Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

25 kwie 2009, 14:17

ja jak chce myc podłogi to maz na mnie wyzywa !!!! ......sam to robi ........zeby ogólenie był to tego taki chetny!!! :ico_sorki:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

25 kwie 2009, 16:07

Mnie cały czas we weszystkim mąż wyręczał ale jak sie dowiedział, że lekarz zaleca przyśpieszenie porodu to mnie gna do roboty.Ale niestety nic nie pomaga.Już nie mam pomysłów co robić żeby urodzić.Idę zaraz z mężem na spacerek bo mam ochotę na lody.Ciągle bym mogła je jeść.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

25 kwie 2009, 16:20

:ico_olaboga: ale mnie krzyz boli, ledwo chodze i promieniuje na całe nogi, pośladki i kręgosłup, a ja jade zaraz na zakupy - mama mi wróży, że jak pojade to urodze, ale mi to chyba nie grozi, co do czopu to mi też już nic nie leci , ale na 100% to było to - taki przezroczysto-szary glut fuj - jak rozrobiony klej do tapet i bardzo dużo tego było

[ Dodano: 2009-04-25, 16:23 ]
fortunata_fofa, chrzanić teściową, ja akurat mam dużo energii i mimo rozwarcia itp to moge latać :-D , ale są takie chwile, że ciężko mi z łóżka wyjść więc świetnie Cie rozumiem a tu przyjdzie taka baba wstrętna i swoje mądrości pokazuje. Moja niestety we wtorek specjalnie przyjeżdza żeby wnuka zobaczyć, ale mnie to akurat nie cieszy - ja wolałabym zaczekać do tych słoiczków :-D

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

25 kwie 2009, 17:57

Jak opisałaś swojego gluta to tak mój też wygladał ale dzisiaj nic nie ma a az tak duzo tego nie było ale jeśli to był czop to pewnie jeszcze sie pojawi.Ja też latam mimo rozwarcia ale nie zaryzykuje wesela całonocnego tak daleko od domu.Bo w szpitalu w miejscowości gdzie jest wesele nie zaryzykuje porodu.Nie ufam tamtym lekarzom.A teściowa niech robi co chce.Ja sie do niej dostosowywac nie będę, wystarczy,że nam wesele zepsuła.

[ Dodano: 2009-04-25, 21:35 ]
Pusto tutaj strasznie :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: niedobre majóweczki.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

26 kwie 2009, 07:36

hej dziewcznyki :-D
ale sie usmiałam .......moja mała ma juz dzisiaj 2 raz czkawke , moj mezulek stwierdził ze to dobrze bo bedzie miec dobre płuca i bedzie mogła grac na trąbce!!! :-D wczoraj bylismy u znajomych ale sie mezulek doprawił :ico_olaboga: stwierdził ze to ostatni raz przed narodzinami a teraz pełna abstynencja bo kto mnie do szpitala zawiezie :-D
dzisiaj zapowiada sie bardzo ładny dzien -ciekawe gdzie pójdziemy????

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

26 kwie 2009, 08:44

dzien dobry :-D

melduje sie po spokojnej nocy 2w1 :-D

maz wlasnie robi mi na sniadanko szejka z truskaweczek...mniam szkoda ze zaraz takie przyjemnosci beda mnie omijac :ico_noniewiem:

milej niedzieli majoweczki

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

26 kwie 2009, 08:55

milej niedzieli majoweczki
dziekujemy :ico_sorki: :-D

[ Dodano: 2009-04-26, 08:57 ]
ja własnie na sniadanko wcinam lody :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

26 kwie 2009, 09:07

witajcie :ico_haha_01:
, co do czopu to mi też już nic nie leci , ale na 100% to było to - taki przezroczysto-szary glut fuj - jak rozrobiony klej do tapet i bardzo dużo tego było
widocznie wylecialo Ci raz a dobrze :-D mi sie chyba ze 3 dni "lalo" a w pierwszej ciazy wcale nie zauwazylam ale byc moze dlatego ze 3 tygodnie wczesniej urodzilam :ico_oczko:
ejustysia dobrze ze tesciowa bedzie pod reka to jak wrocisz do domu po cesarce to Ci troche pomoze przy Wiktorku a moze narodziny wnuka ja odmienia i bedzie bardziej do zycia :ico_oczko:
ostatni raz przed narodzinami a teraz pełna abstynencja bo kto mnie do szpitala zawiezie :-D
dzisiaj zapowiada sie bardzo ładny dzien -ciekawe gdzie pójdziemy????
he he, moj A byl "na bance" gdy zaczelam rodzic Wiktorka (pewnie z nerwow zaczelam rodzic :ico_noniewiem: ) ale jak wody mi na lozku odeszly gdy poszlismy spac to w momencie otrzezwial :-D

a jak majoweczki? ktoras z Was juz rozdwojona?

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

26 kwie 2009, 09:09

a jak majoweczki? ktoras z Was juz rozdwojona?
nic mi na ten temat nie wiadomo :-D

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

26 kwie 2009, 10:28

Niestety nie rozdwojone :ico_placzek: .Witam w niedzielę strasznie wściekła.Idziemy zaraz na chrzciny, tylko do kościoła ale ja nie mam w co sie ubrać, bo w nic nie wchodzę :ico_placzek: :ico_zly: .wszystko za ciasne.Mam dość bycia słoniem :ico_placzek: .

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość