Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

26 kwie 2009, 12:36

Witam was kochane dziewczyny.

Jakos przez dwa dni nie miałam czasu odpisywac, oczywiscie poczytałam was, ale moja wena nie miala co pisac, jakos mi sie nie chciało :ico_oczko:

O widze ze zmiany, zirca leci do pl, adia własnie wrocilas, a malutki jest taki kochany i juz mu włoski urosły :-)
Moj Filip to ma kilka takich jasnych, chociaz wydaje mi sie ze mu troszke ciemnieja :-D fajnie by było :-D

Miszka zapracowana i zaczeła palic :ico_olaboga: kurka ja tez sie trzymam i nie wracam do tego, oby juz na zawsze, ale musze przyznac ze jak wypije jakies winko czy piwko to mnie ciagnie zeby zapalic, ale nie chce do tego wracac, tym bardziej ze teraz takie ceny ze szook, a moj M pali paczke dziennie, wiec sama rozumiecie.

A Pati cos pisała ze jej nie bedzie, ale nie pamietam czemu, a nie chce mi sie wracac i do poprzednich stron :ico_wstydzioch:

Marta ty tez chyba niedługo do pl lecisz??

Yoanna tak ja juz mam te fotoksiazke zrobiona, jest super bardzo sobie chwale :-D jest zrobiona z 50 stron i w twardej okladce.
Takie nasze wspomonienia od czasu jak sie poznalismy, do wesela i do narodzin Filipka :-D
Tylko ze niestety nie powiem ile kosztuje bo nie wiem, my mielismy to za darmo, bo kupilismy nowa aparat i w ramach takiego gratisu mielismy kupon na zrobienie takiej fotoksiazki i jeszcze bylo tam 50 darmowych zdjec do wywołania.
Robilimy to firmie Fotojoker :-D

Dzis mam zamiar wyskoczyc na ogrodek i opalic troszke moje blade ciałko :-D

Milego dzionka wszystkim :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

26 kwie 2009, 13:24

hej dziewczynki dzieki za komplementy dla Kacperka moj mały kaczorek tak mi rośnie i znienia się :-D :-D
A ile wazy i mierzy??moze pisalas a przeoczylam
Kacper waży osiem kilo i ma jakieś 72 cm ale nie wiem na pewno bo dopiero w tygodniu ide do lekarza i zobaczymy
mart pewnie masz racje że u nas też jelitówka dziś jeszcze kupy nie bylo ale pewnie nie ma jak zrobic bo nic nie chce jeść :ico_olaboga: , u nas te sloiczki to tez roznie ostatnio to mi pluje wszystkim i tez ciągle wywalam .Najchętniej to pije wszystko ale tylko z jednej butelki której na początku nie cierpiał :ico_szoking:
Miszka dobrze żę dalas znak zycia :ico_sorki:
Widze że u was dzieciaczki raczkowac zaczely u mnie to na razie pelzanie i proby odpychania sie nozkami :ico_oczko: ale jet jeszcze czas na to mysle :ico_noniewiem:
Dzis mam zamiar wyskoczyc na ogrodek i opalic troszke moje blade ciałko
a u nas tylko pada i wieje dobrze ze solarium jest :ico_haha_01: :ico_haha_01:
zirca milego pobytu i dezwij sie czasem :ico_sorki:
milego dzionka

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

26 kwie 2009, 14:03

adia--to Kacperek jest podobnych gabarytow do Eryczka:-)
Yoanna-Ja ostatnio tez robilam fotoksiazke ale dla moich rodzicow w prezencie.Wlasnie dzis maja 35lecie slubu a ja nie moge z nimi byc,,dopiero wyjezdzamy w tygodniu.A do tego taki pech bo wczoraj auto stanelo na drodze i stoi u mechanika.Nie mam pojecia co jest przyczyna i jak siepotocza dalsze losy:-8 :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Ksiazka jest super pamiatka.Jak bym dla siebie robila to wybralabym zdjecia z roznych etapow swojego zycia,np poczawszyod slubu,czy zareczyny,nastepnei porody,chrzty itd,albo jako prezent dla bliskiej osoby,ale taka ksiazka z samymi zdjeciami dziecka bylaby nie lada wyzwaniem.Ja mam tysiace zdjec moich dzieci i zanim bym wybrala tych 100 to zeszloby duzo czasu.Dlatego tez wolelabym je wywolac i porobic normalne wlbumy.Ty natomiast masz moze mniej zdjec albo latwiej byloby ci wybrac najbardziej pasujace.Musizs sama zadecydowac.Ale jednoglosnie polecam takowa ksiazke.

U nas policzki wrocily do normalnosci.Teraz musze uwazac na produkty mleczne,ale sloiczki zaczne powoli podawac.

ZYcze milej neidzieli,duzo slonca

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

26 kwie 2009, 20:56

Czesc :))

Wlasnie mysle nad foto ksiazka - wybralam 120 zdjec Niny i 100 zdjec naszych, tylko cena takiej to od 150zl do 300zl i tak troche ciezko mi wydac to na zdjecia :P mysle nad tym i moze faktycznie wywolam zdjecia najwazniejsze od poznania sie do teraz z Nina wlacznie, a reszte wywolam normalnie i wkleje do albumu? tak chyba zrobie wlasnie :) myslalam jeszcze zeby Ninie wywolac wszystkie na bindowanej ksiazce bo jest nirdroga juz od 39zl za 26 stron, wiec kolo 100zl juz taka dosyc pokazna :) no nic pomysle jeszcze - moje dziecko wlasnie krzyczy i spac nie chce :(

A my dzis mialysmy zajety dzien, w domu balagan, zaraz ide sprzatac. Bylysmy na skalkach - pokaze Wam zdjecie

Obrazek

Obrazek

Tylko tak swiecilo slonce, ze Nina troche marudzila i musialam ja wsadzic do wozka i przykryc bude bo ciezko bylo wytrzymac :/ musze kupic jej krem z filtrem 45 najlepiej :) bo 30 nie wierze :P

My zmykamy zatem

Miszka powodzenia! I napisz nam dluuugiego posta jak bedziesz miec chwile

Zirca odezwij sie z PL! :) I wklej jakies zdjecia Alka!

Marta a Ty lecisz jutro czy mi sie zdaje??

Wiola a co do Pati to netu nie bedzie miala na nowym mieszkaniu i mozliwe ze potrwa to dluzej :)

Milego wieczoru dziewczeta!!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 kwie 2009, 22:19

dziewczyny dajcie jakis namiar na ta foto ksiazke bo bardzo mnie to zainteresowalo a nie mam pojecia jak to wyglada :ico_wstydzioch:

yoanna jej jak tam slicznie masakra :ico_szoking:
no dziewczyny ja we wtorek lece :-) ale jeszcze wpadnie sioe pozegnac jutro :-D obowiazkowo :-D

sarenka, kiepsko z tym samochodem ale mam nadzieje ze to nic powaznego :ico_sorki:

Zirca milego pobytu w PL-u :ico_haha_02:

Adia wiesz jak Iga miala jelitowke to mnie ratowalo to ze karmie cycam bo jadla go chetnie ale o kaszce czy sloiczku nie bylo mowy :ico_nienie:
mam nadzieje ze zacznie szybko jesc i wroci do formy :ico_sorki:

Wiolajak tam opalanko :-D zjarana :ico_brawa_01: ja bardzo lubie w ogrodku pracowac ale jakos ostatnio nie mam mozliwosci nawet kwiatow posadzic do doniczek :ico_olaboga:

Iga dzisisj podniosla dupke z pleckami i rzucila sie do przodu :ico_haha_01:
a wieczorem polozylam ja na lozku naszym i sie odwrocilam na chwile a ta filka 2 razy i na samym brzegu ja znalazlam :ico_olaboga: tak sie wystraszylam bo lozko mamy wysokie :ico_olaboga: mamy zamiar teraz kupic nowe wiec bede sie za niskim rozgladac :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

27 kwie 2009, 09:35

Hej no ja jako pierwsza jestem ,kawka redbull co tam jeszcze na pobudzenie jest :-D u nas pobudka co godzine dzis, a raniutko maly powital mnie kupka na czystym przescieradle zostawilam go doslownie na 5 sekudny by sobie dupke przewietrzyl po nocce :ico_noniewiem:
marta spokojnego lotu i fajnych wkacji ci życze :ico_brawa_01:
ja też mam lóżko wysokie i niestety maly glebe zaliczyl sama nawet niewiem kiedy i jak sie sturlal :ico_szoking:
yoanna slicznie tam jest tak spokojnie i czysto :ico_brawa_01:
U nas policzki wrocily do normalnosci.Teraz musze uwazac na produkty mleczne,
no to dobrze :ico_sorki:
nic uciekam bo maly steka

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

27 kwie 2009, 10:18

witam!
a ja wlasnie piję kawusie i pochlaniam wczorajszego torta :ico_olaboga:
a co sobie będę żałowac :-D
a musze sie pochwalic -synuś zrobił mausi wczoraj prezent urodzinowy-MAMY ZĄBKA!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: WKOŃCU!!!!
marta tak ja mam od początku z jego spankiem dobrze!! :-D
teraz nawet zasypia mi szybciej bo juz o 19 go kąpie,potem flaszeczka i lulu,i ok.24 daje na śpiocha flaszeczke i spanko do 6-7!! potem wypija flaszeczke ,troszke sie pobawimy i lulu i tak śpi do ok.10-11 budzi się na kaszke!
a no i nasze cycowanie sie zakonczyło :ico_placzek: :ico_placzek:
niestety no ale nic nie poradze,ten powrót te przeprowadzki,stres,brak snu,porządnego jedzonka i efekt taki :ico_placzek: :ico_olaboga:
ale mój misio pięknie je i nie moge narzekac az sie rwie do jedzonka!!! :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-04-27, 10:20 ]
aha dziewczynki dzięki wielkie za życzonka urodzinowe na NK!!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

27 kwie 2009, 10:53

Agusia1982,
Spóźnione ale szczere życzonka urodzinowe :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

27 kwie 2009, 10:54

HAllo panienki ja tez juz jestem :-D

U nas nocka okropna, maly ciagle sie budzil, płakal jakis marudny byl :ico_olaboga: zreszta tak jest od jakiegos czasu, kurka myslałam ze w koncu bedzie spał ladnie, a tu co... jest coraz gorzej im starszy to gorzej spi, jak był malutki to spal lepiej :ico_olaboga:
No nic mam nadzieje ze to te zabki, chociaz narazie nic tam nie widze :ico_noniewiem:

Agusia1982, gratulujemy zabeczka i spokojnych nocek :-D

mmarta81, moje opalanko spoko :-) nawet cos mnie opaliło i Filipkowi sie udzielilo słoneczko, od jakiegos czasu juz ta buzinka taka opalona u niego. Oczywiscie nie siedze z nim ciagle na słonku, ale zawsze cos tam na niego te promienie spadaja :-)
A fotoksiazka, to wpisz sobie w wyszukiwarce to ci wyskocza strony, bo na prawde duzo tego jest i sobie poogladasz wiecej opcji :-D

yoanna, ładnie tam u was, i super to wyglada jak juz tak zielono w koło :-)
u nas te sloiczki to tez roznie ostatnio to mi pluje wszystkim i tez ciągle wywalam .Najchętniej to pije wszystko ale tylko z jednej butelki której na początku nie cierpiał :ico_szoking:
ja ostatnio dalam pierwszy raz taka zupke z mieskiem kupiona, to na poczatku taka miał dziwna mine i nie chciał tego jesc, ale jak tak troszke bardziej posmakował to mu sie spodobalo i wcicnał jak wsciekły. Mleko tez lubi, zreszta czego to on nie lubi :ico_olaboga: widac widac, ze mu smakuje :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

27 kwie 2009, 10:59

zreszta czego to on nie lubi widac widac, ze mu smakuje
tylko pozazdrościć bo moj jakiś wybredny się zrobił jedyne co mu smakuje to owoce ze sloiczka teraz nawet mleczkiem gardzi choć tak bardzo je uwielbiąl

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość