Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

30 kwie 2009, 10:40

Zuza_00, widzisz jak malo wiem
mnie od razu skierowalo na blok 5 do kliniki na patologie ciazy

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

30 kwie 2009, 10:41

http://www.szpitalspec2.bytom.ids.pl/ Ty lezałas na tu czyli na Klinice a ja tu http://www.szpitalspec2.bytom.ids.pl/ czyli na 3 :-)

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

30 kwie 2009, 10:42

sierpniówka jaaa, Ty jutro na morze francisio jedna, a ja tu w kraku musze sie dusic :ico_sorki:
Ide robic porzadki, bo juz mnie nosi :-D
Pozniej do Was zajrze:P

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

30 kwie 2009, 10:45

wiesz wejdz na zakładke z boku oddziały i tam jest Katedra ........to Ty tam lezałas a ja na Oddziale Ginekologi iPołoznictwa ale to jest na terenie tego samego szpitala chyba dobrze Ci wytłumaczyłam :-) :-) .

Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

30 kwie 2009, 10:46

megi5566, ha a co ? jedyny chyba urlop w tym roku :-/ wiec tzreba skorzystac jak sie nadarza okazja. My mamy fajnie bo mamy parwie tyle samo km nad morze co w góry :)

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

30 kwie 2009, 10:47

ale duzo dzisiaj piszecie.
Co do znieczulenia, na stronie mojego szpitala tez piszą ze daja a w praktyce jest tak, ze brakuje anestezjologow i jak trzeba to akurat go nie ma. Tak wiec daja jakies znieczulenie dożylnie, ktore podobno wcale nie dziala.
Mam nadzieje, ze ja nie będę potrzebowała tego znieczulenia zewnątrzoponowego, bo ukłucia w kręgosłup boje sie bardziej niz samego porodu.

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

30 kwie 2009, 10:55

ja juz obiadek zrobilam :-D
moge polezec chwilke do gory brzuchem :ico_oczko: a dokladniej 50 min

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

30 kwie 2009, 12:27

witajcie laleczki
znow nie miaam 3 dni netu-zwariowac mozna!!!
ale juz jest wszystko w normie
jestem po wizycie i na ten moj czesto twardniejacy brzusio mam 3x1 magnez i 3x1 no-spa,a poza tym na niewiele ponizej normy 1x1 zelazo,i 1x1 elevit,to tyle prochow
mam zdjecie mojej wstydliwej dzidzi,kawalek twarzy widac,wrzuce zaraz zamiast glutka w podpisie:)
z szyjka wszystko OK,tylko mam zakaz dzwigania czegokolwiek,sprzatania,jak najwiecej odpoczywac i polegiwac,a przed obiadkiem 2 godz lezec-a kto zrobi ten obiad???jak ja bede lezec...nie mieszkam w hotelu-niestety...
dzidzia moja w 24 tygodniu wazyla jakies 700 g i wszystko u niej w porzadku a i w moczu nie mam bakterii,zle probke pobralam poprzednio,a tak sie staralam :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

30 kwie 2009, 12:47

to zeście sie rozpisały... ja juz po badaniach, glukoza fuj... dobre bo słodkie ale ten chemiczny smak az piekło mnie w język, ble... wypiłam duszkiem bo byłam głodna jak mops, pić mi sie chciało okropnie to wypiłam w sekundę

wyniki bedą do odebrania u mojej ginki :ico_oczko:

w laboratorium dostałam cała siatke prezentów: gazetkę Dziecko, sudocrem mały, lovelkę 160g, maszynkę Wilkinson dla przyszłego taty, chusteczki bezzapachowe i zel Johnsons baby, magnes na lodówke z numerem na porodówkę, ulotki informacyjne i ksiazeczkę o ciaży "kiedy rodzi sie miłosć" :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
następnym razem mają być oliwki i butelki Avent :ico_oczko: hehe chyba bede częściej badać krew :ico_oczko:

jestem wściekła jak osa, bez kija nie podchodź, Przemek dostanie dziś porzadny łomot jak tylko wróci, nie załatwił sobie urlopu na poniedziałek i wtorek :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
dzwoniłam do jego kierownika i go zje*ałam jak psa... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

w tamtym roku też nie mogliśmy jechac na majówke ani na wakacje bo Przemek musiał isc do pracy 2 maja :ico_szoking: ale tym razem to przegiecie, powiedziałam kierownikowi ze załatwie Przemkowi L4 na te dwa dni i zeby sobie poszukał kogoś na zastępstwo za Przemka bo go nie bedzie ani w poniedziałek ani we wtorek a jak mu nie pasi to Przemek sie zwolni z tej dziury :ico_zly: :ico_zly:

a w grudniu to dostał 3 tygodnie przymusowego urlopu tzw postojowe :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: bo firmie tak pasowało :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

30 kwie 2009, 13:35

108 to dni do porodu, a reszta to tygodnie :ico_oczko:
tamten suwaczek mi się bardziej podobał, bo tam już na 7 okienko wchodziłam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość