Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

29 kwie 2009, 21:08

a zamawiałaś z allegro??
tak

[ Dodano: 2009-04-29, 21:13 ]
ja juz padam dziewczynki..zegnam sie di jutra..spokojnej nocki życze

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

29 kwie 2009, 22:41

ja wpadlam tylko na chwilke sie pozegnac i zyczyc dobrej nocki.
do jutra
:-)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

30 kwie 2009, 00:03

plum :-)

ja na sekundkę, bo padam ciuteńkę za mocno :ico_sorki:

synka mam juz wybierzmowanego, stwierdził, że potrzebuje większe łóżko, bo on teraz z Duchem Świętym będzie spał :ico_olaboga: :-D
oczywiście nerwy mogłam sobie schować w konserwy, a niepotrzebne były rzecz jasna, a tylko synka poddenerwowałam, bo mu się udzieliło ode mnie :ico_sorki:
za to Aluś w kościółku nie pisnął nawet... patrzył na światełka przy ołtarzu i ciumkał smoka :-) (w niedziele było to samo, więc jak się nadal tak będzie w kościele zachowywał, to się przeprowadzam :-D :ico_puknij: :-D )

tutaj są nowe fotki :ico_sorki: niestety podczas przyjmowania sakramentu nie zrobił Krzysiek zdjęcia, bo nie było jak...
http://picasaweb.google.pl/Pesteczkowo/ ... ieNorberta#

wzruszyłam się bardzo... mam teraz trzech Krzysiaczków w domu :ico_olaboga: :-D Alan ma Krzyśka drugie imię na swoje pierwsze, Norbert jego pierwsze na trzecie :-D obłęd w ciapki, ale chłopaki szczęśliwe :-D mówiłam, że mi to odpowiada, bo teraz, jak zawołam :"Krzysiu?" to powinni przyjść we trzech :-D czyli więcej rąk do pomocy :-D

ja się czuję lepiej, choć nie bardzo... już pożarłam czosnek, bo na jutro tylko spacer do przychodni na ważenia małego

a najmniejszy dziś zjadł na śniadanie kaszkę jabłkowo-gruszkową :-) wrzeszczał na mnie, jak się skończyła :-D ale dał się oszukać herbatką i zasnął :-) dzięki temu ominęliśmy jedno karmienie, bo rano (jak w nocy się budzi na jedzenie) to zjada 40ml, a potem po 2 godz chce znów... więc dziś ta kaszka w sam raz była...

oki, ja mykam do wyrka :588: kolorowych :ico_sorki:

Martuś, dziękuję za trzymanie kciuków :ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

30 kwie 2009, 06:23

witam

a mnie Klaudia zadziwia czyli pobudki 24, 2:40 4 i 6 i to wszystko karmienie tylko raz ja oszukalam herbatka 100 ml

wogole ona 3-4 razy dziennie pije po 70-100 ml herbatki tak jej sie pic chce zwlaszcza jak z dwqoru przytjdzie no sale jest chora wiec jej wybaczam te pobudki ale mam naDZIEJE ZE JEJ PRZEJDA BO OD 2 NIEW SPIE BO ONAS SIE KRECI MSARUDZI I SMOKA WYJMUJE OKROPIENSTWO SPI ZE MNA RZECZ JASNBA BO OD 2 BYM PRZY LOZECZKU STALA :ico_placzek: A PIERDZIALA W NOCY :ico_haha_01:

JEDNYM SŁOWEM PADAM NA PYSK! A TERAZ SIEDZI NA KOLANKACXH I GADA POTEM ANTYBIOTYK

MY NA 12 DO ALERGOLOGA TROCHE PASKUDNA POGODA JEST

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

30 kwie 2009, 07:54

witam z ranka..ja dzis mam ogromna mobilizacje do cwiczen..cos mi nareszcie sił przybyło.a poza tym nie mam co na siebie włożyc wec tzreba sie ostro brac do pracy :-D :-D :-D

anankeciesze sie ze wszystko przebiegło dobrze..a nerwow chyba nie da sie uniknac...mamy juz tak maja :-D :-D :-D a miałam Cie o to zapytac..w tej Szkocij to chyba szybciej to bierzmowanie..bo ja pamietam miałam w 8 klasie

u nas pogoda taka sobie..narazie jeszcze swieci słoneczko i mmo ze troszke chumrek to jest jeszcze przyjemnie wec pewnie spacerek zaliczymy..

dzis znowu bede dawac niuni jabluszko..dam jej łyzeczke wiecej..a o jakiej porze dajecie jabłuszko???

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

30 kwie 2009, 08:02

witam :-)
u nas nocka super :)
słonko od rana świeci :-D także potem spacerek zaliczymy
ananke, super, że wszystko przebiegło dobrze :-) ,
Marcia ja jak karmie o 14 to deserek daje po 15

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

30 kwie 2009, 08:03

zis znowu bede dawac niuni jabluszko..dam jej łyzeczke wiecej..a o jakiej porze dajecie jabłuszko???
JA TO ZALEZY KIEDY SOBIE PRZYPOMNE DZIS TEZ DAJE JABLUSZKO BO OSTATNIO KROSTKI DOSTALA I MUSZE SPRAWDZIC CZY TO PO TYM

KURCZE NORMALNIE MIELIMY JEDNA POBUDKE W NOCY A TERAZ AZ 3-4 NIE WIEM CZEGO ... NIGDY AZ TYLU NIE BYŁO NO MOZE 3 TAK ALE NIE 4 :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: A KATAR I KASZEL DALEJ NIE MIJA CHOCIAZ TO DOPIERO 2 DZIEN ANTYBIOTYKU

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

30 kwie 2009, 08:04

milutka ja też daje herbatkę 3 razy dziennie, teraz jest taki upał, że nam się chce pić, a co dopiero dzieciaczkom :-)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

30 kwie 2009, 08:06

ja też daje herbatkę 3 razy dziennie, teraz jest taki upał, że nam się chce pić, a co dopiero dzieciaczkom
a moja niesety nadal sie nie przekonała do herbatek :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-04-30, 08:06 ]
KURCZE NORMALNIE MIELIMY JEDNA POBUDKE W NOCY A TERAZ AZ 3-4 NIE WIEM CZEGO ..
mnie sie wydaje ze to przez to ze jest chora..

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

30 kwie 2009, 08:07

milutka ja też daje herbatkę 3 razy dziennie, teraz jest taki upał, że nam się chce pić, a co dopiero dzieciaczkom :-)
NO WLASNIE .... WYPIJA ROWNO OD 70 DO 100 ML I BARDZO JEJ TO SMAKUJE I WIDAC JAKA BYLA SPRAGNIONA W NOCY TEZ WSTAJE NP DZIS 24 KARMIENIER A O 2:40 WSTALA OCZYWISCIE WSTAJE Z PLACZEM I WYPUILA 70 ML HERBATKI...ALE MYSLLICIE ZE SPALA?? WIERCILA SIE I MARUDZILA

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości