Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

26 kwie 2009, 18:40

własnie wrócilismy z lasu !! maz sie smieje ze chce go wykonczyc !! nogi zaczeły mi puchnac !!! zaraz przyjedzie meza kuzynka ......jestem zmeczona jak nie wiem no ale gosc czas przyjasc :-D
fortunata_fofa, mam nadzieje ze z twoim maluszkiem wszystko ok :ico_sorki:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

26 kwie 2009, 18:57

Już po szpitalu.wypisałam sie na własne żądanie.Nigdy więcej na porodówkę w niedzielę :ico_zly: .Na izbie przyjec wypisali kupe papierów, sprawdzili tętno malucha, było ok.Obejrzałą wkłądkę stwierdziła, że rodzę i muszę zostać.Przebrałam się w piżamkę i poszłam do lekarza.Stwierdził, że nie odhcodzą mi wody ale jest nieznaczne przygotrowanie do porodu.Tyle to i ja wiem bez badania. Wypisali mi papiery na patologię i tam położna do pielęgniarki,że pani twierdzi,że odchodzą jej wody ale lekarz nic nie stwierdził ale jak już jest to musimy ją przyjąć :ico_zly: .To się pytam po co a lekarz, ze jutro zrobią dalsze badania.Co oni mi zrobią badanie krwi i moczu?Już zrobiłąm.We wtorek mam swojego lekarza to sie konkretów dowiem tzn.jakie rozwarcie i reszta.To sie zapytałam czy coś mi grozi albo dziecku a one, ze nie ale nie mogą mnie ot tak wypuścić ale na własne życzenie moge sie wypisać.To sie wypisałam.Po co miałam tam leżeć?Żeby za 3 dni mnie puścili? :ico_nienie: .Szkoda,że u nas nie ma innego szpitala.Jak znowu trafię na tą francę jak będę rodziła to szybko urodzę żeby jej dłużej nie oglądać.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

26 kwie 2009, 19:11

fortunata_fofa, och ta nasza służba zdrowia :ico_olaboga:
nie wiem na co idzie kasa z ubezpieczenia .........gdyby nie było obowiazkowe napewno bym go nie płaciła :ico_haha_01:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

26 kwie 2009, 19:34

Zoola dokłądnie też nie wiem za co płacimy.Bo to co sie dzieje na porodókach to jakiś koszmar. Dużo dziewczyn pisało,że je niefajnie potraktowano w szpitalu.I to ma być piekny moment narodzin dziecka?Wstrętne, nadęte baby, któe nie potrafią godnie i po ludzku traktowac pacjentek :ico_zly: :ico_zly: .Następnym razem pojadę jak będę na 100%pewna, że rodzę. W tygodniu mam swojego lekarza pod ręką a dzisiaj niestety musiałam konsultować sie w szpitalu.Ale nie rozumiem po co od razu kłaść na patologie?Mam 18 dni do terminu.Zdecydowanie bardziej wolę ten czas spędzić spokojnie w domku przy mężu niż w tym strasznym szpitalu.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

26 kwie 2009, 22:08

Jak znowu trafię na tą francę jak będę rodziła to szybko urodzę żeby jej dłużej nie oglądać.
jakaś pozytywna strona :-D Swoją drogą ja na temat slużby zdrowia nie wypowiadam sie - coś o tym wiem :)

a tak wogóle to jutro ostatni dzień w domku sama bede, znaczy sie z pustym lóżeczkiem :)

strasznie kłuje mnie w podbrzuszu :ico_placzek: boli jakby mi tępy kołek wbijali :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

27 kwie 2009, 08:27

witam poniedziałkowo !!! :-D
ejustysia ,avanti ostatni dzionek w domku bez synków :ico_brawa_01: az sie płakac chce ze szczescia !!!
musze sie wziasc za wymycie podłog bo mezus w sobote nie wymył :ico_zly: ..

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

27 kwie 2009, 08:52

witam po wekeendzie :ico_haha_02:
melduje sie 2 w 1 :ico_oczko:
ostatni dzionek w domku bez synków az sie płakac chce ze szczescia
tak to prawda :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ze szcześcia :ico_placzek: :ico_placzek:

ja pozaścielałam łóżka pomyłam naczynia
zaraz zrobie sobie herbatke z cytrynka i śniadanko :ico_oczko:
obiadek mam dzis z zgłowy bo zostało z wczoraj kotlecików tylko mizerie zrobie :-)

mam też prasowanko małych ciuszków z soboty wiec dzis trzeba poprasować :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

27 kwie 2009, 09:00

a mi jak zwykle z rana nie chce sie nic !!!

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

27 kwie 2009, 09:12

mi jak zwykle z rana nie chce sie nic !!!
mi też jakoś :ico_noniewiem:

ale trzeba sie wziaść :-)
idę na śniadanko :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

27 kwie 2009, 09:14

hello :-D

jeszcze jeden dzien w domku...i juz raczej mnie nie wypuszcza bez maluszka :-D ciekawi mnie tylko termin...mam nadzieje w szpitalu sie juz rozluznilo i sa wykonywane normalnie cc ale nawet jak bede miala poczekac o dzien dluzej to juz nie jest wielki problem

a teraz sie szykuje... zaczyna sie aktywny poniedzialek z mnostwem spraw do zalatwienia :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość