie wartości mineralne i przez to staje staje się gorsza niz kranówa... a nie wiem, jakie są zalecenia w Polsce..musiałabyś położnej zapytać co z gotowaniem mineralnej...
ja niestety nie moge dawac wody z kranu!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: bo jak spuszczam za kazdym razem wode to reka kamienia i piasku leci na dodatek zolta jest ...takie zrodlo ma nasze osiedle :ico_olaboga: :ico_olaboga: sama nawet nie pije wody z kranu

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

25 kwie 2009, 08:25

hej
ja wstawilam rosół i czekam az ola i m wstana, zjemy sniadanie i jedziemy babcie pozegnac bo jutro odlatuje. zajrze pewno popołudniu, miłego dnia dziewczynki

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

25 kwie 2009, 08:27

Witam, ja wczoraj znowu nie miałam czasu żeby do Was zajrzeć :ico_olaboga: wieczorem przeczytałam tylko. I nie pamiętam już co miałam napisać :ico_wstydzioch:

U nas noc super, mały zjadł o 20, około 21 zasnął i spał do 4 rano, najadł się i spał do 7. Teraz gada z tatą :-D ale zaraz znowu zaśnie, bo już marudzi.

U nas pogoda super, więc na pewno będziemy spacerować

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

25 kwie 2009, 08:32

plum Kobietki i Maluszki :-)

mam pytanie od razu do tych, które korzystają z gg... dostajecie może wiadomości od nieznanych ludzi, którzy mają wysokiew numery i niewypełniony profil?? czyli tzw. gg spam??
bo ja codziennie kilka i zaczyna mnie to konkretnie wkurwiać :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

noo, to tak z rana :-D u nas noc oki :-) Mały wstał godzinkę temu dopiero, zjadł i jeszcze drzemie z tatusiem, ja zamiast drzemki wybrałam ciepłą, spokojną kawę :-D

milutka204, noo, choroba u Ciebie rozwijała się pewnie szybciej niż zaczęłaś nosić maseczkę, więc u Klaudii też się rozwinęła... chociaż to różnie bywa, ale niestety zakładanie maseczki całkowicie nie chroni przed zarazkami...
ja niestety nie moge dawac wody z kranu!!!
to co dajesz??

Beatris60, a gdzie babcia się wybiera??

jakie macie plany na dziś??
ja w domku z chłopcami, Krzyś jedzie do mechanika, umówiliśmy się, że jakby szybciej wrócił to pojedziemy gdzieś na wycieczkę :-D

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

25 kwie 2009, 09:12

witam z ranka z poranna :ico_kawa: moze komuś??? :-D
am pytanie od razu do tych, które korzystają z gg... dostajecie może wiadomości od nieznanych ludzi, którzy mają wysokiew numery i niewypełniony profil?? czyli tzw. gg spam??
no niesety i do mnie to dociera
jakie macie plany na dziś??
nic szczegolnego..sprztanko, objadek, soacerek..

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości