Awatar użytkownika
kkasiaaa
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 665
Rejestracja: 27 gru 2008, 19:08

25 mar 2009, 11:33

ja mam dokładnie taki sam dylemat :ico_noniewiem: Mamy troje dzieci i tez usłyszałam że mi nie wypada welon no bo jak to będzie wyglądac :ico_noniewiem: Sama nie wiem co robic , sukienka co prawda nie będzie biała tylko ecru ale tylko dlatego że akurat taką wybrałam.

betty0704
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 17 mar 2009, 13:59

26 mar 2009, 12:43

Idąc do ślubu byłam juz w 5 miesiącu ciąży i wszyscy o tym wiedzieli. Miałam długi welon i sukienkę białą. Chciałam wyglądać tak jak sobie wymarzyłam. Poczuć się tego dnia jak księżniczka, jak ktoś wyjątkowy- i tak też było :-D
Jedyną osobą która zwróciła mi uwagę co do welonu i koloru sukienki był ksiądz. Było to na ostatnim spotkaniu i szczerze powiem ze zaskoczył mnie :ico_wstydzioch: wiec spytałam sie czy mam w związku z tym slub odwolac :ico_oczko: Usmiechnął sie i powiedział ze nie!
kkasiaa nie przejmuj sie tym co ktoś mówi, zrób tak abys ty sie w ten jedyny dzien czuła wyjątkowo i tak jak to sobie wymarzyłaś :-D

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

02 maja 2009, 09:40

Zgadzam się z wypowiedziami dziewczyn które uważają, że w tym wyjątkowym dniu powinno sie wyglądać tak aby czuć się piękną. A więc wybrać suknie i welon niezależnie czy ma się już maleństwa na świecie. To TY masz czuć się wspaniale w tym dniu, a komentarze teściowej nie dobieraj sobie do głowy. Pewnie ma już taki charakter że już wszystkiego czepiać się będzie. To TY bierzesz ślub a nie ona i do Ciebie należy ostateczna decyzja. Najgorszym by było gdybyś żałowała, że nie ubrałaś się w swój wymarzony, przepiękny strój.
kkasiaaa, jeśli się wahasz i nie zależy Ci tak bardzo na welonie możesz założyć piękny delikatny diademik i też bedziesz pięknie wyglądać. Ajesli jednak wolałabyś welon to patrz wyżej. To Twój wielki dzień. Najważniejsze jest Twoje samopoczucie ma być doskonałe, niezależnie od złośliwych komentarzy innych mam nadzieję, że jednak takowych nie bedzie (a jednak zdarzy coś takiego nie zwracaj na nie uwagi ). Dobrze wiesz, że ludzie często robią to z czystej złosliwości i zazdrości. Pozatym bedziesz miała przy sobie swojego kochanego mężczyznę i cudowne dzieci. Czy to nie jest najważniejsze ?!Życzę Wam aby Te dni były piękne takie jakie sobie wymarzyłyście pełne cudownych wrażeń które pozostają w pamięci na całe życie :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość