fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

28 kwie 2009, 21:32

Mały uroczy.Zazdroszczę jej,że już jest po.A Wiktorek charakterny skoro chce być ciągle przy justynie.

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

29 kwie 2009, 06:12

no to robimy dzis kolejne podejscie mam nadzieje ze ostatnie bo nie odpowiadam za siebie :ico_sorki: noc mialam ciezka ale wytrwalam skurcze jak byly tak sa teraz nawet czuje taki lekki bol jakbym @ miala dostac wiec cos sie dzieje :ico_oczko: ciekawe co dzis ze mna zrobia poza tym cos serduszka mnie kluje :ico_noniewiem: wrrrrrr byleby dotrzec na izbie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: tradycyjnie bede Was informowac a Wiktor uroczy jest

[ Dodano: 2009-04-29, 07:10 ]
Majoweczki zycze Wam pieknego bezstresowego dzionka...ja juz po woli sie ubieram i wychodze na 6:30 mam zamowiona taksowke wiec moja chwila prawdy juz blisko mam nadzieje ze sie uda i bedzie dla mnie miejsce a co dalej to sie okaze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: juz sie stresuje ale musi byc ok trzymajcie sie cieplo i buziaczki dla Waszych maluszkow!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

29 kwie 2009, 08:28

witam cieplutko :ico_haha_02:

Wiktorek przecudny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

avanti83, trzymamy mocno kciuki oby wszystko było ok byś niebawem tuliła synka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

29 kwie 2009, 08:29

avanti83, mam nadzieje ze tym razem to juz ostatnie podejscie !!!! :ico_sorki:


tak bym chciała miec juz córcie przy sobie .......no ale trzeba czekac :ico_sorki:
ja juz po sniadanku .......boli mnie brzuch .......dzisiaj sposobem justyny cwicze posladki :-D

[ Dodano: 2009-04-29, 08:30 ]
avanti83, trzymamy mocno kciuki
bardzo mocno trzymamy :-D

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

29 kwie 2009, 08:39

tak bym chciała miec juz córcie przy sobie .......no ale trzeba czekac
wszystkie nie mozemy sie doczekać :ico_olaboga: ale jeszcze troszke :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
dzisiaj sposobem justyny cwicze posladki
a pewnie odpoczywaj póki możesz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

my wczoraj po południu jezdzilismy do tesciów posielismy swój ogródek z warzywkami :ico_oczko:
jeszcze posadzic pory i selery noi ogóreczki posiać :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
a jutro zamierzam posiac ogórdeczek koło domku jak mi mój T skopie działeczkę o ile wróci wcześniej :ico_noniewiem: :ico_sorki: :ico_sorki:

dzis ma wrócic koło 12. i jedziemy na takie wieksze zakupy pokupię reszte rzeczy do szpitala małej pampersy reszte kosmetyków,noi spożywcze bo w lodówce pustki :ico_olaboga:

zaraz idę na targ przejdę sie zobaczę co ciekawego jest :-)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

29 kwie 2009, 08:43

22540MONIKA, a kiedy masz teraz wizyte ???

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

29 kwie 2009, 08:57

Witam wszystkie majóweczki. :ico_haha_02: Wróciła "córka marnotrawna" Trochę czasu mi zajęło zanim nadrobiłam zaległości w lekturze Waszych widomości, żeby zorientowac się co się tutaj "wyprawia" :ico_oczko:
Justynka ogromne gratulacje, synek jest cudny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
avanti trzymam za Was bardzo mocno kciuki.
Mam nadzieję, że już nie będziesz się musiała stresować i zajmą się Wami w szpitalu tak jak powinni to zrobić wcześniej !!! Po prostu słów brak na to szpitalne wariactwo :ico_zly: A nóż dzisiaj otrzymamy kolejną wspaniałą wiadomość o przyjściu na świat następnego słodziaka :ico_haha_02:
Z tego co widzę to najbardziej prawdopodobne będzie to, że zostawicie mnie samą w dwupaczku. Ja z córcią czujemy się bardzo dobrze (oprócz sporadycznej zgagi, czasami spuchniętych nóg, no i jak sie patrzę w lustro to się nie poznaję, nie sądziłam, że brzuch mi aż tak urośnie wyglądam jak baryłka ale co tam takie dolegliwości to pikuś) , jeszcze ta słoneczna pogoda -która jest chyba jak sie nie mylę juz od dwóch tygodni - dodatkowo poprawia nam samopoczucie. Większość dnia dotleniamy się na leżaczku w zacienionym miejscu. Wszystko na to wskazuje, że 3 maja czyli w dniu I Komunii mojego bratanka-chrześniaka również będzie słonecznie i ciepło. Mam nadzieję, że dam radę "wytrzymać" te myślę minimum dwie godziny uroczystości. Jak na razie nie było z tym problemu nawet jak musiałam stać na mszy w minione święta - no ale z drugiej strony było "nieco" chłodniej. Będzie dobrze napewno- tak powinna napisać urodzona optymistka czyli ja a nie zastanawiac się czy wytrzymam czy nie wytrzymam. Czasem sama muszę się przyprowadzać do porządku :ico_oczko:
4 maja mam kolejną wizytę u ginekologa, . Trzy tyg. temu okazało się, że mam "niewielki"" niedobór żelaza i po raz pierwszy zaaplikował mi coś więcej niż witaminy. Badań żadnych mi nie zlecił. Także będziemy sobie podglądac kruszynkę na USG.
Mam tylko cichą nadzieję, że 5 maja goście nie "zwalą" mi się na głowę i poczekają do soboty wtedy hurtem wszystkich przyjmę. Ale jestem miła nieprawdaż :ico_noniewiem: Oczywiście żartuję, bardzo lubię spędzać czas w miłym towarzystwie. A takim niewątpliwie są moi goście których sie spodziewam. Czujcie się zaproszone moje drogie. Podjemy sobie jeszcze różnych smakołyków no bo później wiadomo abstynencja od najlepszego żarełka :ico_nienie: Tak więc koleżanki sympatyczne, jeśli córcia w międzyczasie nie opuści mojego brzuszka, czeka mnie jeszcze szykowanie imprezy. A tymczasem, postanowiłam dzisiaj upiec ciasto z truskawkami tylko muszę poszukać jakiegoś mniamniuśnego przepisu. Pawełek po powrocie z pracy będzie mile zaskoczony deserkiem :-D Chociaż pewnie wolałby inny :ico_wstydzioch: Ależ się rozpisałam. Biegnę szukać przepisu ale na pewno jeszcze tutaj z miłą chęcią zajrzę. Na razie, miłego dnia życzę :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

29 kwie 2009, 09:10

DUSIA555, dawno cie nie było .........
ale mi narobiłas ochoty na truskawki :ico_szoking:
ja cos sie czuje dzisiaj nie najlepiej .......chce mi sie wymiotowac i brzuszek jakis taki napiety :ico_szoking: chyba sie połoze

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

29 kwie 2009, 09:24

Oj dawno dawno....
No widzisz ja tu o truskawkach a Ty biedactwo źle się czujesz. Obiecuję, że już o takich rzeczach nie bedę pisać.
Jednym okiem szukam przepisu, drugim zaglądam tutaj. No pewnie, że się połóż napewno lepiej się poczujesz.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

29 kwie 2009, 09:30

jacie juz mi troszke lepiej !!! ......ale wiem napewno ze dzisiaj robie nic !!! :ico_sorki:
ciekawe jak tam ejustysia i jej synek......i czy avanti wreszcie przyjeli :ico_olaboga: ale było by fajnie sie dowiedziec ze tuli juz synka :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość