Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

28 kwie 2009, 07:44

milutka co ci sie stalo z suwaczkiem??
wlasnie nie wiem probowalam nowy utworzyc i nie moge wieczorkiem sprobuje
7 z wielkim placzem. nawet jak go wzielam na rece to plakal jeszcze z 15 min
podobnie u mnie tak bylo o 23 nwet mleko nie pomagalo moze zęby>?
a od dzisiaj sie odchudzam (czytaj mniej jem) i pije duzo wody moneralnej. musze dac rade.
ja tez ale ja mam z czego a ty nie:P

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

28 kwie 2009, 07:56

witam i ja równiez po niebyt spokojnej nocy..pierwszy raz młoda sie obudziła o 3 podczas karmienia i poxniej nie chciałą zasnać chyba z 1,5 godz tak sie wierciła i marudziła..a mnie co raz bardziej rozklada cholera jakies chrobsko..bola mnie wszytkie mięsnie..kurcze zebym tylko niuni nie zaraziła :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ja tez nie szczepiłam na rota

no i tez walcze z moimi kg ale roznie to bywa..zwlaszcza teraz jak jestem taka słaba to nic mi sie nie chce ćwiczyc :ico_olaboga:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

28 kwie 2009, 08:09

witam :)
ja też nie wyspana, synuś ok 3 się przebudził, ale dałam smoka chyba 3 razy, bo wypluwał i zasnął, potem o 5 mleko zbytnio zasnąć nie chciał, ale zasnął no i się obudził o 6.30 i koniec spania, ale o 7 jeszcze przymknął oczka i się obudziliśmy o 8

ja szczepiłam na rota, zastanawiam się czy szczepić na pneumokoki, jak obejrzałam ostatnio ,,Uwagę" to się wystraszyłam :ico_olaboga: ale skąd tu skombinować 3xpo 290zł :ico_noniewiem:

u nas od rana słonko, mam nadzieję, ze wiatru nie ma, bo chcę iść na spacerek,

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

28 kwie 2009, 08:13

ja tez ale ja mam z czego a ty nie:P
ja tez mam z czego. zle sie czuje w swojej skorze. przed ciaza wazylam 55 a teraz waze 64. a juz mi waga pokazywala 63 to teraz znowu podskoczylam o kilo :ico_zly:
poxniej nie chciałą zasnać chyba z 1,5 godz tak sie wierciła i marudziła..
nom ja tez wiem cos o tym...
a mnie co raz bardziej rozklada cholera jakies chrobsko..bola mnie wszytkie mięsnie..kurcze zebym tylko niuni nie zaraziła
no to ratuj sie czosnkiem, herbatka z cytryna i miodem lub malinkami i lekami. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

28 kwie 2009, 08:19

no to ratuj sie czosnkiem, herbatka z cytryna i miodem lub malinkami i lekami.
no od rana sie szprycuje rożnymi specyfikami..najgorsze ze musze sie powstrzymac od całusków.. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

28 kwie 2009, 08:29

najgorsze ze musze sie powstrzymac od całusków..
no to fakt ja mojego tez jak dopadne to nie moge sie oderwac :ico_haha_01: no ale cuz musisz dac rade i sie wstrzymac. na pocieszenie - to tylko tymczasowe :-)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

28 kwie 2009, 08:31

ja tez mam z czego. zle sie czuje w swojej skorze. przed ciaza wazylam 55 a teraz waze 64. a juz mi waga pokazywala 63 to teraz znowu podskoczylam o kilo :ico_zly:
przed ciazą wazylam 63 a teraz 76 :ico_olaboga: i flaka mam z rozstepami :( zamowilam kuracje ktora naprawde dziala imam wlasnego konsultanta
no od rana sie szprycuje rożnymi specyfikami..najgorsze ze musze sie powstrzymac od całusków.. :ico_placzek:
uwierz to nic nie da ja tez tak probowalam a mala chora :ico_placzek:
ja szczepiłam na rota, zastanawiam się czy szczepić na pneumokoki, jak obejrzałam ostatnio ,,Uwagę" to się wystraszyłam :ico_olaboga: ale skąd tu skombinować 3xpo 290zł :ico_noniewiem:
no my mamy ale to i tak duzo i szkoda kasy ale jak mus to mus ja bede szczepic na to raczej....a na rotawirusy juz szczepilismy nastepne szczepiuenie 20 maja za 100 zł

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

28 kwie 2009, 08:31

dziewczyny macie zainstalowane to nowe gg? bo ja sobie zainstalowalam ale nie moglam sie nijak przyzwyczaic i wrocilam do starego

a dzisiaj z dzien dobry tvn fajne tematy - i bedzie mowa czy szczepic dzieci czy nie i czy szczepionki sa bezpieczne i czy miec wiecej dzieci niz jedno :-D

[ Dodano: 2009-04-28, 08:34 ]
i flaka mam z rozstepami
nie smarowalas sie w ciazy? ja sie smarowalam Perfecta mama i nie mam na brzuchu ani jednego, za to na posladkach troszke mam i na bokach ale to malutko :ico_noniewiem:
zamowilam kuracje ktora naprawde dziala imam wlasnego konsultanta
a co to za kuracja i ile kosztuje ??

donatka co mowili w tej uwadze?? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

28 kwie 2009, 08:46

nie smarowalas sie w ciazy? ja sie smarowalam Perfecta mama i nie mam na brzuchu ani jednego, za to na posladkach troszke mam i na bokach ale to malutko :ico_noniewiem:
mil
samarowalam caly czas ale moja skora ma tendencke na roztepy i tak kolo pepjka mam taklie sloneczko
a co to za kuracja i ile kosztuje ??
http://basik.mojawaga.pl/sklep.php preparaty koktajle chudnie sie od 4 do 6 kg na miesiac to takie koktajle jak na silowni sa

[ Dodano: 2009-04-28, 08:46 ]
http://basik.mojawaga.pl/sklep.php

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

28 kwie 2009, 08:46

zamowilam kuracje ktora naprawde dziala imam wlasnego konsultanta
no własnie co to za cudo??

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość